|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:37:46   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Moj je bas ziv, svojeglav i unistitelj user posted image al ga nahvalih user posted image

user posted image Maraj P je vec sve to a nema ni godinu dana. haha al doceracemo seka i ja njega u red. Da vidis kako uzme svoju "devojku"(lutku bebu koja je inace MOJA lutka kad sam ja bila mala) i ljubi je. Tako da cemo mi zajedno od njega da napravimo jednog neznog derana user posted image

Jako sam se rastuzila. stavila sam mu cepic. Nije hteo febricet. I kad sam mu stavljala cepic bio je tako bezvoljan i miran, a nije nikad. Taj je uvek u akciji i svako presvlacenje pelena je sa njim muka a sad je samo tako lezao. Mali moj lepi decak. Eno spala T i sad spava.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:39:17   
Sanjica26 RR
Jao Maraj on je mali zezator.
Mi u poslednje vreme set_amo bez dece. Dovoljna je T velika da cuva sestru. Dolazimo mm i ja kuci njih dve su ofarbale dvema barbikama kosu. Pitam ja njih kako ste to uspele. Gledale su tutorijal na you tubu neku tetu kako to radi lutkama. Samo to i gledaju na YouTube tutorijale.

Milena, zelim te brzi oporavak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:55:28   
vonavoj
O da,maraj,secam se..ni na sekund ne smem da ga ostavim,popne se,dira sve sto ne sme..a njih dve su bile super...Eno ga sad spava vec 1.5h..kad sam planirala set_nju,da ispratimo T u skolu,a ona vec mora da krene..lose smo spavali, i sad nadoknadjuje.Ljisho,fali ti nemirko..uh,i nama je pelena poduhvat...a kaki bar 4 puta dnevno..kad krene da bezi..Sanjice.svasta one vide tamo..i moje to vole.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:55:54   
Ana RR
Bebi, takav je i moj Marko. Sve mu moraš lepo obrazložiti. Ako vičem onda se ljuti i plače, raspravlja se.

Evo radi domaći i neće stići da ga uradi do polaska u školu a i dalje nešto gleda okolo, sve je zanimljivije od sveske iz srpskog. I džabe ja govorim da ima još samo pola sata, on nema pojam o vremenu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 12:59:23   
Misha i Ljisha
Sad sam sela da iscitam nuspojave Klacida. Kad me slog nije drmnuo. Naravno prva je pospanost. Utvrdili da ga je to strefilo ocito. Nadam se da nece biti ostalih 300 stavki.

Rumen je u licu haos. Bulkica mamina. Idem obilazim ga i zagledam. Bas mi je bio tuzan

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:00:48   
Ana RR
Ljišo, nisam čula za taj ab. Nisu nam nikad prepisivali.

Mukica, nadam se da će se brzo oporaviti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:04:24   
Misha i Ljisha
Hvala Ana. Nekako ne sumnjam da ce se brzo oporaviti. Nego eto bas di njega sve da snadje?
A moja D je kao tvoj Marko. Ona tek pojma s pojmom nema. Ucimo na sat na kazaljke.  I imamo parolu u 9 u krevet. I pitam je gde je mala kazaljka sad. Kaze na 8. Kaze ona meni jao mama moram u krevet sad ce 9. Reko imas jos sat vremena. Tek ce ona za jedno 30 sekundi. Mama jel sad idem u krevet? 😂😂😂 ludilo sa decom majke mi. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:06:37   
Ana RR
Ma poludećemo mi načisto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:09:39   
vonavoj
T zna da gleda na sat,ali nema predstavu kako vreme brzo ide..ima vremena,polako..(na oca)...isto tako,kazem,imas jos pola sata..ubrzaj se..ma jok..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:23:17   
Rosita
Dobar dan mame. 
Da l sam popamtila?
Ljišo, klacid je mm pio. Deca mi nisu dobijala. Baš mi je žao :(. Mačak. Javi za komisiju.
D je ukačio sat za 10 minuta. Neverovatno kako je brzo naučio. Zaista sve brzo uči.
Imali smo neku situaciju u parkiću. Da ne dužim, neki deda mu je oduzeo igračku. Nije mi rekao. Vratio mu posle. Ne možeš sam to da rešavaš, nema niko prava da ti oduzima, neka kaže meni pa ću ja da reagujem- a stroga sam-. Već par puta situacije sa odraslima sam rešava. Mora to da mi prijavi. Ko zna šta sve može da se desi, sve mora da kaže.
Maraj, D bi se na luster popeo. Još je sad veći pa se i smirio. Malo :)
Milena, eh, i gips. Može potpis :)?
Emice?
Svima pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:38:49   
IvanaSK RR
Nasmejah se Rositi za potpis na gipsu :))Milena,zao mi je,al verovatno bolje tako.Ljiso,bice mu bolje brzo,ljubim ga.Maraj, nama je sin tako sa cekicima i srafcigerima pravio haos dok je bio manji.Ja se vratila,predala papire za saobraćajnu. Isla kolima 😁 i radi se ulicaaa. Juce radovi tamo gde sam isla,danas isto. Al jos na nezgodnom mestu. Mada zadovoljna sam sobom. Hvala sto pitate i bodrite ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:40:36   
Milena18
Hvala Sanjice! Jesi li ti malo boljeg raspoloženja?
Rosita ☺ Ja baš mislila da dam M da crta,ali stavili mi neku gazu preko.
Ljišo, nadam se da će se brzo oporaviti nemirko. I meni bude tužno kad M tako onemoća. Kad mi se ona koja ni pet sekundi ne sedi okači oko vrata, i spusti mi glavu na rame, znam da joj baš nije dobro.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 13:47:43   
Sanjica26 RR
Milena, guram. Trudim se da budem pozitivna. Covek cesto pada, ali bitno je da ustane. Ne potresa mene nista sem kad je neko bolestan. To je sad sto me najviše muci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
28.2.2019 14:40:11   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1389
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here