|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 7:52:27   
emicaa
Dobro jutro,moja je u 4 ustala i počela se šetkati po sobi tražeći vodu,u 12 sam je prebacila kid sebe,probudila se i plače li plače.
Iskreno čudim se sama sebi da sam je uspjela tako rano naučiti ali T je u neku ruku i bila spremna jer mi je par puta dok je nosila pelenu došla i rekla pikim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 8:20:09   
branki*
mame,da mahnem,pa da kuvam kafu...kod mene uobucajeno sve,muz radi,tata danas opet otisao na vma,deca tu,jedno budno,jedno spava..treba da odemo do direktorice vrtica zbog bozine ishrane u obdanistu,a mene mrzi da se pokrenem uopste.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 9:24:00   
doktorkakristal
jutro od mene ja odvela Doru u vrtic pa cu na trening i tako

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 9:50:16   
Kata90
Joj moram da se pozalim,mali mi odbio cuclu skroz gura jezikom napolje nece....nego bi da spava na sisi uzas nisam mu dozvolila,ali sad je opsti
haos pre spavanja kenka jer ije po njegovom.....ludim,i malopre je bilo tako.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 10:41:50   
wivern
Zdravo ženske. Branki kako tata, kako se on oseca.
Mi naravno tek ustali. Ja sam toliko umorna bila da do 2 nisam mogla da zaspim a i posle sam se budila često. Mm došao sa puta u pola 4, kupio mi neke kackavalje. Sad ću da degustiram sve user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 10:50:23   
Trcosava
Ja isprah ogradicu što smo juče prali. Valjda sam je dobro isprala. Ide zima, a sa njom i loženje - ok kad sam ja u sobi, ali kad nisam ne smem da pustim da Luka priđe peći - tako da će ogradica morati da radi, a di ću da je smestim pojma nemam

sad odo da mu sprmim užinu i posle da rintam po kuhinji

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 11:08:44   
branki*
wiv,on kaze da se oseca isto kao i do sad,,,jedva cekam da mu to skinu i operisu vec jednom.
kad muz dodje sa posla,opet ce voditi bozu na bazen,kaze da idemo i boka i ja,nemam pojma.ovde,pa,vlada zutica,javili na lokalnom dnevniku,ima 10oro prijavljenih.
imam da sredjujem ovaj lom,domestos me ceka u kupatilu vec dva dana,nikako da stignem da se druzim sa njim.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 11:37:06   
wivern
Branki domestos ti neće pobeći, čekaće te na istom mestu. Idi na bazen malo se opusti. Zna li se kad će ta operacija, valjda neće dugo čekati. Ko zna koliko zutice ima u bg-u nego ne govore da ne dižu paniku. A i normalno da je ima, na žalost, kad ima mnogo nemastisne

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 11:41:10   
bubulence
zdravo mamite!
kako ste, kako su decica?
moja Masa je sinoc bila budna od 3 do pola 6... to mi se nikada nije desilo ni sa Emom ni sa njom... a u 7 smo isle Ema i ja da vadimo krv... ne vidim i ne cujem nista...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 11:57:07   
branki*
wiv,znam da nece,veceras cu ako stignem...ici cu i ja na bazen najv.bas sad mi javlja mama da ce ostati do srede,u sredu opet konzilijum,pa ce valjda konacno nesto znati konkretno.
bubi,a sto dajete krv?ova moja se ne budi u smislu da je budna,ali se budi vise puta i uspavljuje se na siki.
meni neka muka s vremena na vreme,pojma nemam od cega.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 12:05:06   
bubulence
nije se ni ona nikada budila, zato sam sinoc bila u soku. ja vadim krv zbog neke bakterije pa sam usput i Emi uradila krvnu sliku... onako... a Masa sutra vadi krv, to ovde rade sva deca sa 6-7 meseci

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 12:07:26   
Sanjica26 RR
Skroz ssm slogirana od ovog vremena. Prokuvala sam u auto zbog ovog vremena.Sad sam Sofi stavila da spava i cekam mm da dodje da odvedem T u dz po opravdanje za vrtic.
Posle moram da spremam brzinski rucak.Dolazi mm-ov kolega sa detetom. Zena mu je otisla na carski. Bilo mi je zao, pa sam predlozila mm-u da ih zove na rucak. A on je bas dibiduz ni masinu ne zna da ukljuci.
Sutra krece akcija sa skolom. Nemam jos ni rasporef.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 12:13:15   
wivern
IZVORNA PORUKA: branki RR
meni neka muka s vremena na vreme,pojma nemam od cega.


Branki da nisi user posted image
Mi danas na kontrolu i da primimo vakcinu.
Sanjice kako da ne prokuvas kad sada vec ima 32 stepena.
m samo neka nastavi ova vrucina, mrzim zimuuuuuu
Bubi tebe bas nesto nema u poslednje vreme

< Poruku je uredio wivern -- 31.8.2015 12:14:00 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 12:18:51   
branki*
wiv,cisto sumLJam,nisam nesto aktivna,a i bas bih bila u dilemi da sam trudna....nisam jos ni ciklus dobila posle porodjaja.
sad kukam na vrucinu,za par dana ce da mi smeta kisa,a onda cu da kukam kako ne mogu da mrdnem nigde od snega i ledauser posted image
da,sanjice,sutra skola..ja sam se bas ovikla od nastave.

< Poruku je uredio branki RR -- 31.8.2015 12:19:29 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 12:37:13   
Sanjica26 RR
Ako si se odvikla Branki. Brzo ce da ti proleti porodiljsko. Brzinski smo nas dve odradile. Super sto nam je dz preko puta.
Sad moram da ubacim u petu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 13:18:42   
emicaa
Ovde opet sunce tako da ipak ostaje bazen za danas a posle mi dolazi drugarica na kafu.Nisam je vidjela nekih pola godine a živimo u istom mjestu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 16:29:40   
Ana RR
Idemo u septembar klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 517
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Ženama mozak naraste nakon porođaja
Popularno verovanje da se ženski um pretvori u kašu tokom trudnoće i porođaja je totalno pogrešno – mozgovi žena, u stva...



Click Here