|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: obucena odeca
16.10.2013 20:06:41   
Anck Su Nmaun
Mene muz izluuudjuje s tim stvarima koje su nosene pola dana il slicno sto nije za pranje. Ali ja dosta stvari odmah svrstam ili..ili. Malo sta mi ostane okaceno. Ali zato za njim samo kupim sto u kupatilu , sto na dasci za peglanje....user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: obucena odeca
13.8.2017 7:59:09   
branki*
ako sam ga nosila jedan dan i nisam isprljala nigde,ostavim u cisto.ako je velika vrucina,pa se oznojim,ide na pranje,makar samo da prodje kroz vodu.decije nakon jednog nosenja,jer oni uvek isprljaju.a,mm ne da da mu perem odecu nakon jednog ili dva nosenja,kaze da mu tako pranjem samo ostecujem garderobuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: obucena odeca
13.8.2017 8:57:01   
vocicana
Posle ovih prevrucih dana, samo jedno oblacenje i pranje. To je nenormalno bilo koje su to temperature bile. Zimi se malo drugacije odnosimo prema stvarima, zavisi i da li se razvlacimo po kuci ili izlazimo vani. Ali generalno se mnogo pere i cesto se pere.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: obucena odeca
13.8.2017 20:52:10   
krin 40
Voći prepusujem😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: obucena odeca
13.8.2017 20:59:50   
veselicaa
Perem sve cak i ako deca jednom obuku ili ja i muz.Ne vracam nista obuceno u orman.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: obucena odeca
24.2.2018 0:44:51   
Srecko47E
Sve sto je obuceno bacam na pranje.A zasto ne znam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: obucena odeca
24.2.2018 7:36:43   
Anck Su Nmaun
Ne bacam odmah na pranje ako je cisto.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: obucena odeca
24.2.2018 8:31:20   
mama Jo
Ne vracam obuceno u orman..imamo tu jednu stolicu u spavacoj na koju tako redjemo te obucene stvari... uglavnom kad ukljucujem masinu sve tk strpam

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: obucena odeca
24.2.2018 8:34:08   
Anck Su Nmaun
Hhaha valjda svaka kuca ima tu neku "stolicu gde odlaze obuceno, mm ostavlja na dasci za peglanje user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: obucena odeca
24.2.2018 8:40:27   
Mala Elena
Decije stvari koje jednom obuku i nisu za pranje stavljam u poseban ormaric od tv police, a mm na stolicu od kompa stavlja svoje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: obucena odeca
24.2.2018 16:12:16   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ne vracam obuceno u orman..imamo tu jednu stolicu u spavacoj na koju tako redjemo te obucene stvari... uglavnom kad ukljucujem masinu sve tk strpam



To je tako svuda.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: obucena odeca
24.2.2018 17:05:09   
Sarav

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Hhaha valjda svaka kuca ima tu neku "stolicu gde odlaze obuceno, mm ostavlja na dasci za peglanje user posted image

Moj samo preti da će da izbaci tu stolicu iz spavaće, a on je najviše koristiuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here