|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene
6.4.2020 22:31:06   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: nata11

A koja je cena  dm pelena? Jesu jeftinije od pampersa? 




1600din su..5ca ima 72kom...jeftinije su od pampersa..kutija nije na akxiji cesto..sad sy pakovanja bila po 715din,36kom.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Pelene II deo
11.4.2020 11:01:13   
Nevenaa
Mama i beba pelene su dobre, 54 komada, 700 dinara  a odlicne 


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Pelene
11.4.2020 11:02:26   
Nevenaa
Takodje su dobre i vlazne maramice proizvodjaca mama i beba


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Pelene
26.8.2020 17:04:57   
Kaca 123
Da li neko ima iskistva sa turtles pelenama? Izasla mi je njihova reklama 80 pelena 1300 din ili 999 din ako narucis 3 pakovanja?


(odgovor članu Nevenaa)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Pelene
28.8.2020 13:04:26   
dunja RR
Žene, da li veličine Pampersa odgovaraju npr Lily pelenama, ako neko zna?
Lilli uzimamo 5, uskoro će trebati 6. Sada smo u Bosni i kupili jutros 5 Pampers, nisam još otvorila, da li zamenim za 6, da li je Pampers manji?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Pelene
28.8.2020 20:17:33   
lesli


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Žene, da li veličine Pampersa odgovaraju npr Lily pelenama, ako neko zna?
Lilli uzimamo 5, uskoro će trebati 6. Sada smo u Bosni i kupili jutros 5 Pampers, nisam još otvorila, da li zamenim za 6, da li je Pampers manji?



Dunja, sta pise na pampersu za kilazu?Ja bih se po tome ravnala.Mi smo koristili bambo pelene i pampers mislim da je veci u odnosu na njih.Kada smo prelazili na bambo 4, po kilazi je bila za pampers 3 (gledala sam onaj pure).

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Pelene
28.8.2020 22:08:09   
dunja RR
Hvala Les, po kilaži se uklapamo, piše do 16, na znam sad koliko M ima, možda 13-14.
A ove Lilijeve koje inače koristimo imaju nešto veći opseg, od-do, one su do 20. M jeste krupna i visoka, pa se zato razmišljam, ali ok, načeću, biće valjda ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Pelene
28.8.2020 22:48:44   
doramar11
Pa jeste Pampers manji. To naravno ne znaci da nece moci da udje u peticu..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Pelene
29.8.2020 22:48:12   
lesli


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Les, po kilaži se uklapamo, piše do 16, na znam sad koliko M ima, možda 13-14.
A ove Lilijeve koje inače koristimo imaju nešto veći opseg, od-do, one su do 20. M jeste krupna i visoka, pa se zato razmišljam, ali ok, načeću, biće valjda ok.




M ima 13-14kg? 😁Mi punimo 2 i imamo 12tak 😅Treba ici kod pedijatra i vec se polako psihicki spremam da slusam ono “super je ona, ali mogla bi biti malo krupnija” 🤦‍♀️Sa pelenama smo zavrsili na broju 4.
A sto se pampersa tice, ja bih rekla da ce joj 5 biti ok.Za 6 ti je verovatno na nekoj donjoj granici, ne znam da li bi joj landarale i samim tim curilo iz njih.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Pelene
30.8.2020 10:01:39   
Maruska15
Lesli i mi u nedelju punimo 2,a imamo 12 kg. 😃 Mi ovde koristimo pelene br 7 😮 Znaci tacno kad dodjemo u Srb necu znati koji br da uzmem niti koje pelene...


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Pelene
30.8.2020 13:14:37   
Misha i Ljisha
Ahha jaooo uzmes 4 ili 4+ 


Mi nosimo bambo 6 i male su. Pardon nosili. Skinuli sko pelene jer je bilo ili da deran smrsa ili da skida pelene. Ima 2 god i 4 meseca i 18 kg. Tenkista ali nije debeo. Sto kaze dr on je sav nabijen i gust

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Pelene
30.8.2020 13:25:10   
dunja RR
Les, jeste, 5-ica je super, idealna. Milsim da je sada negde na 13kg, jer je imala 12 pre par meseci, ali izrasla je puno u visinu, izgleda kao dete od 2 godine, vidim kada se igra sa dvogodišnjacima, često je viša od njih. Sećam se da je naš fizijatar u Sokobanjskoj kada sam je pitala zašto tako nepsretno hoda, prokomentarisala, pa ogromna je. A nije debela uopšte. Ali i dalje nespretno hoda, nema težište u pupku, samo se klati, prohodala pre 3 meseca.

IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Les, po kilaži se uklapamo, piše do 16, na znam sad koliko M ima, možda 13-14.
A ove Lilijeve koje inače koristimo imaju nešto veći opseg, od-do, one su do 20. M jeste krupna i visoka, pa se zato razmišljam, ali ok, načeću, biće valjda ok.




M ima 13-14kg? 😁Mi punimo 2 i imamo 12tak 😅Treba ici kod pedijatra i vec se polako psihicki spremam da slusam ono “super je ona, ali mogla bi biti malo krupnija” 🤦‍♀️Sa pelenama smo zavrsili na broju 4.
A sto se pampersa tice, ja bih rekla da ce joj 5 biti ok.Za 6 ti je verovatno na nekoj donjoj granici, ne znam da li bi joj landarale i samim tim curilo iz njih.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Pelene
30.8.2020 22:59:53   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Lesli i mi u nedelju punimo 2,a imamo 12 kg. 😃 Mi ovde koristimo pelene br 7 😮 Znaci tacno kad dodjemo u Srb necu znati koji br da uzmem niti koje pelene...






Maruska, bambo 4orka ce joj biti dobra.Mi smo nedavno izasli iz pelena, ali smo njih koristili poslednje. Tvoja i moja cera su po “gabaritu” tu negde...To je taj septembar 2018, izgleda 🤣Mozes da ih narucis sa sajta uvoznika. Kucaj u google bambo pelene. Donose na kucnu adresu. Isporuka je besplatna da li za 1 ili 2 velika pakovanja.A ima ih i u Aksi. U Nisu verovatno ima i neka Roda/idea/merkator, mozes i tamo da ih kupis.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Pelene
2.9.2020 12:43:09   
Maruska15
Lesli hvala na predlogu. Kad budemo doslu svakako cu njih da uzmem . Svejedno necemo dugo biti tu. Nego kako ste uspeli da skinete pelene? Moja N je samo jednon piskila i kakila u nošu. Dobila je i kinder jaje, ja sam se radovala kao blesava.. i od tada nece da vidi nošu.  Na adapter nece,i bas ne znam kako cemo. A pocela je da se ojeda dole,pa bih ja sto pre da se manemo pelena.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Pelene
2.9.2020 13:12:52   
vonavoj
Samo je do tvoje odluke i strpljenja..skines pelene...u gacice i nudis joj da piski na svakih sat vremena..kad se bude upiskila,objasni joj da ne sme,gde se piski..nema vracanja pelena.


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Pelene
2.9.2020 13:20:34   
lesli
Maruska, napisala sam ti u temi skidamo pelenu. Podugacko je, ali procitaj verujem da ce ti znaciti.Ja sam odgledala neke tutorijale na yt i procitala neke clanke i to me bukvalno osvestilo sta da radim i kako.Mozes i da odgledas, ako ti je tako lakse.Probaj sa pretragom “montesori potty training” na yt.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Pelene
1.10.2020 0:43:40   
mikica88
Bambo pelene bas hvale. Seka mi sa sajma donela violeta pelene, uzorke.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 392
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here