|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozitivna disciplina - tri fenomenalne kn...
29.10.2014 20:59:08   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

ja sam kupila prvu knjigu od 0-3 godine.Iskreno meni ta americka psihologija kao one drage savete sto odgovaraju u casopisima user posted image Prvi put cujem da dete skoro do 3. godine ne razume sta znaci NE! i da sve sto mozes da uradis je da ga sklonis sa mesta gde vreba da napravi neku glupost ili je opasno...sta sad on ide do stekera i ja ne smem da mu kazem NE! vec da ga sklonim odatle...Kao da se ono nece tu svaki put vracati jer ga je zaintrigiralo ili besneti i plakati sto si ga odaljio.A uz sve to, ti treba uvek da razumes njegove histeirje jer je jel te to odgovarajuce njegovim godinama..ma daaaaj...

Malo dete zaista ne zna gde vreba opasnost, sreca brzo rastu pa se to sklanjanje deteta pretvori u dogovaranje. Ako zelis da se dogovarate, ako ne upadnes u zamku dranja i ostalih nemilih radnji jer "ne razumes njegove histerije". Naravno, svako bira model koji mu odgovara. Meni je savrseno jasno da ono sto ne mogu da verbalizuju odreaguju "histerijom" jer ne umeju drugacije. Moje jeste zaista da smirim. Npr - duso, znam da te nervira sto ne mozes da obuces carape i da urlas zbog toga, vezbaj, pomoci cu ti, pa ce biti bolje. I zilion takvih primera koje sam prosla i prolazim sa tim da u meni dete (puta tri) vidi oslonac i podrsku a ne nervoznu mamu koja ne razume da nesto nije "odgovarajuce njegovim godinama". Bez ikakve ironije, najdobronamernije pisem, nije lako, znam, ali je ispravno i sa ljubavlju. Deca to tako lepo uzvracaju. user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Pozitivna disciplina - tri fenomenalne kn...
19.4.2015 10:55:14   
Didy
Bila sam juce na seminaru i moram da vam prenesem svoje pozitivne utiske. Trajao je seminar 6 sati, vreme mi je proletelo. Voditeljke seminara su predivne i tacno znaju sta rade. Mozda bi mi za nijansu bilo jos zabavnije da nisam citala knjige o pozitivnoj disciplini pa sam dosta stvari vec znala, ali definitivno je drugacije kad cujes zivu rec, konkretne primere i uradis radionice. Jedva cekam modul 2 da bude.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pozitivna disciplina - tri fenomenalne kn...
8.1.2016 15:30:37   
Ivanka 75
Da li neko ima ove knjige u pdf-u da mi posalje na mejl?
Pisem rad...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pozitivna disciplina - tri fenomenalne kn...
26.10.2016 16:46:15   
Animsaj9
Da li negde u Ns imaju da se kupe knjige ili gde mogu online da se poruce

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pozitivna disciplina - tri fenomenalne kn...
26.10.2016 16:59:31   
mali_mis
Na prethodnoj strani je Torbica okacila link. Mislim da ti je kod njih najjeftinije.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Pozitivna disciplina - tri fenomenalne kn...
26.10.2016 17:04:50   
Animsaj9
sad vidim misu

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 181
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here