|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predskolsko
1.9.2017 0:15:59   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo i nas u ovoj temi user posted image od sutra i zvanično je predškolac user posted image


Daaaa, i mi user posted image . Srecno nam svima. Mi smo bas uzbudjeni

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Predskolsko
1.9.2017 11:51:04   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Predskolsko
1.9.2017 12:38:16   
dddaca
Pa srecno predskolci user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Predskolsko
1.9.2017 14:07:44   
Anck Su Nmaun
Moja H takodje predakolac! I stalno to spominje 😄

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Predskolsko
1.9.2017 18:08:16   
Suncokret1
Moja lepotica krece u predskolskouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Predskolsko
1.9.2017 19:04:25   
krin 40
Pa srećno i predškolcima.To je važan korak pre školice❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Suncokret1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Predskolsko
25.9.2017 0:57:19   
mamita80
Sistemacki pregled za upis u skolu

Caooo imam sina koji krece sledece godine u prvi razred.Pa me zanima kakva iskustva imas sa sistemackog pregleda.Sta se sve pregleda na tom pregledu? Onaj dio sta pregleda pedijatar da mogu pripremiti sina,posto je pomalo plasljiv.Unapred zahvalna da mi odgovoris sto prije.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Predskolsko
16.4.2018 18:00:07   
emicaa
posto ovih dana pisete o upisu djecice u skolu,da se i ja pohvalim.
Moje djetence krece 13.Avgusta u predskolsko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mamita80)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Predskolsko
16.4.2018 21:22:21   
veselicaa
Emice poraslo ti detence user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Predskolsko
16.4.2018 23:20:30   
emicaa
ma Vesi cini mi se da su ove 4 godine prosle dok sam se okrenula

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Predskolsko
18.4.2018 10:31:24   
lesica
Emice, velika je Dora user posted image

Ali, tek će odjednom postati velika kada krene. Pa drugari, pa igranja, i učenje i sve po redu. I najvažnije, uživaće sa drugarima.


A ostali predškolci? Je l'' se spremaju za školu? Jesu li ushićeni?

< Poruku je uredio lesica RR -- 18.4.2018 10:32:34 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Predskolsko
18.4.2018 12:11:43   
Ana RR
Emice user posted image rastu nam deca kao da ih zalivamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Predskolsko
18.4.2018 13:18:41   
emicaa
ona ne moze doceka,sutra bi krenula.Bar se sad raduje kao blesava.Ja ne smijem sta ce biti prvi dan kad trebadne ostati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Predskolsko
18.4.2018 15:53:09   
Anck Su Nmaun
Jao moja H je bila ponosna do neba sto je predskolac!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Predskolsko
1.7.2018 17:12:01   
radoznala Ivana
Molim vas, da li neko može napisati šta sve deca nauče u predškolskom uzrastu i s kojim znanjima treba da krenu u prvi razred? Kako izgleda testiranje za polazak u školu kod psihologa ili pedagoga, šta se okvirno očekuje da dete zna na testiranju? Da li deca u predškolskom pripremnom programu uče da pišu i čitaju, da li uče da sabiraju i oduzimaju? Što se tiče crtanja, šta sve dete treba da zna samostalno da nacrta pre polaska u školu? što se tiče radnih listova, koliko knjiga se kupuje za predškolski pripremni program i koji su to radni listovi? Neka neko od roditelja napiše malo više informacija ako može. Imamo dete koje će od septembra krenuti u predškolsko, ali je dete jako bolešljivo i brinemo se da li će uopšte moći dovoljno pohađati predškolsko i zanima nas šta sve treba kod kuće da vežbamo s detetom da bi naredne godine moglo postići što i druga deca.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Predskolsko
1.7.2018 17:32:42   
Anck Su Nmaun
Uhuh koliko pitanja. Prvo malo da se opustite po tom pitanju. U predskolakom se nista ne uci po tom tipu citanje pisanje, sabiranje oduzimanje. Uci se raspoznavanje slova.Vezbanje grafomotorike. E sad dosta dece nauci i da pise i da cita sto je dobro . Pomoci ce im u skoli da sve brze savladaju.
Sto se tice radnih listova to sve zaviai od samih vrtica. Vi mozete i sami s detetom da radite. Nista obavezno knako usput da tede prepoznaje slova i brojeve.
Znaci nije obavezno znati za skolu ali pomogne.
Za testiranje su uglavnom pitanja gore , dole, iza... pitaju ih neke osnovne pojmove. Nema tu neke pripreme. I ide se kod pedagoga.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.7.2018 17:34:32 >

(odgovor članu radoznala Ivana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Predskolsko
18.4.2019 13:32:12   
mama ivane
I mi cemo ove godine biti prodskolci upisali smo cerkicu i jedva ceka da kreneuser posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Predskolsko
28.1.2021 14:21:55   
branki*
moja je predskolac trenutno,medju najmladjima je,i dalje ide u svoj vrtic,iste vaspitacice,drustvo,sem sto vise ne spavaju,nema neke razlike u odnosu na ranije,ima logopeda u vrticu,to je ok...drugo skoro isto.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Predskolsko
28.1.2021 17:42:25   
emicaa
David krece od avgusta.Kod mene narabno nervoza i panika vec sad na nivou 😂Pisala sam vec,ovde krecu ranije i idu2 godine u predskolsko.Blizu nam je,imaju tri odjeljenja.U maju ide na upoznavanje 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here