|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za trudnice: Februar 2015.
31.1.2015 23:12:26   
lesica
user posted image

Svakog meseca ćemo da obradujemo pet trudnica. Pogledajte sadržaj paketića za trudnice i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih! Dobitnike objavljujemo u martu 2015. godine.
PROČITAJTE VIŠE O PAKETU I PRIJAVITE SE...

Ovog meseca imamo sledeće sponzore paketa za Trudnice:

_____________________________________________________



- VELIKI SPONZOR -


Veliki sponzor Cryo-Save Srbija poklanja dve Šolje.

Cryo-Save, vodeća internacionalna porodična banka matičnih ćelija, uveliko čuva više od 200.000 uzoraka krvi pupčanika i tkiva pupčanika novorođenčadi kao i uzoraka masnog tkiva odraslih. Ove matične ćelije mogu predstavljati razliku između života i smrti u slučaju budućih opasnosti po zdravlje porodice. Već postoji nekoliko oboljenja u čijem se lečenju mogu koristiti matične ćelije, a njihov će se broj samo povećavati. Upotreba matičnih ćelija iz masnog tkiva postaje sve popularnija u plastičnoj hirurgiji. Vođen svojom međunarodnom poslovnom strategijom, Cryo-Save sada posluje u preko 40 zemalja na četiri kontinenta, sa najmodernijim postrojenjima za obradu i čuvanje u SAD, Belgiji, Nemačkoj, Dubaiu, Indiji, Južnoj Africi i Francuskoj (validacija u toku).

www.cryo-save.com/rs
www.maticne-celije.rs
www.facebook.com/maticnecelije

user posted image


Veliki sponzor Mama Natura poklanja CD sa uspavankama za decu.

Mama Natura je jedina linija homeopatskih proizvoda razvijena specijalno za bebe i decu. Mama Natura o vašoj deci brine kroz paletu od 6 proizvoda: Enterokind, Dentokind, Immunokind, Gastrokind, Dormikind i Kindinorm. Ako vas zanimaju prirodni načini lečenja vaše bebe i/ili deteta na pravom ste mestu!

Enterokind - protiv stomačnih grčeva i nadimanja kod beba i dece
Dentokind - za olakšavanje tegoba tokom nicanja zuba kod beba i dece
Immunokind - jača imuni sistem beba i dece
Gastrokind - kod stomačnih tegoba tokom promene režima ishrane beba
Dormikind - za tretman uznemirenosti i nesanice, namenjen bebama i maloj deci
Kindinorm - za olakšavanje tegoba poremećaja ponašanja
www.facebook.com/MamaNatura.rs

user posted image

user posted image


_____________________________________________________


- MALI SPONZOR -



Kikebu poklanja Omot za bebu-Umotaj me! - Apsolutno neophodno u kolicima i u kolekciji Vaše bebe. U ovom omotu će Vašoj bebi biti lepo, toplo i udobno. Ćebe više neće kliziti i bebi neće biti hladna stopala. Koristite omot da nosite Vaše novorođenče kući iz bolnice ili u kolicima umesto ćebeta ili jakne..

KIKEBU je online prodavnica originalnih, praktičnih i visokokvalitetnih proizvoda namenjenih bebama. Nudimo Vam korisnu i modernu opremu napravljenu od prirodnih materijala, šarenih i jakih boja po pristupačnim cenama. Između ostalog Vam nudimo: maramu za nošenje bebe, uložak za kolica, omot za bebu, ćebe za spavanje, ćebe za pod ili ogradicu i šuškave krpice koje će Vašu bebu oduševiti. Svi proizvodi su bezbedni za novorođenčad, izrađeni ručno i s puno ljubavi.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image




Yugomedic poklanja po 3 kesice Venera higijenskih uložaka u mrežici, od potpuno prirodnih materijala, veoma prijatne za nošenje i potpuno neškodljive po zdravlje svake žene.

YUGOMEDIC d.o.o je privatna firma koja se bavi proizvodnjom svih proizvoda od čistog beljenog pamuka 1.klase. Venera higijenski ulošci u mrežici zaslužuju posebno mesto u životu svake žene a posebno kad su u pitanju žene trudnice. To su jedini ulošci od potpuno prirodnih materijala bez ikakvih sintetičkih primesa, plastičnih površina, superabsorbera ili bilo kakvih drugih dodataka. Kao takvi veoma su prijatni za nošenje i potpuno neškodljivi po zdravlje svake žene. S obzirom na svoj prirodni sastav ne izazivaju nikakve upale ili infekcije intimnih delova tela žene. Preporučujemo svakodnevnu upotrebu Venera higijenskih uložaka svim ženama.


user posted image




Mella cosmetics poklanja Happy Mama collection: Krem protiv strija, Ulje protiv strija, Melem za negu ispucalih bradavica, Ulje za masažu grudi posle porođaja ili Melem za negu peta i laktova.

MELLA COSMETICS ponudu čine preparati koji su formulisani po zaštićenoj recepturi koja je nastala nakon dugogodišnjih istraživanja na polju aromaterapije. Preparati Mella Cosmetics sadrže biljna ulja koja kožu hrane, povećavaju joj vlažnost i umiruju ispucalu i oštećenu kožu. Potpuno prirodna ulja stimulišu ćelije kože da budu zdrave i funkcionalne, a optimalna preporučena koncentracija i prava kombinacija biljnih ulja su ključ efikasnosti Mella Cosmetics preparata.




user posted image
user posted image
user posted image
user posted image








Dobitnici su dužni da nakon proglašenja istih, dostave svoje podatke do 7. u narednom mesecu zajedno sa dokazom o trudnoći ( izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom) na info@ringeraja.rs Ukoliko te podatke ne pošalju do 7. u narednom mesecu, nagrada se prosleđuje narednom učesniku po broju Like-ova. Na ovakve korake smo primorani zbog velikog broja nedozvoljenih prijava.

Prijavite se i srećno!




< Poruku je uredio lesica RR -- 2.2.2015 15:54:44 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
2.2.2015 3:03:48   
Tajčica

Bravo za sve sponzore user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
2.2.2015 7:29:20   
Maraj
Kako je sladak ovaj bekan u Kikebu omotuuser posted image

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
4.3.2015 11:52:05   
marketing RR

Čestitamo dragim trudnicama:

bojana92 sa 59 lajkova
sendi85 sa 32 lajka
Maraj sa 26 lajkova
m2m2 sa 16 lajkova
Mali Maja sa 11 lajkova

Molimo vas da pošaljete na mail info@ringeraja.rs do 9.3.2015. dokument koji potvrđuje trudnoću (izveštaj lekara/ UZ), kao i boju omota Kikebu koju želite, a sve boje možete videti OVDE
Takođe, molim vas da ne kasnite sa slanjem podataka, jer ćemo u suprotnom 10.3.2015. proglasiti sledeću dobitnicu po broju glasova.

Čestitke još jednom user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 4.3.2015 11:57:07 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
4.3.2015 11:53:14   
serpica
Cestitam devojke,paket je divan user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
4.3.2015 12:45:56   
ivaMark
Cestitam user posted image

Volim da glasam ovde user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
4.3.2015 12:54:35   
veselicaa
Cestitam user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
4.3.2015 13:02:12   
m2m2
Hvala Ringeraja i cestitam ostalim dobitnicama.user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
4.3.2015 17:57:21   
Maraj
Hvala svima pogotovo RR na divnim poklonimauser posted image

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
5.3.2015 13:24:57   
bojana92
Hvala na poklonu,cestitam ostalim dobitnicama..:)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
6.3.2015 16:19:24   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Mali Maja sa 11 lajkova



Čekamo podatke, kako bi nam Kikebu poslao omote.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
9.3.2015 12:23:39   
Maraj
Kada se salje paket?user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
12.3.2015 14:14:29   
Maraj
Stigao paket!! Hvala RR i sponzorimauser posted image Ovo je prvi poklon za mog bekana
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
12.3.2015 18:08:08   
bojana92
Stigao je i meni poklon,ali ne znam da postavim sliku..:(

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
12.3.2015 18:10:04   
marketing RR
Bojana evo uputstva za slikomat a isti je princip i preko dodaj.rs KLIK

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
12.3.2015 18:10:52   
veselicaa
Divni pokloni,cestitam user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
12.3.2015 18:13:19   
serpica
Cestitam user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
12.3.2015 18:46:57   
bojana92
user posted image Evo i mog poklona.Hvala puno RR i sponzorima.:)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Paket za trudnice: Februar 2015.
2.4.2015 2:09:58   
marketing RR
user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here