|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:56:54   
World
Ma znam i ja Dijana, poradjala me 2x, ali eto cuh tako... A u Divi je termin bas tesko dobiti...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:58:43   
tamymi
Hvala vam.
Pokušaćemo sutra da nadjemu dr Vesnu.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
22.1.2016 11:23:16   
jocajaca
Ej banjalučanke!
Zna li neko da li dr.Lučić radi negdje privatno. Znam da viš ne radi u onoj svojoj ordinaciji. Mogla bih da dođem do njega da me prima na Paprikovcu ali moram pitati nekoliko ljudi da ga zovu pa bi radije ako je negdje počeo raditi privatno otišla, platila I čist račun duga ljubav. Hvala!

(odgovor članu tamymi)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
24.2.2016 11:14:17   
mj85
Dali neko zna za dr. Aleksandru Rodic dali radi negde privatno?

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
26.2.2016 12:03:54   
World
Radi u Intermediku.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mj85)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
15.5.2016 16:31:14   
Jikica90
Poz svima! Da li mi neko moze reci za nekog dobrog ginekologa na Paprikovcu? Cula sam za par doktora, ali bih ja ipak radije kod neke doktorice. Dr Ives je na odmoru, pa sam zeljela da se registrujem kod nekoga na paprikovcu. Kako mi ni je uspjela prva trudnoca, zeljela bih sada da pokusam ponovo, da uspije....
Unaprijed hvala!user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
15.5.2016 16:37:54   
Jikica90
Cao Natasice! Kako sam listala poruke, vidim sada ovu od prije sto si ti napisala.... Vidim da si napisala par njih, koji su po tebi dobri, a da rade na Paprikovcu. Do Dr Ecim je tesko doci,i kada sam isla privatno u Divu, nisam mogla doci do nje, pa sam odustala... Pa da te pitam, sto se tice ove dvije Dr Aleksandre, jesi li bila mozda kod jedne od njih dvije i koju mozda vise preporucujes?
Unaprijed hvala!
Poz

(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.7.2016 13:49:36   
tamymi

IZVORNA PORUKA: tamymi

Pozdrav svima...
volio bih da mi neko pomogne ukoliko raspolaže bilo kakvim informacijama i sličnim iskustvima...
Cura mi je trudna oko 14 sedmica i zadnje 2 sedmice je s vremena na vrijeme imala braonkasto krvarenje...
prošli vikend bila na Paprikovcu - prestalo krvarenje, došla kući ono opet...
13.1. naveče opet isto... i juče joj ginekolog da uputnicu ponovo za Paprikovac na čuvanje trudnoće... rekao da je niska trudnoća i da je rizično... na to curenje nije imao adekvatan odgovor... danas joj ustanovili da joj curi plodna voda i ne znam kakve su šanse uopšte i čime to mogu da saniraju...Činjenica je da ove na paprikovcu boli briga... večeras je pregledao neki ''djed'' - ne zna kako se zove doktor koji je rekao ''nema ništa od ove trudnoće, ovo će izaći na abortus'' bez ikakvog objašnjenja i pokušaja da nešto uradi... A beba je dobro - otkucaji srca itd. Rekao joj i da prestane uzimati cefaleksin. Da li ima iko sličnih iskustava???
Postoji li uopšte pomoći?


Ako se neko sjeća ove priče, da odgovorim kako se to dešavalo...
Iako su ljekari u KC BL bili možemo slobodno reći bezobrazni (čast izuzecima)... mi smo se borili do kraja, nastavili smo piti utrogestan, slušali sve dobre savjete...mirovali smo i iznijeli trudnoću do kraja... 29.06. (18 dana prije termina) smo dobili hvala Bogu zdravu i veselu bebicu, koja prvih dana dobro slusa mamu i tatu, i nadamo se da će tako i nastaviti... pozz user posted image
user posted image

(odgovor članu tamymi)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.7.2016 14:14:44   
World
E super, cestitam!! user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu tamymi)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.7.2016 14:17:33   
IvanaSK RR
Drago mi je. Nek je ziva i zdrava bebica.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.7.2016 14:33:27   
Khaleesi
Neka je sa srecom bebo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.9.2016 11:54:26   
Nova mamica
Pozdrav svima.....ja sam rodila svoju prvu djevojcicu prije 4 godine i napisala sve do detalja kako smo prosle......e,sada me zanima neke novije info vezane za porod na Paprikovcu....hvala

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
17.9.2016 18:18:58   
dijana1*
Nova mamice ja sam se porodila pre 9 meseci. Sta te konkretno zanima?user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.9.2016 10:25:00   
Nova mamica
Tek sam test uradila tako da me zanima sve od samog pocetka .... Ko vam je vodio trudnocu,kakav je,gde radi,uslovi u radjaoni.... ? Sve sto mislite da je bitno da znam vi napisite.....i Hvala user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
6.11.2017 10:29:53   
Jeja898
Pozdrav zene drage, znam da je ova tema davno otvorena i vidim da se raspravljalo o dr. Topic iz Diva Medica-e pa sam htjela i ja nesto o njoj da napisem. Doktorica ne vodi racuna o pacijentima, vodila mi je trudnocu i kad sam prokrvarila u drugom mjesecu, zavrsila sam par dana u bolnici i nakon toga kod nje na pregledu sam to spomenula. Zena nista kao da joj nista nisam ni rekla. Ma boli nju cosak. Rodila sam u 33oj sedmici i gore na Paprikovcu su me pitali ko mi je vodio trudnocu i kakva je to doktorica, bila sam otvorena 7 cm i vidjelo se da cu se ubrzo poroditi, a Jordanka mi to nije ni spomenula. Broj telefona ne da u slucaju da se nesto lose desi, nju to ne zanima ides na Paprikovac i neka oni to rjesavaju. Fuj. Prisjela mi je bas. I dosta mi je vise doktora koji nisu doktori nego monstrumi koje samo zanima profit. Ponovo sam trudna, ali sad sam u Njemackoj i ponovo sam naisla na neku nasu(jer jos uvijek ne znam jezik) i vidim da i ona samo gleda kako da zaradi i forsira samo vitamine, tablete za ocuvanje trudnoce i te gluposti od kojih sigurno ima neki postotak, a ja se osjecam dobro tako da nista od tog ne koristim. user posted image

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
22.11.2017 14:04:31   
Banjaluka83
Pozdrav,
Nisam neko ko daje svoje komentare po Forumima, bar do sada nisam,ali ne mogu da ostanem ravnodusna na ovaj zadnji komentar gospođe iz Njemačke.
Moram reći da je jako ružno blatiti Dr.Topić koja je divna žena, veliki stručnjak i po meni najbolji ginekolog kojeg ovaj grad ima. Vjerujem da gospođi nešto nije pošlo dobrim putem, ali kad nešto krene loše uvijek nam je kriv taj neko drugi, a da je dobro onda se takve stvari ne spominju. Dr.Topić je moj, lični, ginekolog, i ja imam dječaka koji ima 16.mjeseci, i tu trudnoću je vodila baš Dr.Topić. Imala sam ja i spontani poslije-jedan ruzan događaj, ali budimo realni ljudi,nije doktor kriv za to,nešto jednostavno pođe po zlu od starta..Oglasila sam se samo da prenesem svoje iskustvo sa Doktoricom i kažem da se radi o jednoj izuzetnoj ženi, velikom čovjeku i odličnom dijagnostičaru, i žao mi je da pročitam nešto ružno o njoj, kad ne mogu da vjerujem u to , jer sa istom sarađujem dug niz godina i nikada nisam imala ni "l" od lošeg iskustva. Nema mjesta uopšte za tako loša misljenja o njoj. Ponavljam,, radi se o izuzetnom čovjeku koji je u svaka doba tu za svog pacijenta. Nikada je ne bih mijenjala, i uvijek bih savjetovala svima da se obrate takvom stručnjaki kao što je ona.
Hvala.

(odgovor članu Jeja898)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.7.2018 8:58:34   
Krofna91
Pozdrav svima!😊
Da li neko ima iskustva sa vodjenjem trudnoće kod doktora Deure?
Hvala!

(odgovor članu Banjaluka83)
Direktna veza do poruke: 817
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here