|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
16.5.2016 20:49:44   
veselicaa
Drage cestitam,divne su vam price user posted image
Inace ja sam mojim smizlama koristila samo Pampers pelene,ne secam se da su i imali neke druge pelene,mozda smo samo jednom ili dvaput probali neku drugu marku i uvek je to bio cist promasaj.Sada isto planiram da koristim Pampers,iako vidim da ima puno novih marki pelena.

(odgovor članu Miracles)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
17.5.2016 11:17:59   
serpica
Upravo je stigo paket Permium Pampers pelena user posted image user posted image
Hvaala jos jednom Rr i sponzoru,javicu kako se pokazao mada nema sumnje,kad je izdrazo dok je bila bas mala i ni jednom propustio nece ni sada.
Hvala,hvala punooo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
18.5.2016 15:28:26   
bubulence

Nas je cika postar juce obradovao papmers pelenama. Premium care. Sinoc sm ih vec probali i moramo da ih pohvalimo. Posto je Marija mrsavica cesto joj pelene propustaju a evo jutros smo se probudili potpuno suviuser posted image . I mislim da su odlicne sada za toplije vreme jer su bas tanke.
Hvala mnoogoo sponzoru i nasoj ringeraji!

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 18.5.2016 15:36:31 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
18.5.2016 15:37:01   
marketing RR
user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
18.5.2016 15:52:59   
Maraj
Bubi divna je user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
18.5.2016 16:30:09   
bubulence
Hvala draga user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
18.5.2016 16:48:16   
eca89
Naša drugarica je prekrasna, pravi je modeluser posted image !
Bubi, mi koristimo njih skoro od rođenja, super su, dosta su bolje od zelenog!

< Poruku je uredio eca89 -- 18.5.2016 16:49:31 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
18.5.2016 16:53:21   
serpica
I mi smo probali danas drugi put pampers Premium Care..nemam reci,fenomenalne pelene,ovakve jos nismo probali,doduse jesmo kao mali bas,ali izdrzale su vise od 10h da ne propuste i sto je jos bitnije ne naduju se onako izmedju nogicu pa da bebi visi pelena,imam utisak da je tecnost ravnomerno podeljena..
Jednom recju odlicne!!! Pravi izbor za bebu!user posted image user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 18.5.2016 16:54:14 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
18.5.2016 20:03:09   
veselicaa
Bubi pa ona je predivna user posted image Sve na mamu user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
19.5.2016 0:07:38   
bubulence
Hvala drrugarke drage!
Nama zeleni pampers i nije mnogo odgovarao. Ali premiun care je odlican. Kaze mi muz da ce se Masa ujutro probuditi mokra jer ceo dan vicem kako su dobre pelene. Tako da... Javljam jos sutra da li su definitivno toliko dobre koliko mi za sada izgledaju

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
19.5.2016 7:12:45   
vocicana
Bubi, cerkica ti je kao secer, bas lepa nagrada! Bravo RRuser posted image !!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
24.5.2016 20:26:14   
branki*
Evo i mi smo isprobali pampers premium care pelene i zaista mogu samo da ih nahvalimuser posted image ultra,ultra tanke,imaju duge i vrlo elasticne one trake sa strane,pa mogu savrseno da se nameste da se skroz prilagode bebinoj guzi!nisu propustile nigde i nisam primetila nikakav miris,super su stvarno!sve pohvale!
Zahvaljujemo se puno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
24.5.2016 21:29:08   
vikiveki
Bubi čestitam na divnom poklonu...i mi smo koristili isključivo pampers , naravno dok smo nosili pelene sada smo odrasliuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
24.5.2016 21:38:24   
nikiteki
Bubi preslatka je.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
26.5.2016 2:08:15   
Miracles
Pampers Premium Care je fantastičan! Mi smo oduševljeni!

Hvala vam puno na poklonu. Zaista se oseti razlika u odnosu na druge pelene.

Toliko je mekan, ne propušta, trakice su rastegljive, pa i našem visokom dečaku, baš budu komotne i lepo pašu.


Za svaku preporuku!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
26.5.2016 8:20:24   
Mala Elena
Cestitke mamama od srca user posted image

(odgovor članu Miracles)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
26.5.2016 22:24:50   
bojana92
Cestitke mamama.user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
27.5.2016 13:40:04   
mila83
Cestitam jos jednom mamama! Bubi,pa ja tek sada vidim tvoju devojku,preslatka je ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (...
9.6.2016 21:08:22   
adulence
Ja se nikako nisam oglasila na ovoj temi od kada smo dobili pelenice....cim su stigle morala sam da ih otvorim i probam,malo je reci da sam odusevljena,ali ipak sta me je najvise odusevilo,u zivotu tanje pelene nisam videla niti koristila....Relja je uvek suv i bezbrizan...stvarno sam prijatno bila iznenadjena inace stalno koristimo zeleni pampers,a ovo nam je novi ljubimac u nasem bebecem zivotu...jos jednom hvala RR i Pampersu.

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here