|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za trudnice: Januar 2016.
31.12.2015 17:15:38   
marketing RR
user posted image

Svakog meseca ćemo da obradujemo pet trudnica. Pogledajte sadržaj paketića za trudnice i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih! Dobitnike objavljujemo u februaru 2016. godine.
PROČITAJTE VIŠE O PAKETU I PRIJAVITE SE
Ovog meseca imamo sledeće sponzore paketa za Trudnice:

_____________________________________________________



- VELIKI SPONZOR -



Veliki sponzor Cryo-Save Srbija poklanja prigodan materijal za beleške.

Cryo-Save, vodeća internacionalna porodična banka matičnih ćelija, uveliko čuva više od 200.000 uzoraka krvi pupčanika i tkiva pupčanika novorođenčadi kao i uzoraka masnog tkiva odraslih. Ove matične ćelije mogu predstavljati razliku između života i smrti u slučaju budućih opasnosti po zdravlje porodice. Već postoji nekoliko oboljenja u čijem se lečenju mogu koristiti matične ćelije, a njihov će se broj samo povećavati. Upotreba matičnih ćelija iz masnog tkiva postaje sve popularnija u plastičnoj hirurgiji. Vođen svojom međunarodnom poslovnom strategijom, Cryo-Save sada posluje u preko 40 zemalja na četiri kontinenta, sa najmodernijim postrojenjima za obradu i čuvanje u SAD, Belgiji, Nemačkoj, Dubaiu, Indiji, Južnoj Africi i Francuskoj (validacija u toku).

www.cryo-save.com/rs
www.maticne-celije.rs
www.facebook.com/maticnecelije




Veliki sponzor Mama Natura poklanja CD sa uspavankama za decu.

Mama Natura je jedina linija homeopatskih proizvoda razvijena specijalno za bebe i decu. Mama Natura o vašoj deci brine kroz paletu od 6 proizvoda: Enterokind, Dentokind, Immunokind, Gastrokind, Dormikind i Kindinorm. Ako vas zanimaju prirodni načini lečenja vaše bebe i/ili deteta na pravom ste mestu!

Enterokind - protiv stomačnih grčeva i nadimanja kod beba i dece
Dentokind - za olakšavanje tegoba tokom nicanja zuba kod beba i dece
Immunokind - jača imuni sistem beba i dece
Gastrokind - kod stomačnih tegoba tokom promene režima ishrane beba
Dormikind - za tretman uznemirenosti i nesanice, namenjen bebama i maloj deci
Kindinorm - za olakšavanje tegoba poremećaja ponašanja
www.facebook.com/MamaNatura.rs

user posted image

user posted image


_____________________________________________________


- MALI SPONZOR -




Kikebu poklanja Šušku - šuškavu krpicu za prve bebine aktivnosti, stiskanje i hvatanje, napravljenu od 100% prirodnog materijala. Za najmanje među nama, bebe koje kreću da istražuju i hvataju stvari oko sebe. Vaša beba će bezbedno da se igra krpicom i ne morate da brinite kada je stavi u usta, ne može ništa da proguta.

KIKEBU je online prodavnica originalnih, praktičnih i visokokvalitetnih proizvoda namenjenih bebama. Nudimo Vam korisnu i modernu opremu napravljenu od prirodnih materijala, šarenih i jakih boja po pristupačnim cenama. Između ostalog Vam nudimo: maramu za nošenje bebe, uložak za kolica, omot za bebu, ćebe za spavanje, ćebe za pod ili ogradicu i šuškave krpice koje će Vašu bebu oduševiti. Svi proizvodi su bezbedni za novorođenčad, izrađeni ručno i s puno ljubavi.

user posted image


Yugomedic poklanja po 3 kesice Venera higijenskih uložaka u mrežici, od potpuno prirodnih materijala, veoma prijatne za nošenje i potpuno neškodljive po zdravlje svake žene.

YUGOMEDIC d.o.o je privatna firma koja se bavi proizvodnjom svih proizvoda od čistog beljenog pamuka 1.klase. Venera higijenski ulošci u mrežici zaslužuju posebno mesto u životu svake žene a posebno kad su u pitanju žene trudnice. To su jedini ulošci od potpuno prirodnih materijala bez ikakvih sintetičkih primesa, plastičnih površina, superabsorbera ili bilo kakvih drugih dodataka. Kao takvi veoma su prijatni za nošenje i potpuno neškodljivi po zdravlje svake žene. S obzirom na svoj prirodni sastav ne izazivaju nikakve upale ili infekcije intimnih delova tela žene. Preporučujemo svakodnevnu upotrebu Venera higijenskih uložaka svim ženama.


user posted image




Mella cosmetics poklanja Happy Mama collection: Krem protiv strija, Ulje protiv strija, Melem za negu ispucalih bradavica, Ulje za masažu grudi posle porođaja ili Melem za negu peta i laktova.

MELLA COSMETICS ponudu čine preparati koji su formulisani po zaštićenoj recepturi koja je nastala nakon dugogodišnjih istraživanja na polju aromaterapije. Preparati Mella Cosmetics sadrže biljna ulja koja kožu hrane, povećavaju joj vlažnost i umiruju ispucalu i oštećenu kožu. Potpuno prirodna ulja stimulišu ćelije kože da budu zdrave i funkcionalne, a optimalna preporučena koncentracija i prava kombinacija biljnih ulja su ključ efikasnosti Mella Cosmetics preparata.




user posted image
user posted image
user posted image
user posted image








Dobitnici su dužni da nakon proglašenja istih, dostave svoje podatke do 7. u narednom mesecu zajedno sa dokazom o trudnoći ( izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom) na info@ringeraja.rs Ukoliko te podatke ne pošalju do 7. u narednom mesecu, nagrada se prosleđuje narednom učesniku po broju Like-ova. Na ovakve korake smo primorani zbog velikog broja nedozvoljenih prijava.

Prijavite se i srećno!

< Poruku je uredio marketing RR -- 31.12.2015 17:17:45 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
1.1.2016 13:45:28   
dddaca
Sve nagrade su super i bice od koristi buducim mamama. Nisam trudna, pa ne mogu da ucestvujem, ali glasacu :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
19.1.2016 15:43:49   
Beba Elena
Ucestvujem, trudna sam i jos malo pa stize beba...
BRAVO ZA RR I SPONZORE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
22.1.2016 20:24:51   
funfar
super su nagrade,ja sam clan ringeraje od pocetka,uglavnom pratim članke ali nikada ne ucestvujem u debatama. Sve u svemu paket je extra i svakoj trudnici je potreban♥♥♥♥

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
28.1.2016 15:43:01   
dddaca
Ne vidim gde ovde moze da se glasa?

(odgovor članu funfar)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
28.1.2016 16:21:20   
Beba Elena

IZVORNA PORUKA: dddaca

Ne vidim gde ovde moze da se glasa?



http://www.ringeraja.rs/porodica-porodici-trudnice-glasanje

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
28.1.2016 21:37:48   
dddaca
Hvala, glasala :)

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
28.1.2016 21:42:38   
Beba Elena

IZVORNA PORUKA: dddaca

Hvala, glasala :)



Nista :D

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
1.2.2016 19:35:20   
marketing RR
Čestitamo dragim trudnicama:

Beba Elena sa 48 lajkova
funfar sa 39 lajkova
BubaBubica sa 13 lajkova
Anck Su Nmaun sa 12 lajkova
Yellena008 sa 5 lajkova




Molimo vas da pošaljete na mail info@ringeraja.rs do 8.2.2016. dokument koji potvrđuje trudnoću (izveštaj lekara/ UZ).
Takođe, molim vas da ne kasnite sa slanjem podataka, jer ćemo u suprotnom 9.2.2016. proglasiti sledeću dobitnicu po broju glasova.

Čestitke još jednom user posted image

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
1.2.2016 19:44:28   
Beba Elena
Hvala. Ja sam vec u 9-om mesecu, termin mi je 29.2. mada ja mislim da cu i pre.
HVALA PUNO SVIMA. Stize nam uskoro prinova na RR user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
1.2.2016 21:38:59   
dddaca
user posted image cestitam dobitnicama

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
2.2.2016 7:46:23   
Anck Su Nmaun
Jaoo divnooo, bas sam se jutros iznenadila...hvala RR na divnom poklonu user posted image user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
2.2.2016 7:49:39   
vocicana
Cestitke drage moje trudnicice. Paketic jje prelep, uzivajte!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
3.2.2016 21:50:14   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Čestitamo dragim trudnicama:

Beba Elena sa 48 lajkova
funfar sa 39 lajkova
BubaBubica sa 13 lajkova
Anck Su Nmaun sa 12 lajkova
Yellena008 sa 5 lajkova




Molimo vas da pošaljete na mail info@ringeraja.rs do 8.2.2016. dokument koji potvrđuje trudnoću (izveštaj lekara/ UZ).
Takođe, molim vas da ne kasnite sa slanjem podataka, jer ćemo u suprotnom 9.2.2016. proglasiti sledeću dobitnicu po broju glasova.

Čestitke još jednom user posted image


Funfar i Yellena008, pošaljite nam podatke kako bi smo vam poslali pakete.
Pozdrav :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
5.2.2016 13:44:03   
BubaBubica
Divnoo, hvala svima koji su glasali za mene user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
9.2.2016 13:40:51   
BubaBubica
Stigao mi je paket malopre, prelepo jeeee! user posted image Baš baš sam srećna, jako mi se sviđa, hvala puno RR i sponzorima! user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
10.2.2016 11:05:02   
Yellena008
Stigao paket,hvala punooooo....

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Paket za trudnice: Januar 2016.
10.2.2016 16:00:28   
Beba Elena
I nama je danas stigao paket i PREZADOVOLjNI SMO SVI. Danas nam je bila i kontrola, i rekli su da cu ipak da izdrzim do kraja meseca za porodjaj, tako da malisu mog ceka paketic i to kakav kod kuce kad izadjemo iz bolnice. HVALA RR I SPONZORU user posted image user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here