|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:48:28   
Sanjica26 RR
Sony ja sam glasala pre neki dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:53:58   
emicaa
Dobro jutro,sony i ja sam davno glasala.
T opet pričala i plakala u snu ali do pola 5 je prespavala bez budjenja.Mene počinju mišići bolit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:54:07   
serpica
I ja sam glasala user posted image
sanjice hvala...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:55:48   
Trcosava
Šerpi ja oko toga nemam pojma.

Branki, nisam doktor, ne znam šta bi ti pametno rekla. Imam strah od tih prvih bolesti zbog Ane.A Boka sad nema T?

Mi smo budni. Luka se prvo probudio oko pola 6, pa sam ga nekako uspavala nazad. Spavo do 7.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:59:37   
Sanjica26 RR
Pa, da Trco zbog toga sam i ja to pisala jer nas je Sofija namucila. I cesto smo u domu zdravlja dobijali antobiotik bez preke potrebe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:14:37   
vocicana
Drage mame, molim vas Sonyasha I Vocicana, da glasate za nas da osvojimo trudnicki paket, za ovaj mesec, sve su neki padobranci se prijavili, nigde nisu aktivni niko ih ne poznaje. Molim vas, porodica porodici....trudnicki paket, za Sonyasha-u I Vocicana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:19:30   
Trcosava
Sanjice, kod nas je sušta suprotnost. Ana nikad ne dobija AB i onda zaglavi u bolnici na kraju. Još ja nisam paničarka. Pa prvi put kad je imala T, ja kao šta malo nos i T. Otišl na kraju kod dežurnog, oni me napenalili kao gde ste do sad, šta ste čekali. Imala bronhitis.

Od tad je vodim bukvalno za svakikašalj i svaki put nas je dr vraćala sa ''to je vrtić'' i vrtić se vukao 3 meseca i onda januar, februar bolnica. Uglavnom bronhitis, zadnji put je bila upala pluća.

Voci, Sony - sad ćem

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:22:33   
Buba Mira
Đe ste, žene, majke, kraljice? user posted image
Dobro jutro, ja malko svratila.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:23:09   
Sanjica26 RR
Nama daju pogresnu dijagnozu, pa zavrsimo kod dr privatno. I uvek ukljuci inekcije jer dodje do toga da nista drugo ne moze da se uradi. Prosli put smo trebali da budemo hospitalizani, jer joj je bilo bas lose. Dobila je upalu pluca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:46:22   
vonavoj
Sony,voci,glasala sam,navijam!
Inace,sto se ab tice,nisam za davanje ako nema temp..mada nama nasa dr nikad ne pogresi terapiju,to je bas grozno kad se dete muciuser posted image ..
A inace,kod nas se nikad ne vadi krv..to me nervira,ali ajde,srecom da dr ubodeuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:49:30   
vocicana
Hvala vam lutke moje, naravno, ako treba glasic za vas zanagradne igre, tu smo!!!! user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:54:31   
Sanjica26 RR
Voci glasala sam i sad vidim koliko glasova imaju neke za koje prvi put cujem. Ajde devojke glasajte.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 8:59:30   
branki*

-sanjice,nema potrebe da se izvinjavas,ako si rekla,i pitala sam jer mi se ne svidja bas to..toliko sam citala o ab i ne izbegavam ih,dajem ih kad se urade brisevi,uradi antibiogram,krvna slika,pa se onda vidi.ali,ovakvo davanje ab napamet mi je bzv.ne vidim svrhu.a,za te kapi nisam nikad ni cula.nisam jos pocela da im dajem,dajem ovo za kasalj.sad boka nema temp.imala samo juce ono malo.ma,i ta dr je sklona prepisivanju svega i svacega,ne volim je.
super sto ti je bolje!
voci,sonajsa,ja bas pitah,htela sam da glasam,ali sam iskljucila fb profil,ne znam moze li se bez njega glasati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 9:01:08   
vocicana
E ne znam user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 9:03:58   
Sanjica26 RR
Branki onda nemoj da dajes taj antibiotik s obzirom da je imala malo temperature. A kapi te sto prepisuje jesu da malo smire sluznice.Svaki put nam to dr u dz prepise. Odmah eleiminise, jer je kortiko. Znaci i za guzu je ta ista dr prepisala kortiko kremu. Nisam dala nego samo sam je stavljala eozin tecnost.
Cim nesto poradim bude mi lose. U smislu misici me bole.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 31.10.2015 9:05:13 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 9:45:25   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 11:13:07   
Trcosava
Di si Bubo ženo, majko kraljicoooooo user posted image

Sanjice zato i kažem da nisam pametna. Da li dati ili ne.

Valja mi ispiti kafu do kraja, pa polako do prodavnice i nadam se dnas u neku šetnju pošto je konačno sunčano.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 842
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Ime za decaka
Coconut

Koje vam se najvise svidja?

Damir (11%)

Danilo (38%)

Ognjen (43%)

Davor (8%)


Ukupan broj glasova: 53

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here