|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
8.11.2012 9:52:19   
Anck Su Nmaun
Ja neverujem u Horoskop user posted image
Al kad se karakterne crte podudaraju prepisuju se tome user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
8.11.2012 11:18:29   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Meni mm brani da izlazim jer je mnogo ljubomoran,morala sam i fb da ugasim.Ali ajde ako je to bio zakon za nasu slogu onda i neka,ali da on sebi dozvoljava sto sta-e pa tako nije ni pravedno ni posteno.Uvek ponovim to da mi nije vazan njegov izlazak nego kako je imao obraza da me zabrine na takav nacin,ja cupam kosu jer neznam je li ziv a on pije i nije pomislio na mene da mi bar javi.

Meni,recimo,stvarno nije jasna takva vrsta ljubomore..tj,to je meni teska posesivnost.Znam djevojku,tj.zenu koja nije zavrsila faks zato sto je njen m ljubomoran, ne moze da ode kod muskog frizera(koji je usput bio takoooo gay da ga se stvarno nije trebao bojati zbog njeuser posted image )...cipele na stiklu-no way... kad je htjela da pocne da radi,eno je opet trudna..
Mislim,meni je to ili da on misli da je zena ribetina nikad ludja ili "laka" ko perce ili nifomanka.pa ce da nadje na putu do prodavnice frajera i stici cak da se ohhooo dok se hleb ne ohlad,sto sve nijei. Svako zivi kako njemu odgoara,ili kako moze,meni je MM ovo malo zaparalo usi,pa sam napisala misljenje


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
8.11.2012 15:34:47   
MicinaMama
BNM u pravu si,nije da nisi.Dobro opet moj nije bas toliko,moj voli da se doteram.Jedino ne voli stikle sa visokom platformom napred,mala je ok.Kaze da su za da nekazem koje zeneuser posted image .On se vise lozi na spicoke i tanku stiklu,ali to vise nije u modi hehe...Cak je jednom rekao,volim kada te gledaju a ja te uhvatim za zadnjicuuser posted image Ne voli da idem bez njega igde i ne voli fb jer sam na fbu kao i sve devojke imala dosta i muske populacije.

On zna da sam mu verna i sve,ali eto postoji neka doza ljubomore.Neka ne smeta mi to toliko,ali me zaboli kada sebi dozvoli sto sta,a ja ne mogu.A jos se i ne javi da znam da je citav.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
8.11.2012 15:39:36   
boba 11
MM moj ti je svet da ga prihvatis takvog kakav je ili cete imati ozbiljnih problema.Ili se pomiri sa tim ili bezi od njegauser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
8.11.2012 16:44:56   
MicinaMama
boba ma sta da prihvatam ima on da se menja!user posted image Nema vise zafrkavanja,mislim da je i njemu jasno sada.Ako mu ne odgovara neka on bezi,sto bih jauser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
9.11.2012 7:54:38   
mala buba
mm i ja smo se sinoc posvadjali oko hrane. voli covek da jede vise nego ista na svetu. stalno mi trazi da mu kuvam kao moja ili njegova mama. to znaci da hoce dezert posle rucka, jaku hranu cak i za veceru,da u frizideru uvek ima nesto da se prezalogaji. e pa nece da moze. neka on ide u nabavku i svima super

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 7:55:14   
branki*
ranije dok smo ziveli u zajednici bilo je raspravki oko njegove mame ili moje mame,sad smo sami i toga nema.zatim oko para,on misli da ja previse trosim,a ja mislim da je on sitnicar i skrtica.bilo je ranije drugih svadja,sad smo sveli na ovo,a i to nije bas cesto.e,da ,zaboravih-uglavnom se jos raspravljamo jer ja njega optuzujem da je drven i da ne misli na moje potrebe,onda on kaze da se npr samo sali,a da ja sve shvatam ozbiljno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:03:25   
Misha i Ljisha
user posted image isto, kuvanje novac i nasi roditelji. al to je mislim u svakom braku. Vise se jedino on zali na moje nego ja na njegovu mamu al to mi je normalno moje cesce vidjamo jer su blize nas.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:33:07   
nata11

on misli da ja previse trosim,a ja mislim da je on sitnicar


Ista pesma. user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:36:36   
Trcosava
Verovali ili ne -s amo oko njegove sestre!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:44:05   
jabudic
Ja i moj muž smo živjeli u takvom miru i slozi godinama... A onda nam se doselila njegova mama... Koja je btw divna žena, ali meni smeta takav čoporativni način života, i on osjeti moju nervozu ponekad i odmah diže gard. Ne svadjamo se oko nje, ali kaže da sam vještica, da mi svi smetaju, itd :) Kad bi otišla opet bismo bili najsrešćniji, ovako moram ili svekrvi da tražim muža, ili ja da tražim novog muža- bez mame!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:48:22   
bubulence
lepo ti rekoh nadji zeni muza!
mm i ja se svadjamo jedino oko njegovog odnosa sa Emom, mnogo joj dopusta, kupuje, nikada ne vikne na nju, ne kaznjava je kada ima potrebe. tako da to cesto znam da mu prebacim. druge svadje za sada nemamo...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:49:26   
jabudic
Ja joj juče predložila da joj tražimo muža, neće ni da čuje!
Izgleda da ću morati ja da se počastim novim :P

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:53:03   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja i moj muž smo živjeli u takvom miru i slozi godinama... A onda nam se doselila njegova mama... Koja je btw divna žena, ali meni smeta takav čoporativni način života, i on osjeti moju nervozu ponekad i odmah diže gard. Ne svadjamo se oko nje, ali kaže da sam vještica, da mi svi smetaju, itd :) Kad bi otišla opet bismo bili najsrešćniji, ovako moram ili svekrvi da tražim muža, ili ja da tražim novog muža- bez mame!


nedostajala si na RRu,user posted image user posted image
nisam znala da imate jos jednog clana..uzas!
mm i ja se svadjamo oko para,njegovih (koji ga samo koriste,a nista ne pomazu) i kucnih poslova..user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:54:40   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: branki

ranije dok smo ziveli u zajednici bilo je raspravki oko njegove mame ili moje mame,sad smo sami i toga nema.zatim oko para,on misli da ja previse trosim,a ja mislim da je on sitnicar i skrtica.bilo je ranije drugih svadja,sad smo sveli na ovo,a i to nije bas cesto.e,da ,zaboravih-uglavnom se jos raspravljamo jer ja njega optuzujem da je drven i da ne misli na moje potrebe,onda on kaze da se npr samo sali,a da ja sve shvatam ozbiljno.

user posted image user posted image isto!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:56:59   
jabudic
Vonavoj draga user posted image

Imamo, nažalost user posted image
Doduše, to još nije zvanično, ali nezvanično, sa kraćim pauzama je kod nas od februara.
Baš je otišla kod drugog sina u Beograd polovinom jula, i mi se taman opustili, razgalili, uživancija, kad eto rabote nazad, sa sve unučićima user posted image

Tako, nije još ništa dorečeno, ali kako stvari stoje, mislim da ostaje, svaki put kad ode negdje na par dana donese po putnu torbu, kuća mi se lagano pretvara u pansion, grrr...

Moja draga nova kuća user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:57:21   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja joj juče predložila da joj tražimo muža, neće ni da čuje!
Izgleda da ću morati ja da se počastim novim :P


nemoj mi onakvog prijatelja ostavljati, molim te. a ako ipak odlucis, ici cu ja da ga tesim user posted image . prijatelji se moraju pomagati...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 8:58:47   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja joj juče predložila da joj tražimo muža, neće ni da čuje!
Izgleda da ću morati ja da se počastim novim :P


nemoj mi onakvog prijatelja ostavljati, molim te. a ako ipak odlucis, ici cu ja da ga tesim user posted image . prijatelji se moraju pomagati...


A žao mi ga, mukicu, dobar bijaše, ali viša sila user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 9:04:26   
bubulence
a da se zamenimo malo?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 9:06:55   
jabudic
Lako mi je za tebe, nemaš rizika da ti se svekrva useli user posted image
Osim kao duh user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 9:32:02   
bubulence
pa ti ti kazem, kod mene ces biti sigurna bar sto se svekrve tice user posted image . grozne smo

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 9:45:48   
NadaR
Previse toga dozvoljava M I to me izludjujee. Grrrrr

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Oko čega se svađate s partnerom
1.8.2014 15:46:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja joj juče predložila da joj tražimo muža, neće ni da čuje!
Izgleda da ću morati ja da se počastim novim :P



ovo zasluzuje da udje u najbolje citate user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 573
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here