|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 15:34:31   
vonavoj
Suzi,dobro nam dosla! Devojk su vec rekle..samo bih dodala da ih polako vracas na siku,jer izmlazanjem ili ces stvoriti visak ili manjak mleka.. Jedna na siku,drugq na flasicu,i onda drugi krug..ili za pocetak neka sisaju,i das im mleko posle,ono koje si izvukla. Ne znam kako ide sa blizancima,iako sam bliznakinja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 15:39:39   
suzi kju
Dobro sam, oporavljam se polako, ne boli više toliko, danas skinula konce, kaze dr da je sve super. Zateze malo sa leve strane, ali sam se danas dosta preforsirala p ake verovatno zato.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 16:06:05   
janabons
Ja SAM davala JAni vodu, al nije htela da je pipne, dok nije presla na cvrstu hranu, iako je bilo 40 stepeni, ocigledno je da joj nije bila potrebna.
Sto kazu zene, probaj naizmenicno da ih stavljas da sisaju, samo izmlazavanje nije dugotrajno resenje....SAmo polako , super ti ideuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 17:46:10   
branki*
dojenje vase iskustvo
broj i kolicina obroka na flasicu
ishrana bebe 0-3 meseca

sve ove teme su vezane za ishranu beba,ima korisnih saveta,mozemo i tamo nastaviti razgovor oko togauser posted image
suzi kju,dobrodosla!
ja pravila bozi pomfrit,muza poslala da kupi pampers i vodu i jos nesto,boka zaspala konacno..tata mi je izglea sutra na programu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 18:45:30   
emicaa
Ja ofarbala obrve,izgledam kao klaun user posted image
Čekam da ovo dvoje večeraju pa da nasjdčem voća da i ja mogu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 22:55:51   
vonavoj
Branki,nadam se da ce sve dobro proci!
Suzi,ide ti super..ja 200ml nisam uspela da izvucem tako brzo..mada je sisala..to sa starijom,kad su me zeznuli da se treba izmlazati posle svakog podoja u nedogled...
Boli me stomak,ledja..vestica samo sto nije!
J zaspala bez sike,mm je okupao,obykao i dao flasicu..videcemo nocas..desna mi je puna..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
30.9.2015 22:59:25   
dijana1*
Drage moje nova temauser posted image
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 457
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here