|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Planovi za docek/proslavu 2018.
14.12.2017 14:29:36   
MamaNecaVo
Sanjice, mm je u fazonu da NG nije ako se negde ne izadje.A meni je to vece kao i svako drugo.Pogotovo sada,kada je A tu.

Krecemo veceras pa cu otkucati ponudu,stanje i generalno cene u Budimpesti.Pa ako se neko odluci tamo da ode,slike i utisci iz prve ruke u utorak. :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Planovi za docek/proslavu 2018.
14.12.2017 23:04:04   
bubulence
Prvo da kazem da maksimalno uzivam dok se izlezavam u kadi i citam neki divan ljubavni roman... To je mojih sat vremena , jednom nedeljno i niko ne sme da me ometa... Ostale dane se tusiram na brzinu user posted image .
Ali da ne masim temu. U raznim smo dogovorima, sa raznim prijateljima a iskreno se nadam da ce sve to pasti u vodu i da cemo za docek biti sami, nas cetvoro, muzika, za nas vino, za decu deciji sampanjac, brdo ukusne hrane i provod je zagarantovan.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Planovi za docek/proslavu 2018.
15.12.2017 13:09:22   
Peace*

IZVORNA PORUKA: bubulence

Prvo da kazem da maksimalno uzivam dok se izlezavam u kadi i citam neki divan ljubavni roman... To je mojih sat vremena , jednom nedeljno i niko ne sme da me ometa... Ostale dane se tusiram na brzinu user posted image .



Jao, ali voda se ohladi za sat vremena.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Planovi za docek/proslavu 2018.
15.12.2017 13:15:13   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Sanjice, mm je u fazonu da NG nije ako se negde ne izadje.A meni je to vece kao i svako drugo.

Uh meni vec odavno. Radovala sam.se.dok sam.bila dete i kao devojka zbog zurkanja. Al odavno mi je muka od toga. Zadnji put smo pretprosle.godine zadnji put tako lumpovali . I to su me jedva nagovorili. Meni je bilo smor. Bilo mi zao sto nisam kuci s decom . Od tada rekoh samo kucne varijante..ostalo me ne intereasje.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Planovi za docek/proslavu 2018.
15.12.2017 13:15:22   
emicaa
mozda dosipa vrucu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Planovi za docek/proslavu 2018.
15.12.2017 13:17:22   
Sanjica26 RR
Anck, isto. Uopste nemam zelju da idem negde. Posebno da izlazim na trg da se smrzavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Planovi za docek/proslavu 2018.
15.12.2017 13:17:22   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
15.12.2017 13:21:45   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anck, isto. Uopste nemam zelju da idem negde. Posebno da izlazim na trg da se smrzavam.

Aa to ni slucajno vise.
Inace se.jezim od petrdi. Jedne NG.prr 10 tak godina sam imala.panicni napad.koliko su letele oko glava.
A to smrzavanja ma..za omladinu neko mozda, meni toga preko glave.

Da me neko ne shvati pogresno , ne volim nazovi provod jer sam kao prisiljena da slavim NG. Vise volim ovu NG euforiju a sam.docek bzvz.
Uvek ali uvek se.super provedem na neki sasvim slucajni izlazak s prijateljima.




< Poruku je uredio veselica RR -- 25.11.2018 12:23:03 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
25.11.2018 12:24:01   
veselicaa
Jel ste poceli da razmisljate o doceku?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
26.11.2018 1:02:50   
Mariya
Haha, mi smo se 1.januara 2018. dogovorili za doček 2019.user posted image
Kućna varijanta, kao i prošli i pretprošli doček, sjajna hrana, vesela atmosfera, mi i kumovi, 6 odraslih i 5.dece

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
26.11.2018 9:17:44   
emicaa
Kao i svake godine do sad od kad imamo djecu.Veceramo,podjelimo poklone i mazimo se nas cetvoro 😊 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
29.11.2018 16:26:13   
branki*
ne znam sta cemo,ne znam gde cemo...znam samo da necemo nigde uplacivati docek,vec sa decom.ili kod nas kuci,pa da mi dodju brat i snaja i malecka ili mi kod njih...a,za prvo vece planiramo da uplatimo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
29.11.2018 16:45:10   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Kao i svake godine do sad od kad imamo djecu.Veceramo,podjelimo poklone i mazimo se nas cetvoro 😊 



Najlepsr

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
1.12.2018 13:59:55   
IvanaSK RR
Krevet user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
1.12.2018 14:07:23   
Sanjica26 RR
Da,obavezno krevet i mnogo filmova.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
1.12.2018 19:07:07   
Sarav
Kući kao i prethodnih par dočeka. Mrzi me da se drndam po kafanama, ovako na miru možemo da se prežderavamo i gledamo RTS1

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
1.12.2018 22:42:15   
mama Jo
Isto kao i vecina, izgleda.... mozda preko dana odemo svi zajedno negde malo, ali vece cemo svakako provesti kod kuce u toj praznicnoj atmosferi. Nekako bas i jedva cekam to 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Planovi za docek/proslavu 2021
2.12.2020 8:27:07   
emicaa
Kakvi su vam planovi 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Planovi za docek/proslavu 2021
2.12.2020 8:41:14   
jess021
Emice, savrseni😂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Planovi za docek/proslavu 2021
2.12.2020 8:49:09   
nata11
Ja bih negde u planinu ali ne hotel vec vikendicu. Gledam ali sve je zauzeto. Na vreme se ljudi organizovali.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Planovi za docek/proslavu 2021
2.12.2020 9:23:06   
emicaa
Nato i ja bih,ali vikendice i kucice iznajmljuju na sedam dana najmanje.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Planovi za docek/proslavu 2021
2.12.2020 9:52:56   
nata11
Da i to je problem. Ja imam slobodno zbog vikenda koji hvata inace imamo sako 1 januar. 31 radimo do 12.



_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Planovi za docek/proslavu 2019.
2.12.2020 16:03:47   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

ne znam sta cemo,ne znam gde cemo...znam samo da necemo nigde uplacivati docek,vec sa decom.ili kod nas kuci,pa da mi dodju brat i snaja i malecka ili mi kod njih...a,za prvo vece planiramo da uplatimo.


mi nemamo plan.spremicu lepo da se jede,neku tortu k,oju deca vole i zanimacemo se uz tv program i mi kod kuce..odnecu poklon bratanici i kumici.mozda oni dodju do nas...odmaracemo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 198
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here