|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 23:45:03   
Khaleesi
Vece mamike...
Voci ja sam danas dve tone ispeglala vesa.... sve ne znam sta pakujem za more pa peglaj... skuvala sam se od peglw...
Sutra da pocnem da pakujem, jer koliko imamo stvari ko zna da li cu do subote da stignem.... mm naravno radi do poslednjeg trenutka, danas kada je trazio slobodan petak zbog puta, sef ga je pitao da nece i porodiljsko uz taj slobodan dan....
user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 7:19:30   
Milena18
Jutrić!
Ja budna od 6, a i pre toga ne znam da li sam išta spavala, možda 2-3 sata ukupno, M je kmezala nešto celu noć.

Meni je peglanje noćna mora, nikako da se naviknem. Pre par meseci sam se smejala sa koleginicom jer smo ustanovile da obe peglamo samo one delove odeće koji se vide, dakle ako ispod džempera nosimo majicu, onda leđa i rukave majice ne peglamo, samo prednji deouser posted image E sad mi se sva ta lenjost vratila haha.

Srećan polazak u školu i vrtić svoj dečici koja danas kreću, a i mamama koje rade u školi. I mm od danas počinje, baš smo se iznervirali kad smo videli raspored časova juče. Danas ima četiri časa razvučena od ranog jutra do popodne, što znači da ćemo nas dve provesti veći deo dana same. Valja se navići i na to, bio mi je ogromna pomoć od kad sam se porodila.

Hajd' neću više da se žalim, preterahuser posted image
Lep dan vam želim, mamike!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 7:56:18   
suzi kju
Jutro mame...
Srećan polazak đacima!!! A i mamama user posted image
Mojoj A procurela jedna nozdrvica, malopre sa joj prsnula physiomer i izvukla slinice ima ih al samo u jednoj nozdrvi. Dal je od zuba??? Prekjuče smo bili na kontroli, merili se, gledali im grlo, slušala ih, i kaže super su.
Baš me nervira. Da, i okce na toj strani joj je suzno..

Uh Khaleesi blago vama idete na more. Meni je baš žao što mi nismo išli al sa njih dve i dalje stojim pri tome da se ne bih usudila ni sada. Sledeće godine, bože zdravlja.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 8:15:32   
Anck Su Nmaun
Jutriic mame
Da i nama je prvi dan u predskolskom, promenili sobicu. Moja velika devojcica user posted image
Ju sledece godine kad podje tek u skolu ..ima da se rasplacem user posted image

Ja kuvam kafu..ko je za?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 8:33:07   
branki*
Cao,mame!evo me u skoli,nemam prvi cas.ustala u pola sest,odvela ih u vrtic,ja na bus,pa u skolu.boka danas samo do 10,takvo je pravilo ,zbog privikavanja.uzece je mm,pa ce je kod moje mame.videcemo kako ce biti...neka kisica i tmurno vreme,a ja u haljini kratkih rukava.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 8:54:04   
IvanaSK RR
Moj sin ide popodne danas u skolu. A sinoć smo saznali da mu je učiteljica trudna. I on se rastuzio, a i mi. Mislim, drago nam je što je trudna, ali i zao sto mu vise nece predavati.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 9:05:21   
Sanjica26 RR
Evo i ja idem. Cekam mm da cuva Sofi. Nemam casove danas, ali imam druge obaveze u skoli. Srecno svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 9:14:48   
bebilule
Jutro mame! Ima li ovdje ko, a da nije prosvjetni radnik?! user posted image

Citam vas, ali i nemam sta da pisem. Sve po starom. Cekam sljedecu subotu da odemo i mi malo do mora. Valjda nece biti kasno, ovaj vikend mi nije odgovaralo. A i nije mi bitno, samo da promijenimo i malo odmorimo.
Suzi, jos nema zubica? M je dobio u kratkom roku 4, bez neke velike drame i nervoze.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 9:21:40   
suzi kju
Bebilule ja nisam u prosveti user posted image
A zubići uhhhh!!! Kod Anđe donje dve jedinice krenule, naziru se a kod Eme ništa još. Muke mi vidosmo sa nicanjem tih zubića.
Lepo se provedite na moru! Neće biti kasno, neko mora reče javljaju lep septembar.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 9:28:33   
bebilule
I ja sam u prosvjeti, ali sam administrativac. Casove drzim u kuci user posted image .
Ma kako god, samo da nisu neke jake kise, da mozemo setati. A nesto mislim da ce biti dobro i za kupanje. U avgustu mi se nije islo, samo kada pomislim na one guzve.... Uglavnom, relativno nam je blizu, nije neka strasna egzibicija. Do Boke imamo oko 4 sata voznje. Ne mislim dalje ici, cim ugledam more, postavljam sator user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
1.9.2016 9:29:51   
Trcosava
Drage mame molim vas da se preselimo u temu za septembar

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 836
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here