|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pumpica za izmlazanje
22.6.2018 14:00:52   
IvanaSK RR
Onda bi mozda najbolje bilo kad bi mogla da se izmuzas i dajes mu svoje mleko na flasicu...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: pumpica za izmlazanje
22.6.2018 14:02:59   
Maraj
Pa moguce da je onda lenj a halapljiv. Sigurno mu slabije ide na bradavicu mego na cuclu
Pa se on nervira jer nece da vuce. Cim tako fino pojede na flasicu.
Jao mangup jedan. Vec se vidi da ce biti zajeb.n tip user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: pumpica za izmlazanje
22.6.2018 16:54:57   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Onda bi mozda najbolje bilo kad bi mogla da se izmuzas i dajes mu svoje mleko na flasicu...

Slazem se, dokle god da imas mleka, sigurno je za njega bolje a tebi ce postepeno nestati kad prestanes na sisu da ga stavljas

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: pumpica za izmlazanje
4.7.2018 17:05:18   
Ecika Eca
Dan svima..Da se ukljucim i na ovu temu price... :)
Ja sam isto neko ko doji i koristi pumpicu... Koristim cikovu pumpicu za izmlazavanje i iskreno nekad bebu stavim da doji 15 do 20 min ali primetim da zaspi cesto na dojenju i nikako da se najede kako treba pa se ja izmlazem i ispratim koliko sam u toku dana imala odprilike mleka.. recimo nekad imam oko 40 ml nekad 50 ml nekad 100 a desi se nekad i do 30 ml jedva...tako da kod mene mleko ima ide ali nije ono da kazem da mogu petoro da podojim nema sanse jedva jedno sto imam :D :D :D ....jako dobra stvar pomaze iskreno i spas da beba jede fino... dohranu koristim takodje po potrebi jer nemam dovoljno mleka smatram da je gladan kad jako place a recimo podojila sam ga i plus je pojeo npr oko 50 ml i napravim jos 60 ml dohrane i sve popije :D .... a on ce sad mesec dana i dobro jede...sad ce i kontrola pedijatra pa da vidim kako napredujemo ...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: pumpica za izmlazanje
20.8.2018 8:42:13   
milicicak
Ljiso, gde si iznajmila elektricnu pumpicu? Moram i ja da probam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: pumpica za izmlazanje
20.8.2018 8:50:35   
Misha i Ljisha
Nega bebe.rs
Ali mislim da je bolje da iznajmis medelu. Mada je meni i ova calypso radila posao ali nekako sporo argo je marka cini mi se

Nego kaze Sanjica njoj je medela izvlacila i poslednju kap mleka a meni ova pumpica nije. Kad god boh nakon izmlazanja stisla dojku jos bi curilo mleko u mlazevima

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 20.8.2018 8:55:48 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: pumpica za izmlazanje
20.8.2018 9:05:34   
milicicak
A gde medelu da iznajmim? Ima li neko iskustva sa njima?
Obnevidela sam od nespavanja

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: pumpica za izmlazanje
20.8.2018 9:13:13   
Misha i Ljisha
Joj razumem te. I ja sam se izmlazala rano ujutru i kasno uvece pa jos traje sto godina. Grudi su mi ogromne pa je moguce da je kod mene zato toliko dugo trajalo
Ukucaj na netu medela pumpica iznajmljivanje. Izacice ti jedan sajz ne znam kako ae zove.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 20.8.2018 9:14:15 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: pumpica za izmlazanje
20.8.2018 10:02:26   
Sanjica26 RR
Ljiso, nije medela nego aventova.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: pumpica za izmlazanje
21.7.2019 11:18:49   
MimaKos
Imala sam Avent rucnu i nije mi puno koristila, vise sam rucno izmlazavala


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: pumpica za izmlazanje
23.12.2022 0:03:36   
gaboabo
Ja sam se izmlazala sa elfi rucnom pumpicom, evo već celih 5 meseci, ali imam problem jer posle nekog vremena silikonski delovi oslabe, slabije vuče. Osećam pritisak u grudima, naduvene su i ima mleka, ali izmlazanje duže traje. Posle prva 3 meseca sam kupila novu i super je radila neko vreme, nakon dva meseca isti problem. Planiram da nastavim da se izmlazam jer mi ne predstavlja problem, već sam se navikla, pa pre kupovine želim da pitam ovde da li ima neko sličan problem i kako je rešila🤗

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: pumpica za izmlazanje
23.12.2022 15:58:32   
lesli
Oslabi, zato sto ti silikonski delovi i treba da se menjaju nakon nekog vremena.Mesec, dva… u zavisnosti od toga koliko se koristi.Ja moju medela koristim vec vuse od godinu dana. Nekoliko puta sam menjala te silikonske membrane na njoj.

(odgovor članu gaboabo)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: pumpica za izmlazanje
23.12.2022 17:31:44   
gaboabo
Hvala na odgovoru. Jedini problem je što elfi pumpica nema rezervne delove koji mogu posebno da se kupe, već mora cela nova pumpica

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 913
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here