|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osvojite Proxeed women!
9.12.2015 2:56:04   
marketing RR

user posted image


Kompanija Vidapharm svakog meseca, Ringerajinim korisnicima nudi priliku da tačnim odgovorima na postavljena pitanja obezbede kutiju korisnog preparata Proxeed WOMEN. Dva poset_ioca, koja u periodu od 19.11. do 18.12.2015. u ovoj temi budu dala tačne odgovore na sva postavljena pitanja a istovremeno budu imala, u istom periodu, i najveći broj objava na forumu Zatrudnjivanje, od kompanije Vidapharm dobijaju po kutiju suplementa Proxeed WOMEN (slanje na adresu dobitnika-u Srbiji, o trošku sponzora). Dobitnici se ne mogu ponavljati.

Novo pitanje glasi: "Koliko dugo se preporučuje korišćenje Proxeed Women preparata pre planirane trudnoće?"

Ukoliko niste sigurni koji je tačan odgovor, proverite svoje znanje u okviru tekstova Proxeed WOMEN i Proxeed Plus

Takođe u ovoj temi možete pitati sve što vas interesuje vezano za dejstva preparata Proxeed WOMEN, a stručnjaci kompanije Vidapharm će vam izaći u susret odgovorima.

Očekujemo vaša pitanja i odgovore ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Osvojite Proxeed women!
9.12.2015 8:55:42   
Cortina
Pretpostavljam da moze neograniceno dugo. Ja sam pocela da ga pijem pre mesec dana. Postupak vto mi je planiran za februar.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Osvojite Proxeed women!
9.12.2015 15:58:38   
plačljiva
Može neograničeno da se koristi.Ima sve važne aminokiseline,vitamine koje ne mogu da štete.Hoću poklon za moju najbolju drugaricu.

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Osvojite Proxeed women!
9.12.2015 18:10:47   
wivern
Može da se koristi neograničeno, nije štetan po zdravlje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Osvojite Proxeed women!
10.12.2015 8:36:03   
nikiteki
Minimum mesec dana pre planirane trudnoce

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Osvojite Proxeed women!
10.12.2015 20:04:50   
branki*
Moze neograniceno,ali bi bilo dobro mesec dana pre planirane trudnoce.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Osvojite Proxeed women!
12.12.2015 15:57:28   
dddaca
I ja mislim da moze neograniceno, s tim da se uzima bar mesec dana pre planirane trudnoce

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Osvojite Proxeed women!
22.12.2015 1:59:17   
marketing RR


IZVORNA PORUKA: marketing RR



user posted image


Kompanija Vidapharm svakog meseca, Ringerajinim korisnicima nudi priliku da tačnim odgovorima na postavljena pitanja obezbede kutiju korisnog preparata Proxeed WOMEN. Dva poset____ioca, koja u narednih mesec dana (do 18.7.2015.) u ovoj temi budu dala tačne odgovore na sva postavljena pitanja a istovremeno budu imala, u istom periodu, i najveći broj objava na forumu Zatrudnjivanje, od kompanije Vidapharm dobijaju po kutiju suplementa Proxeed WOMEN (slanje na adresu dobitnika-u
Srbiji, o trošku sponzora). Dobitnici se ne mogu ponavljati.



Dve Ringerajke koje su osvojile Proxeed WOMEN su plačljiva i dddaca, čestitamo user posted image

Molimo vas da nam do 24.12. pošaljete na pp podatke (ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona).




(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Osvojite Proxeed women!
22.12.2015 6:20:38   
wivern
Juhuuu, čestitamo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Osvojite Proxeed women!
22.12.2015 7:53:52   
branki*
Cestitamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Osvojite Proxeed women!
22.12.2015 8:12:33   
tekilica
Cestitke!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Osvojite Proxeed women!
22.12.2015 8:28:59   
nikiteki
Cestitke i sa moje strane

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Osvojite Proxeed women!
22.12.2015 10:41:44   
dddaca
Oooo kako prijatno iznenadjenje. Hvala user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Osvojite Proxeed women!
22.12.2015 17:57:08   
plačljiva
Hvala do neba,daću ga najboljoj drugarici koja je najbolji čovek koga sam srela.Daće Bog da joj pomogne pre VTO.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Osvojite Proxeed women!
23.12.2015 1:34:55   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Oooo kako prijatno iznenadjenje. Hvala user posted image


dddaco, pošalji nam podatke, kako bi smo ih poslali sponzoru. Hvala :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Osvojite Proxeed women!
30.12.2015 14:11:15   
plačljiva
Stigao mi je juče poklon.Hvala sponzorima,hvala svima.Proxeed women ide mojoj najboljoj drugarici.Učinili ste dobro delo ovim poklonom.Još jednom hvala i pozdrav od plačljive.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Osvojite Proxeed women!
1.1.2016 22:33:36   
dddaca
Stigao je i meni poklon. Hvala puno RR i sponzoru. I ja planiram da ga prosledim devojci koja vec duze vreme pokusava da zatrudni. Nadam se da ce joj pomoci user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 117
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here