|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
13.5.2016 1:40:10   
zece
I kod mene je bio tako na prvoj histeroskopiji nisu vidjeli da imam septum al je poceo da pada krvni pritisak i zato su morali da prekinu da stopiraju sve

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
13.5.2016 1:41:25   
zece
I to kod mene je bila velika pregrada na dno materici

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
13.5.2016 13:06:05   
zece
danas sam bila na kontroli sve je super ocisteno materica je super

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
2.12.2016 20:53:26   
Tazzi
Pozdrav i od mene! Zanima me, da li je neka od vas pored septuma,bez intervencije, ostala u drugom stanju? Meni su ga dva dr potvrdila, al sa savjetom da sacekam godinu-dvije,pa ako ne bude trudnoce tek onda da razmotrim zahvat... Ne znam da li je pametno toliko cekati,ima li svrhe...ili odmah da reagujem... Ako neko ima neki savjet,bila bih vam zahvalna!! 💟

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
2.12.2016 21:55:32   
branki*
pa,koliko imas godina?ako ti otkucava bioloski sat,ne bih ja cekala.cak i da zatrudnis sa septumom,pitanje je da li ce se odrzati trudnoca.postoji li jos neki problem zasto ne dolazi do trudnoce?

< Poruku je uredio branki RR -- 2.12.2016 21:56:11 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tazzi)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.12.2016 10:02:40   
Tazzi
Nemam drugih problema,ni ja ni partner...sve uredu.
Pa,imam 27,al opet...nesto mi se ne "bacaju" godine...ne znam😏

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.12.2016 10:11:03   
zumbulcic
Tazzi ja imam mali septum i cekala sam od 20-te pa do 27-e da se desi prirodna trudnoca, nakon 4-5 godina cekanja odlucila sam malo detaljnije analize odradit,npr trombofilija, iri+ogtt, pored polnih i hormone stitne i tu smo nasli kvaku i odlucila sam se za vto bez histeroskopije da otklonimo septum i evo me guram 15+5
Moj ti je savjet da se klonis takvih dr i cekanja, uzmi stvar u svoje ruke i odradi sve analize koje se rade za vto, pa ako je i to sve ok otidi na histeroskopiju. Puno srece zelim

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Tazzi)
Direktna veza do poruke: 282
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here