|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neće u auto sedalicu!
20.4.2019 15:49:41   
Dzulijus
Hoce da sedne ali odvezuje pojas...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Neće u auto sedalicu!
21.4.2019 7:52:32   
dragana25


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Veliki problem kada se dugo putuje. Mi smo stajali i pravili pauze, nisam za to da se dete drzi u krilu u toku voznje da bi bilo mirno..



Zato nigde ne idemo i ne putujemo. Nikako, ali bas nikako nece u sediste. To je pakao. Cak i najkraci put, do grada na kontrolu kada ga vodimo i to je to. Mucenje 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Neće u auto sedalicu!
1.5.2019 9:56:07   
kamičak
Nezgodna situacija, ali ne moze se ni malo dete forsirati stalno. Kratke relacije samo dok se ne navikne

(odgovor članu dragana25)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Neće u auto sedalicu!
1.5.2019 10:30:25   
bubulence
Kod nas se od prvog dana podrazumeva da mora autosediste, nikada ih nismo vadili. I sada kada starija ima skoro 8 god i idemo negde taxijem nju je strah jer nema svoj buster. Obe su naucile da su tako najsigurnije. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Neće u auto sedalicu!
1.5.2019 10:33:16   
kamičak
Tako bi trebalo, svaka cas_t. Ja sam poludela od decije histerije i nisam istrajala

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Neće u auto sedalicu!
1.5.2019 11:40:29   
Filadendronka

Bubulence, videces kad stigne decak. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Moj nije hteo u pocetku nikako, ali posle se navikao. Mi cesto putujemo, tako da mora. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Kod nas se od prvog dana podrazumeva da mora autosediste, nikada ih nismo vadili. I sada kada starija ima skoro 8 god i idemo negde taxijem nju je strah jer nema svoj buster. Obe su naucile da su tako najsigurnije. 





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Neće u auto sedalicu!
1.5.2019 11:42:30   
Filadendronka
Ne znam koliko neko zeli taj vid zabave, ali moze tablet da se namonitira i dete gleda crtace ili pesmice. Mi smo to pred more namestili, mada nije mu dugo bilo zanimljivo ( svega par meseci). Sad puni tri godine i tablet mu nije vise interesantan u autu. Gleda kroz prozor i prica sa nama. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Neće u auto sedalicu!
1.5.2019 11:44:54   
bubulence
Videćemo 😁, mozda nece hteti ali ce morati...

I mi mnoogoo, bas mnogo vremena provodimo u autu, tako da necu da razmisljam.. Na more smo isli kada je mladja imala manje od 6meseci, nismo je oset_ili uz put. Starija je imala 2 meseca kada smo isli na Zlatibor, 3 meseca kada smo isli u Budimpestu... Nikada nije dolazilo u obzir da ih vadimo iz sedista u toku voznje. Stanemo, izadjemo, presvucem ih, podojim i nastavljamo... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Neće u auto sedalicu!
1.5.2019 11:47:19   
Filadendronka
Slicna prica, osim sto sam ga ja dojila tokom putovanja. Tako se  uspava, vratim ga u sediste i cao. Nije bezbedno, znam. Jednom nas saobracajac zaustavio tokom dojenja, bacio pogled na moju siku i rekao da  produzimo. 🤣

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Neće u auto sedalicu!
3.5.2019 20:01:57   
Duškić
Pa to je bas opasno i ne trebas to radite.
Stanete pored puta i dojite, pa u sediste.
Moji plakali ali se navikli.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Neće u auto sedalicu!
3.5.2019 22:05:09   
Filadendronka
Moje prvo dete je sisalo po 45min, a razmak je bio manji od dva sata. Prosto je takvo dete da je sisao malu kolicinu, lagano, tacnije nikad kraja. Tako da pauze tokom voznje nismo pravili u te svrhe. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Neće u auto sedalicu!
11.7.2019 8:44:05   
flamingos
Nismo imali tih problema,naš problem je mučnina tokom vožnje,i tabletu popije i ne vredi.Valjda će savladati i to kad bude starija


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Neće u auto sedalicu!
11.7.2019 8:46:29   
MimaKos
Hoce u auto sedalicu ali je jako nemiran, starije dete nikad problem nije pravilo a mali ni 5 minuta miran, okrece se vrpolji non stop


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Neće u auto sedalicu!
11.7.2019 9:35:36   
doramar11
U tom slucaju ne putovati daleko, ako dete ne moze da izdrzi ni uz ceste pauze.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Neće u auto sedalicu!
11.7.2019 9:47:49   
flamingos


IZVORNA PORUKA: doramar11

U tom slucaju ne putovati daleko, ako dete ne moze da izdrzi ni uz ceste pauze.
Nigde i ne putujemo,jedva izdrži dvadeset_ak km do sela,i to pa se ispovraća ili joj bude loše


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Neće u auto sedalicu!
11.7.2019 10:35:55   
doramar11
Nije rec o velikoj deci koja sede samostalno van autosedista.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Neće u auto sedalicu!
11.7.2019 10:37:11   
MimaKos
Neme veze, cak kad su duze odspava, ali po gradu uzas!


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here