|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 10:24:33   
Khaleesi
Moja mala takodje jako voli ciscenje, uzme onu prskalicu i krpi ide po kuci, prska i brise user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 13:11:46   
Sanjica26 RR
Emice, da znas da ce da mu bude veselo. Nisam se toga setilauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 13:56:28   
emicaa
Sanjice za T prvi rodjendan bile ovde mama i kuma,kad su otišle kući kaže mm ti znaš da ja njih volim ali poludio bi da moram tako mjesec dva slušati o ženskim stvarima user posted image
Jao Dora me izludi sa pitanjima i na svaki odgovor novo ŠTO,više pojma nemam šta joj odgovaram user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 14:14:37   
Maraj
Ja sam kreten. Zvala sam salon da zakazem depilaciju za danas. Sve je puno! Ja mislila da su sve zene izdepilirane i da cu moci odma za danas da zakazem user posted image kad ono , ima ih jos čupavih , nisam jedinauser posted image
sutra ce mi haos biti. Idem ujutru da predam racune za povracaj pdv-a. Sutra pocinju da se predaju je li tako? E a onda jurim na depilaciju , pa kod frizera. Al sam sve natempirala za sutra....

< Poruku je uredio Maraj -- 30.6.2016 14:15:59 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 14:32:28   
serpica
Ja da vam se pohvalim da deca ipak idu kod bake sutra i mocicu na miru da sredim stan.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 14:54:53   
Maraj
Super serpi user posted image
sta smo ti mi zene....radujemo se kad ima ko da cuva decu da bi mi spremile stan...e prokleto zensko...isti slucaj je i kod mene. Ne mogu da spremim stan kad mi je L u kuci
A kad cu se opametiti. Mozda bi trebalo da se radujem zato sto mi zena dolazi da sprema stan a L mm i ja izlazimo napolje. Valjda ce i to biti jednog lepog dana





< Poruku je uredio Maraj -- 30.6.2016 14:55:35 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 17:41:32   
jess021
Mameuser posted image
Sad sam sve iscitala, a koliko sam zapamtila nemam pojmauser posted image
Marya, jako sam srecna zbog tebeuser posted image Uzivajte na moru.
Emice, jel to jos samo dve nedelje do porodjaja??? Otkud ospice? Zar protiv njih sad ne ide vakcina, pa to su male boginje zar ne?!
ME, kako su deca sad? Dr je u pravu, ovaj virus ima osip jako slican velikim boginjama. Lenki je izaslo po grudima par njih i dr je bas dugo gledala da li su boginje, ali evo vec prolazi a novih nije bilo, tako da nisu.
Sanjice, kad tata ima operaciju? Bice to sve u redu.
Serpi, Maraj lep provod na moru.
E da, mi smo u organizaciji rodjendana i krstenja, jest da je za oktobar, ali u NS mora tako.
Anck, imas li neki predlog za restoran? Vidikovac je tad zauzet kad nama treba, bas mi je bilo krivo.

Nadam se da nisam nesto zaboravila.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 17:46:16   
Mariya
Dan mame!
Branki, jess,user posted image
H spava,L kod drugarice u komšiluku na kupanju,a ja ručam pizzu i paradajz, baš mi prijauser posted image
Hvala Vam na odgovoru, znači bile ste trudne na moru. Ja ću tad biti 9/10 nedelja. A dr mi je rekao da se ništa ne brinem,u slanoj vodi se obično ne javljaju infekcije i da se slobodno kupam. Večeras radi kolega koji je prošle nedelje letovao u NP pa ću ga zvati za sveže informacije. Jao,jedva čekam da krenemo!
Apropo vašeg spremanja,ja to sad radim baš retko,mislim spremanje. Kuća je u HAOSU ali me boli uvouser posted image Wc i kupatilo,kuhinju čistimo redovno,usisavam redovno. A za pranje prozora i brisanje prašine me baš brigauser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 30.6.2016 17:48:22 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 17:46:25   
emicaa
Jess da da,još malo i gotovo,pokazala mi je sad maserka vježbe koje mogu pokrenuti porod pa kaže ako mi je dosadilo da usprobam user posted image
A odkud ospice pojma nemam,ja se i dalje nadam da će nas zaobići,ni sinu od zaove se još nisu pojavile.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 18:05:08   
amelia
MAmice samo da vam mahnem. Mi smo juce bili da uzmemo pasos Ayanu vazi mu tri godine user posted image e sad zalosno bi bilo da ne idemo na more i na odmoru dole. Jbn pare uvek problem user posted image

Ja trebam isto produziti papire i opet trebaju pare min 200 eu. A mogu predati za drzavljanstvo ali ko ce naterati mm vice ko lud cekaces tri godine. Pa sta tebe boli koliko cu cekati. Vazno je da cu ga dobiti ovako godine samo prolazea.ja.nista necu dobiti. Kako je ponekad glup ne mogu da verujem. Ali ja.znam sta je njemu jer trebace oko 600 eu to je problemuser posted image

Srecno ko ide na.more.
Bolesna deca da brzo ozdrave i bude sve ok.
Ljubim vas sve user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 22:05:30   
vocicana
Dobro vece mamike/
Mi se srediliposle haosa od jutros, predahnula sam. Nisam pristajala da nosam dete danas, juce smo preterali. Zaspao je, okupan i nahranjen, pa jovo nanovo od jutra.
Ovako, Sanjice user posted image za T i tvoju i Emicinu, bas su vrednice slatkice.
Branki user posted image , takodje i za Jess i Mryia-u...Maraj polako sve pripremaj, ti si veoma precizna i tacna, samo tako nastavi i uzivacete. Srecan put svima koji idete na more, kako vam zavidim, a mi cemo sledece godine, zato imate zadatak da se i za nas okupate.
Mrtvosana sam zena, ali vece je tako prijatno, sveze, sve sam vratila na svoje mesto, jos da sebe sredim pa da se slogiram.
Pije mi se Somersby...Anck, hajde ti sa mnom...znam da ne bi mozda trebala zbog dojenja, ali volim kaficu da pijem sa tobomuser posted image pa hajde i neki blazi alkohol

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 22:15:29   
emicaa
Amelia tu samo tri godine pasoš,ovde je na 5 djeci mada i to je glupi,T je imala 20 dana kad smo je slikali za pasoš i sad skori tri godine kasnije ni slična onoj bebi nije.
Ja sam prije dvije sedmice predala zahtjev za državljanstvo,mogla sam još prije godinu ali nije mi se dalo user posted image
Voci brzo u krevet i odmaraj,pusti mozak na ispašu,i ja ću čim mi mužić završi sa češkanjem ledja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 22:24:03   
vocicana
Jao sto bi ja jedno ceskanje...nego opusti me previse pa cu se malo zanetiuser posted image a nisam trenutno za zanosenje. ...
Sada cu u krevet i ja.
Sutra idem frizeru, da skratim malo kosu, ozbiljno opada, a i siskice keratinom da odradim, bas mi nedostaju, od kako sam se porodila spavam sa skupljennom kosom. Ja sam unikum.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 22:55:31   
emicaa
Voci kod mene nema zanošenja,nije mi ni do čega a kamoli do toga user posted image
I ja idem sutra frizerki,još nisam odlučila šta ću,baci pogled u temu frizure user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
30.6.2016 23:01:13   
Mariya
Laku noć mame!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 0:06:34   
serpica
Ja zavrsih posao za sutra,pa samo da vidim sta ima novo pre nego legnem...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 7:06:09   
vocicana
Jutrop mameuser posted image
Hajde, hajde, na noge lagane, kakav divan dan.
MM nije spavao cele noci, glava ga je bolela, sada drema, a malisan ne staje nozicama, mrda li mrda user posted image
Anck, tebe cekam, da otvorimo razgovore...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 7:44:47   
Anck Su Nmaun
Jutriiic
Tu sam tu sam.. kafa gotova, malisa sisa, ja kuckam user posted image
Sinoc je opet lepo odrapio , budio se samo oko 4 h da sisa i evo tek sad opet. user posted image

Ide sve ka boljem, samo mi ne dostaju setnje jos uvek. Nije bas zahvalno s njim setati. Ja se dogovaram sa dve mamike da setamo ali ne usudjujem se jer on stalno place, tj. nesto se buni. A ja da ga jednom rukom nosam a drugom guram kolica necu..mucenje.
Svako popodne kad izadjemo u setnju mm ga malo nosa u kenguru, onda se jedno vreme necuje, u kolica tu i tamo, ali uglavnom na kraju ide dernjava dok ne dodjemo kuci.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 7:50:07   
emicaa
Dobro jutro vam želim,T me opet drndala sa spavanjem a počela je i kašljucati.Samo da se ne razboli.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 7:52:33   
vocicana
Moj voli da se voza u kolicima, ali desava se svako vece isto, odemo do svekijevaca, kada treba da se krene kuci, to je obicno pred kupanje, krece dreka, nervoza, voli da se nosa vise nego sve na svetu, a meni ga je nekada zao, zna kako da me kupi, obori usne kao da ce da zaplace, necverovatan je, sa fakultetom se radjaju. Uzmem ga, kako bi ga stisla, mislim da bi ga celog slomila koliko ga volim.
Anck, nesicu stavljam odmah, dok zavrsite podoj pa da idemo na balkon na miru

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 8:02:27   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: jess021
Anck, imas li neki predlog za restoran? Vidikovac je tad zauzet kad nama treba, bas mi je bilo krivo.

Nadam se da nisam nesto zaboravila.


Ne znam draga sta ste zamislili..mozda neki splav, ili restoran "Piknik" ..ili tako nesto?

Voci tek sad vidim sinocni poziv na cirku user posted image
, uhhh vrlo rado ne treba me dva puta zvatiuser posted image
Jedva cu preziveti sto ove god. ne mogu na EXIT user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 8:04:43   
Anck Su Nmaun
Jao bre Vocii...tako mi fali neka komsinica da ujutru popijemo kafu user posted image

Imala sam ovde jednu al se odselila...sad ni na vidiku... svi razbacani po gradu ..bem tiii!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 8:08:18   
vocicana
Zamisli, prijatno vece, Somersby sa zdrobljenim ledom, sada bi mi i ukus kruske i jabuke dobro legao, pa opusteno. Bas je lepo biti u cool drustvu.
Moram da sakupim drugarice moje, jedva cekam da se malo vise vidjamo, valjda ce i ovaj zvrkic da bude malo srecniji kada vise vremena provodimo napolju. Ali uredno dete, ljubi ga majka, zna kada je vreme za spavanje, za kupanje i to. Misija u 9 u krevet ide fino, samo ispostuj njega pa posle moze zurka do zore.
Nego malo smo khm, khm zapostavili, pa racunam da ce opustanje uz Somersby biti dobar uvod u refreshuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.7.2016 8:32:38   
branki*
Mame,idemo u jul Klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 849
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zašto su deca koja su često bosa, srećnija...
Kako hodanje bosih nogu podstiče razvoj mozga kod dece?



Click Here