|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posteljina za decu
26.10.2014 14:47:04   
vonavoj
Didy,i ja sam od njih narucila Hello kitty,i perem na 60,super je..i svidja mi se za zimu,malo je deblja! A dzabe! I njihove step deke su super,tj,jorgani! 1400din..tako nesto!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Posteljina za decu
27.10.2014 0:49:08   
Azra_
Mati, poznato mi je to sa ćebencetom. Oni se tako vežu za te stvarčice.

Didy, hvala ti! Zadovoljna si posteljinama? Ja sve naletim na neke bzvz. Manji mi je problem šara i motivi koliko mi je važnije da je pamuk mekan i lep.

Von, ti imaš štep deku od ovih koje je Didy postavila link? Kakva je? Ja nikako ne volim one tanušne, krute, kao kartonom da se pokriješ. A ako bih uzimala posteljinu, onda bar i štep deku da kompletiramo.

< Poruku je uredio Azra_ -- 27.10.2014 1:04:30 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Posteljina za decu
27.10.2014 4:29:43   
vonavoj
Njihovu step deku punjenu imam..lagana je. Ja sam zadovoljna..za ovaj period super!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Posteljina za decu
27.10.2014 13:48:07   
Azra_
Von, Didy, jeste ih kontaktirali preko FB poruke, ili telefonom?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Posteljina za decu
27.10.2014 22:09:44   
Didy
Azra, ja sam ih preko fb kontaktirala, odgovorili su mi odmah.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Posteljina za decu
28.10.2014 0:38:50   
Azra_
Hvala Didy, javila se žena, samo nemaju te dezene koje ja hoću, tj. ne i štep deku uz takvu posteljinu. :-(

A onda naleteh na ovo:posteljina i baš mi se dopada, mada, i tu nema štep deke.user posted image Da li u navlaku za jorgan baš stavite jorgančić, ili ćebe? Nikada nisam volela te navlake, uvek nekako landaraju i spadaju, pa se jorgan ili ćebe u njima zgužva, ne bude ravnomerno svuda...

< Poruku je uredio Azra_ -- 28.10.2014 0:39:19 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Posteljina za decu
30.10.2014 0:33:01   
Azra_
Prešli smo u krevetić! Sa prekrivačem ćemo se još nekako i snaći, ali jastuk, teško. Jednostavno, ne prihvata ni manji jastuk, nego samo onaj bebeći, tanji. Kada su vaša deca počela da koriste jastuke? A i jastučnice dimenzija 60x80 će mi biti praktične da od jedne napravim dve, ako ništa drugo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Posteljina za decu
5.3.2015 16:16:03   
mila83
Ja sam zadovoljna sa posteljinom koju klinci imaju,nesto su dobili za rodjendane od tetke,a nesto nam je baka sasila,samo sam kupila materijal na metar,pamuk je i koliko vidim ima takvih na netu da se poruci.Sto se tice cene,izadje na isto,ali bakinih je ruku delo,pa im je lepse! a i sasila im je i takve pizdame user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Posteljina za decu
5.3.2015 16:22:34   
Bibilib
Mi smo za Marka porucili Angry birds posteljinu bila je na akciji 10 evra a doslo je:jorganska navlaka,carsaf i dve jastucnice...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Posteljina za decu
5.3.2015 19:19:15   
veselicaa
Imaju Winx posteljinu,rodjaci nam poslali iz inostranstva,bas je lepa i kvalitetna a kako obe imaju po dva komada necu je skoro menjati.Ja volim posteljinu koja se pegla i volim da bude bas kvalitetna pa i kada deci biram trazim isto to.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Posteljina za decu
24.12.2015 10:37:03   
Anoniman
Nema teme, pa ne znam gde da potavim pitanjeuser posted image
htela bih sebe da obradujem ovom posteljinom za nguser posted image
pa mi recite kakva su iskustva sa Tac posteljinom koja se donosi iz Madjarskeuser posted image

user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Posteljina za decu
24.12.2015 14:18:43   
choopa choops
Kako iz Mađarske? Zar to nije turska posteljina? Kod nas ih je nekoliko prodavnica držalo, čak su imali i specijalizovanu radnju u PG, ali ne znam da li još uvijek postoji..

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Posteljina za decu
24.12.2015 15:55:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Kako iz Mađarske? Zar to nije turska posteljina? Kod nas ih je nekoliko prodavnica držalo, čak su imali i specijalizovanu radnju u PG, ali ne znam da li još uvijek postoji..


jeste turska, ali nabavlja ih zena , sada iz madjarske ,cena smesna , na akciji su, ali me brine sastav 60 pamuk, 40 poliesteruser posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Posteljina za decu
13.2.2017 19:00:15   
branki*
kod nas jedna radnja koja prodaje materijale na meru se zatvara i sve je snizeno,prodaju posteljinu na metar,ja kupila 4 metra,imam od toga carsaf,jastucnicu i navlaku za jorgancic,dacu komsiki samo da mi porubi,metar je 200 din.roze boja,sundjer bob.nema vise,inace bih jos uzela,bas je povoljno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Posteljina za decu
13.2.2017 19:06:56   
Mariya
Branki, pa to je džabe!! taj materijal najčešće košta oko 400-500 dinara, znači ako ćeš da napraviš jastučnice, čaršav i navlaku za jorgan treba ti oko 6m i to je preskupo.
Ja sam obema kupila posteljinu iz Jysk-a, L sa ovcama a H sa Pepom, preskupa je ali se super pere i ne bledi, L izgleda i dalje kao nova a ima je već 3 godine.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Posteljina za decu
13.2.2017 19:09:46   
branki*
jeste,uzela bih ja jos ,ali nestalo,sve rasprodaju.lep je materijal na dodirmvidecemo kad se opere kakav ce biti,ali koliko god da traje,za te pare...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Posteljina za decu
10.5.2017 10:19:27   
micamac
Pronasla sam jedan dobri online sajt koji prodaje posteljine. Bebi posteljine 100% pamuk Turskog porekla. Bojala sam se da porucim i kakva ce stici ali vrh je i saradnja odlicna. Mislim da bese OUTLETON tako neshto...

Cena pristupacna 1999 dinara.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Posteljina za decu
20.6.2017 18:13:49   
Dragce86
Mi imamo 3 drugara i 2 para Lippo&Pippo :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Posteljina za decu
15.8.2017 11:10:16   
lesica
Žene drage, gde uzimate klincima posteljine a da nisu aktuelni animirani crtaći?
Nešto se nisam udubljivala u tematiku do sad jer realno za L sam imala više komada koje je podobijala (pepa.,sunđer bob...) i sad i D može da ih nasledi ali gospođica neće više hoće "lepe posteljine za velike devojčice" (udarila joj je ideja da je velika pošto kreće u školu)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Posteljina za decu
15.8.2017 11:37:06   
Anck Su Nmaun
Yisk ima jako lepe.Valjda dobro napisah.
Ja sam porucivala ranije sa FB a neke smo dobili.
A na kraju mozes i sama da uzmes materijala pa odneses da ti neko sasije, nema tu mnogo posla.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Posteljina za decu
15.8.2017 13:26:19   
veselicaa
Jysk user posted image
Less imas na fb stranice zena koje siju,bas su lepe,a mozes da biras dezene.

< Poruku je uredio veselica RR -- 15.8.2017 13:27:42 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Posteljina za decu
15.8.2017 13:29:53   
Anck Su Nmaun
Hahaha skontala sam da nesto nije kako treba al me mrzelo da.prepravljam user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Posteljina za decu
15.8.2017 14:13:09   
krin 40
Ja sam kupovala nešto preko fb ali je izbledelo posle tri pranja.U Jysk ima stvarno svašta.Mislim da i sada ima neko sniženje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here