|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 20...
28.1.2015 13:59:38   
mama krava
Ja sam nešto otegla preuzimanje, ali sam zato mužića poslal jutros do NBG...

I samo mi javlja u poruci...Čoveče dobila si bar 3kg kozmetike!user posted image

Jedva čekam da dodjem kući!user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 20...
28.1.2015 14:11:33   
marketing RR
user posted image


Uživajte user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 20...
16.2.2015 9:55:59   
Trcosava
Evo i moj paket stigao do mene user posted image

Probah mleko za telo, šampon i balzam. Odlični su. Ona okruglu kremu mi konfiskovala kuma. Kupke ću probati pa javljam utiske.Evo i slikice

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 20...
16.2.2015 20:34:49   
marketing RR

Superiška user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 20...
27.2.2015 19:30:20   
veselicaa
E ovako da podelim kako mi se dopadaju ovi divni proizvodi koje sam dobila user posted image
Ja imam dugu kosu,do pola ledja i bas je gusta i mrsi se uzasno.Tako da se razumem u regeneratore.A ovaj Le Petit Marseillais je divan,lepo mirise i bas mi razmrzi kosu.To sto mu je potreban samo 1 minut da odradi posao je veliki plus.Definitivno cu ga kupiti opet.Sampon je isto dobar,ali miris je posebno dugotrajan,meni kosa mirise i posle 3 dana.Mozda bi i duze ali ja kosu perem na svaka tri dana user posted image
Kupku od vanile tj.kremu za tusiranje sam ja koristila i lepo mirise,ne isusuje kozu tako da cu i nju sigurno opet koristiti.Crvenu sam dala muzu i njemu se isto svidja.
Sto se tice mleka za telo i kreme nisam probala jos uvek nijedno,jer vec imam otvorena 3 mleka pa cekam da prvo njih potrosim.
Evo,ovo su moji utisci i kao sto vidite odusevljena sam proizvodima.Jedva cekam da ih i kod nas nadjem u prodaji.
Hvala jos jednom Rr i sponzoru user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 130
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Sofija ili Sara
pisuljica



Sofija (42%)

Sara (58%)


Ukupan broj glasova: 80

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here