|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 8:54:58   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosita,bas mi je zao sto se tako povredio.
Von,evo ja smrckam,a maca kaslje i mislim da je od klime. Preko dana ne ukljucujemo nego nocu. Jeste nam dalje spavaca soba al definitivno nam ne odgovara klima.
Ana,kako je Mare? Sin i dalje ima proliv,al makar ne povraca.
Smesko,vi?
Mama Jo,drago mi je što ste ozdravili.
Moram posle da citam po forumu da li je neka od vas kotistila nešto i sta za oziljke od boginja. Maca se ne cese,al je gospođica sinoc otkinula krastu sa lica 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 8:55:49   
Maraj
Jutro mame
Kod nas akcija od 6 jutros. Sad uspavljujem S pa idemo na rodjendan.
Uh rosi...dobro se udario onda...

Ivana sad vidim da si pisala
Ne moras mazati nista. S je imala bukvalno rupice po nosu od otpalih krasti. Sve se samo regenerisalo. Nema ni jedan vidljiv oziljak na licu. A znas koliko sam joj ja otkinula dok sam joj preavlacila pelenu i oblacila je. Naravno, ne namerno...jednostavno zakacim u brzini. I sve je ok...nema oziljaka i ako sam mislila da ce ih biti

< Poruku je uredio Maraj -- 31.8.2019 8:58:30 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 9:34:26   
MimaKos
Dobro jutro mame! Rosita  bas mi je zao sto se povredio, ja kad se tako oderu odmah mazem.kantarionovo ulje, em ih manje boli em im brze zaraste. I moja se po celu lupila u igraonici na rodjendanu (kao na bodljikavu zicu, svasta danas zovu igraonicom) i proslo joj je.Moj malo je opet imao.burnu  noc. Celu noc..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 9:57:11   
pari
Rosi, baš je pao :(

Smeško,kako ste? Ana, vi?
Kod nas noć onako ...budila se puni ali nije plakala...
Idemo sad u Ns,vraćamo se predveče

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 10:15:20   
vonavoj
I mi smo krenuli u Smed.Palanku,spavamo tamo.Pari,ti ne spavas kod tvojih,nije ti lakse?Smrcam i dalje,ali manje..ma slabo palim klimu,ali dnevna soba i kuhinja su na suncu od 10 ujutru,znaci ceo dan..i kad kuvam..i evo u kolima mora isto.Rosi,ne znam kako,ali padovi su uglavnom kad ih tate cuvaju,jer ne znaju unapred da predvide sta moze da se desi,hahah.Ivana,procice oziljci,jos je sve sveze.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 10:23:49   
Ana RR
Uh bre, Rosi :( miš mali...
Ivana, maži joj nešto. Moja sestra je sa 6 meseci imala boginje i ostali su joj ožiljci na licu. 
Marko je valjda ok, ne znam ni sama. Nema proliv ali boli ga malo stomak. Otišao je na trening. Sutra mu počinje plivanje i sav je uzbuđen ali ne znam da li da ga pustim. 
Odoh da perem kosu i da se peglam, idem da vidim neku kompjutersku stolicu pa ćemo kod mojih. Trebali su oni do nas ali baba ima pritisak 230 sa 140 🙄 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 10:24:35   
Šmizli
Imam bebu od 2 meseca juce je spavala svega sat vremena.Sinoc zaspala u pola 1....Zaplace se i ispruzi nogice verovatno je muci stomace.....kakila je samo 1 a znala je i po 4,5 puta skoro posle svakog podoja....Mozda place i zbog toga,a davala sam joj plantax caj mozda joj i on smeta....Sta vi misite sta moze da bude...Hvala vam


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 10:38:59   
vonavoj
Ana,prolife ampulu mu daj.To je dobro i za proliv i za stomak,imunitet.Smizli,joj,svasta moze biti..nemoj davati caj,ako si menjala..masiraj stomacic i podizi nogice,vezbice,da kaki.Da li sisa? Mozda si ti nesto jela?

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 10:47:13   
Duškić
Rosi, dusa..
Von, ozdravi sta smrckas vise user posted image
Ivancice, mazi joj stvarno nesto i sto cesce.
I ja nesto kijam celo jutro.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 10:55:40   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ana,prolife ampulu mu daj.To je dobro i za proliv i za stomak,imunitet.Smizli,joj,svasta moze biti..nemoj davati caj,ako si menjala..masiraj stomacic i podizi nogice,vezbice,da kaki.Da li sisa? Mozda si ti nesto jela?
da sisa....Pa jela sam neke krompirice....postim petkom


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 11:20:32   
vonavoj
Da nije gladna? Zedna? Joj,tu svasta moze.i nista..mozda je skok u razvoju,9ta nedelja.

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 13:36:54   
smeško
Donar dan, mame!


Mi se nosamo. Jess, nije meni problem sto je sinovitis dijagnoza i sto ne mogu da ga smirim. Strogo mirovanje za ovako malu decu ne postoji. Problem je sto mislim da je pao, a rekli su mi da je verovatno od neke prehlade. Prehladjen nije bio. To mi je najveci deo stresa, da nema neku drugu povredu. I sad, posto nisam dr, imamilion misli. Videcemo u utorak.Smizli, niko ti ovako ne moze reci zasto place. Ako su grcevi, morate naci sta mu najvise prija. Prilicno je individualno. I ako sisa, bolje se ne oslanjajte na cajeve, suvise je mala, nije preporucljivo. Sva moja deca su imala grceve, sa prvim sam se nanosala, a sa trecim ne. Tako da pravog saveta nema. Sigurno nije od krompirica, ne brini.Ico, mi smo za oziljke mazali zeleni Saljicev melem. Pomogao je. Na licu vise nemaju oziljke, na abdomenu imaju jedan, dva, ali to nije strasno, njih nismo ni mazali. Rosi, verujem da je strasno kad si pogledala. Bicikl je to, uvek postoji opasnost. Ja se tih padova najvise plasim, iako sam kupila kacige i stitnike. Te oderotine su mi najgore. Ja sam padala, pa mi je to najgori deo secanja.🥺 Von, kako glava? Mima, kako tvoja? Cini mi se da i to, pored Anci i Von, imas problema sa glavoboljama. Ili sam pogresila.🥺N je sa drugom u zoo vrtu, M otisao sam po sladoled. J nece da spava, zeza nas, ne zamara se puno i ne moze da zaspi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 13:48:47   
vonavoj
Danas glava bolje,legla sam sinoc u 22 i ustala u 7😁i micko je bolje spavao,iako je primio mmr.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 14:00:52   
smeško
Cak u 7h! Wow! Mi stalno ustajemo u 7:30. Ali se budi nocu ko zna koliko puta. 

Ni mi jos nismo primili mmr. Cekam jos malo. Moram da pitam kada najkasnije moze. Mm danas sprema rucak. Koliko ga poznajem bice to spagete.😂 Ali i to mi je pomoc.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 14:18:38   
vonavoj
Pa kao do 7,budila sam se..ali nije pio mleko😂😂Do trece godine moze mmr,ja sam njima dve sa 1 i 7meseci dala.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 14:56:25   
MimaKos
Smesko, imam i ja ali ih imam povremeno, nekad me otkida , nekad sam ok. U poslednje vreme koliko ne spavam, prosto mi je cudno kako funkcionisem. Ali sam i dalje pokocena od klime.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 20:59:04   
Duškić
Mi smo te mmr redovno primili.,
SMESKO , pomoc je dobrodosla.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 21:18:48   
MimaKos
Moji su danas imali pravu akciju pa se nadam da ce i san biti bolji, em nije spavao, bukvalno ni pola sata preko dana.. premoren je. Ali su zubi definitivno jer grize sve zivo.. jos ta faza da nam prodje.. kupih mu onaj kupaci kao ronilacko odelo, da ga zastitim od sunca plus ne mogu da ga nahvatam i namazem kako treba na bazenu, pa se plasim da ce jos veci problem biti na moru... ali nikad to koristila nisam sa starijom, jer se to susi na njima, skida kad izadju iz vode? Prosle godine smo one pelene za plivanje imali, ne znam da li i sad ispod ovog cuda da mu stavljam?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 21:24:02   
Duškić
Pa ja mislim da saD i nece biti tako jako Sunce!
Izbrckate se ranije i popodne, malo pod suncobran i super.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 21:26:57   
MimaKos
Mali je i jako gori, a mi inace letujemo septembra i nije da nije jako. Samo ne znam dal da.mu skidam sve to ili ne, kad je van vode?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 21:31:57   
Duškić
Ma skidaj, raskomoti dete . Neka uziva, ti se var razumes u kremice..
Namazi dete i uzivajte!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 08/19
31.8.2019 21:37:40   
IvanaSK RR
Drage mame,selimo se u septembar
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 822
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



Click Here