|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAK
7.2.2019 18:14:56   
IvanaSK RR
Mnogo mi je drago, Masnice!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: RAK
8.2.2019 11:20:37   
MasnaMasnica
Hvala svima!❤❤❤

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: RAK
4.9.2019 19:52:26   
dunja RR
Zanima me ako Maslačkonja, Mili, i ko je još u struci, mogu da kažu, da li su crne/sive plombe koje mnogi od nas imaju (ja sam promenila nekoliko ali ne sve, i stavila bele), kancerogene?
Reko da upitam, priča se o tome, ali ne znam pouzdano, da li je ta količina žive i čega još već u njima, opasna?
Sada se možda ne koriste toliko te plombe (ili uopšte, ne znam?), ali ranije jesu ..



I da li neko zna, skoro mi je jedna kozmetičarka/profesorka istorije inače, pričala, da je nanošenje onih lakova za nokte, uv lampama, ili kako već (nisam nikad radila a i nemam želju), takođe opasno i kancerogeno. Da li je?

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.9.2019 19:55:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: RAK
5.9.2019 8:23:57   
vonavoj
Prvi put cujem dunja za to..doduse sad je sve kancerogeno,i hrana..Ja radim nokte vec 5 godina,da se osecam kao zensko,da sam sredjena,uredna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: RAK
9.4.2023 9:36:41   
IvanaSK RR
Nažalost, osvežavam temu... Htela bih da čujem iskustva oko tumora na mozgu.. Mada se sa druge strane nadam da i neću ništa čuti od vas.. Samo nek smo zdravi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: RAK
9.4.2023 10:08:58   
Ivanka 75
Ivana, ja znam nekoliko slucajeva kojima je uspesno operisan. Ne znam koji su ovlici bili ali svi su operisani i zive normalnim zivotom kao da nista nije bilo. Imaju decu, sve im je ok bez posledica.
A mojoj ujni nije porodica dala da se operise, na zalost. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: RAK
9.4.2023 10:36:43   
flamingos
Zavisi od slučaja do slučaja.U kojoj su fazi.Doktor će najbolje da odredi šta i kako dalje.Moj tata ih je imao 3 na mozgu.Samo se odjednom srušio i krenula su ispitivanja...Kasno su otkriveni i nije mogla operacija da se vrši.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: RAK
9.4.2023 11:00:44   
Ivanka 75
Treba gledati sitne znake i detalje. Npr, jednoj devojci je oslabio vid, druga je imala crne rupe u secanju, ujna jake glavobolje. Samo da se otkrije na vreme. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: RAK
9.4.2023 11:05:31   
flamingos
Slažem se Ivanka.Moj tata nije pridavao značaj tim glavoboljama koje su bile česte i blage.Ali...Ivana,šta god da je u pitanju samo hrabro.Možda je u ranoj fazi,možda može operacijom da se ukloni...Drži se,biće sve to dobro.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: RAK
9.4.2023 11:45:25   
dunja RR
Flam žao mi je user posted image

Koliko su trajale tati te česte glavobolje, da li je bio neki kraći period ili duže, npr, godinu i više?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: RAK
9.4.2023 11:47:00   
IvanaSK RR
Operacija je zakazana za nedelju dana. Po magnetnoj je to gbm. Hvala vam ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: RAK
9.4.2023 11:52:21   
dunja RR
Iv ja se ne razumem u te vrste tumora, ne znam šta je gbm, kakve su prognoze ako je gmb, da li su vam nešto rekli?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: RAK
9.4.2023 11:55:20   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Flam žao mi je user posted image

Koliko su trajale tati te česte glavobolje, da li je bio neki kraći period ili duže, npr, godinu i više?
Hvala Dunja❤Godinu dana pre dijagnoze.E,kad je pao krenule su muke...Ivana,rešiće se operacijim.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: RAK
9.4.2023 13:03:35   
IvanaSK RR
Lekar koji će je operisati je video samo rezultat skenera, mislim da magnetnu nije video. Ni tada nije ništa rekao. Koliko sam čitala o tom tumoru, loš je i ne mogu ni da ga odstrane skroz. Mali postotak ljudi živi posle operacije preko godinu dana.Flam, mogu samo zamisliti... Zao mi je. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: RAK
9.4.2023 13:53:39   
dunja RR
Iv, nadam se onda da nije taj, mada znam da na osnovu MR uglavnom mogu jasno da pretpostave.

D stric je imao tumor na mozgu, pre nekih 8-9 godina, ne znam koju vrstu je imao, ali malo je živeo posle operacije, ja mislim ni mesec dana, sve vreme je bio u bolnici.

Ali svako je slučaj za sebe, što kaže Iv, puno ljudi živi posle normalno, uvek sa nadamo najboljem user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: RAK
9.4.2023 16:07:28   
Ivanka 75
Mnogo toga zavisi u kojoj fazi se otkrije i na kom je mestu. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: RAK
9.4.2023 19:58:24   
flamingos
Joj Ivana,nemoj tako da miiš niti da čitaš šta sve piše.Još više brineš.Ove godine,19.novembra biće punih 20 godina kako sam ostala bez tate.Muke su to bile.Jadan,počeo je da gubi orijentaciju.Levu papuču obuje na desnu nogu i obrnuto.Krene na suprotnu stranu da hvata kvaku da otvori vrata...Inekcije svakog dana je primao,sve dok nije odustao sam.Nije mogao da izdrži.Bio je mršav čovek,a od tih inekcija se sav naduo.Sad,verovatno da mi ne bi brinuli rekao je kako lepo napreduje sa terapijama,eto i ugojio sam se...Moj dobri tata.Što kaže Ivanka,sve zavisi i na kom je mestu.Ivana,uz tebe sam svim srcem.Baš mi je žao...Verujem da će posle operacije biti sve dobro.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: RAK
10.4.2023 10:45:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Iv ja se ne razumem u te vrste tumora, ne znam šta je gbm, kakve su prognoze ako je gmb, da li su vam nešto rekli?


Gbm je glioblastom i to je najgori oblik tumora.. Iv, ne znam šta da kažem, držite se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: RAK
10.4.2023 11:26:53   
Ivanka 75
Jeste, mene bilo  strah da napisem 😔
Drzite se Ivana ❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: RAK
10.4.2023 13:05:20   
flamingos
Ivana,držite se...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: RAK
10.4.2023 13:45:24   
Sanjica26 RR
Ivana grlim vas sve. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: RAK
10.4.2023 15:36:52   
IvanaSK RR
Hvala vam. Značite mi ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: RAK
11.4.2023 9:48:43   
dddaca
Ivana, zao mi je sto kroz to prolazis

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: RAK
11.4.2023 12:49:31   
Mirko Svirko
Ivana, jako mi je zao, Saljem ti podrsku i punooio pozitivne energije.❤️❤️❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: RAK
2.10.2023 9:47:02   
palilulica
Radmila iz Nisa prodaje fenomenalni melem od najlekovitije aloje aborescens.Ona je lekar,i moze sve lepo da vam objasni.Tu ide ja mislim,ta aloja,domaci med,domace vino i jos po nesto.Tesko se i pravi,mora da odstoji,da se cedi,ima proces,ali je odlicno.Cuo sam da su ljudi veoma zadovoljni.Koristi se najvise kod karcinoma,a odlicna je za tuberkulozu,cireve,zapaljenja unutrasnja,bolesti creva,glavobolje,krvne sudove,visokog pritiska,bolesti bubrega itd.Probajte.

MOLIM VAS DA NE MENJATE NAZIV TEME. BROJEVE TELEFONA MOŽETE SLATI PUTEM PRIVATNE PORUKE UKOLIKO VAM NEKO TRAŽI ALI NIJE DOZVOLJENO DA OSTAVLJATE U POSTU. HVALA.



< Poruku je uredio Ana RR -- 2.10.2023 10:42:05 >

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here