|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 11:09:20   
Anck Su Nmaun
Htela sam da kupim Baby Gim sreca pa nisam, ne bi se dugo igrao u njoj.
Sad uglavnom na debelo cebe pa na pod i opet mu je malo vrti se ceo dnevni boravak obidje user posted image
Ali uvek nekako ode sa nje i dovuce se do tepiha koji je interesantniji od svega jer ima resice user posted image
Inace imamo i onu plastificiranu sto svira ali mu jos nisam palila da se ne uplasi.

(odgovor članu dudunja)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 11:19:12   
vocicana
Pre par meseci, pre nego sto je bilo i pomena za igru na podu kupila sam Dormia prostirku za pod, jako veselih i lepih boja, ima gicu ikravicu nasivenu na jednoj od kocki, voli da bude dole. Moj Anck, izrotira se za 60 stepeni oko svoje ose i naravno od svega najvise voli etiketu od prostirke, uvek mu stavim cebe ispod, svaki put imam utisak da je hladno bez obzira na sve. Neka samo uzivaju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 11:24:39   
IvanaSK RR
Moja beba nije bas oduševljena tom prostirkom za igru. Svejedno joj je da li je u tome ili samo na cebetu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 11:24:42   
Anck Su Nmaun
On u lezaljci ponekad ima zivaca samo kad jede i kad se zagleda u crtace inace voli da se vrti i vrti i vrti. A jedino bezbedno za toliko vrtenja i okretanja je pod. Jako mi je smesan....sad se toliko izokretao da se zaglavio u ljulji user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 11:29:41   
Animsaj9
Ja hocu da D uzmem sad one puzle sto se slazu sarene, kao tvrdi sundjer, nadam se da znate na sta mislim..

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 11:33:36   
emicaa
David svoju prostirku obozava,a i Dora je rado bila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 11:40:45   
vocicana
Znam ja i ja cu uzeti, ima ih povoljno, nemoj uzimati kod kineza one velike puzzle, jako su hladne i pretvrde, ako nadjes one sa slovima ili zivotinjicama, od onog finog kao stiropor sundjera, njih uzmi, tople su, bas su fine.Super stvar

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 12:16:06   
Khaleesi
Voci a gdw si uzela te tople i meke puzle....?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 12:27:27   
mali_mis
Ja sam ovo cudo tako zelela da kupim A. dok je bio beba, al dobro je sto nisam, samo bih bacila pare, njega lezanje ni tad nije nesto zanimalo user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 13:05:10   
Anck Su Nmaun
Ma mishu to je vise nama lepo nego sto je njima korisno. Dok su mali jako ne interesuje ih a posle pobegnu sa toga user posted image

Mi smo imali Brdoooo tih puzli, prvo je sluzilo za bebe, pa posle da se igraju , pa posle su nam bile pod u sobi umesto tepiha. a na kraju sam oblepila zidove sa njima. Sad kad smo krecili sve sam pobacala.

Iskreno imali smo i one sa zivotinjama iz akse i sa slovima od kineza. Ma isto je to sve.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 13:09:36   
Khaleesi
Te kineske sam videla kod drugarice i jesu tvrde i ne svidjaju mi se...
Zato pitam te mekane gde ima.
Znaci Anck sve isto samo bacanje parauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Prostirka za igru
1.12.2016 13:21:47   
Anck Su Nmaun
Pa kako ko zeli ja samo kazem . I mi smo prvo kupili ove skuplje, pa posle videli da je to sve isto.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Prostirka za igru
16.11.2017 20:44:10   
mama Jo
Imamo dva baby gym-a jedan je mekan dusa, bas lep onako, ima gore onako da vise razne igracke...J.je to bas volela...
Drugi je onako sintetika cista materijal, ali su jake boje i ima neke lepe zivotinje nacrtane tako da je i njega jako volela...
U principu jeste razlika u materijalu, ali koliko oni provedu vremena na tome...mos misliti 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Prostirka za igru
16.11.2017 20:45:23   
MamaNecaVo
Mi smo nas nedavno spakovali.
A nije bio zanimljiv.
Vise je voleo da bude na obicnom cebencetu a da su zvecke ispred i oko njega.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Prostirka za igru
16.11.2017 20:48:05   
mama Jo
Ma da, htedoh bas da napisem da mozemo insami da napravimo ,,edukativni" baby gym za svoje dete i na cebencetu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Prostirka za igru
16.11.2017 21:12:10   
Ana RR
Mi smo imali odličan, fisher&price. Baš ga je voleo, dok je bio maleni bebac stajao nam je na fotelji i tu je voleo da spavka. Posle se igrao baš puno sa njim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Prostirka za igru
16.11.2017 21:14:36   
MamaNecaVo
Kod nas je bio za ukras mama Jo.
Bolja je bila moja verzija igraonice.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Prostirka za igru
4.12.2017 1:10:57   
Srecko47E
Mi imamo iz jumba i bas je super.
Mnogo je mustra koristi.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Prostirka za igru
6.3.2018 10:24:01   
Dora89
To je baš lepo, ali da znate da će izgubiti svrhu čim beba počne da puzi ili da hoda uz nameštaj. user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Prostirka za igru
6.3.2018 11:19:12   
Mala Elena
Imamo je. Ovih dana cu je oprati pa cu je stavljati na pod , cekam da dodje toplije vreme.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Prostirka za igru
6.3.2018 11:21:12   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Znam ja i ja cu uzeti, ima ih povoljno, nemoj uzimati kod kineza one velike puzzle, jako su hladne i pretvrde, ako nadjes one sa slovima ili zivotinjicama, od onog finog kao stiropor sundjera, njih uzmi, tople su, bas su fine.Super stvar


Imamo ovo sa vozilima ali su delove konstantno vadile i nesto se pogubilo. Tako da, nije prakticno za moj ukus ali jeste lepo za deciju sobu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Prostirka za igru
6.3.2018 12:36:08   
mama Jo
Imamo sad one obicne sa vini puom i bas ih voli i jos jedne kao grad na njima, vrlo cesto se igramo tski sto gledamo i stvaramo pricu...
A za bebu imamo fisher&price baby gym, super je 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 147
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here