|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
31.10.2016 21:31:48   
Animsaj9
Branki samo polako, sto bi moja baba rekla ziva glava stigne sve .
Idem nesto da ubacim u kljun

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
31.10.2016 21:35:46   
Sanjica26 RR
Ja sam legla pre pola sata. Umorna sam. Sofija je od petka promuklog glasa. Bas mi ju je zao.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
31.10.2016 21:37:40   
emicaa
ujutru u 8 vodim Davida doktoru,opet je danas imao blago povisenu temperaturicu.Pojma nemam sta mu je jer nista pored temperature nema osim sto prducka cesto.
Zaspali su oboje,ja malo virnem pa bjezim u krevet.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
31.10.2016 21:52:17   
suzi kju
Meni ema malopre temperaturicu 37,7 hmmm, izbija joj druga jedinica, dal je od toga?
Zaspale su, ja se istuširala, čekam muža pa odosmo u krevet.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
31.10.2016 21:54:18   
Animsaj9
Emice da nisu zubici , oni nekad znaju biti praceni blago povisenom temp ?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
31.10.2016 22:13:02   
emicaa
Anim pojma nemam,njemu se cijedi iz usta ali po meni je rano za zube iako sam milion puta cula da dobiju u toj dobi.Danas sam mu gledala desne i nista se ne vidi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
31.10.2016 22:36:38   
Animsaj9
ja sam zub dobila sa dva meseca

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.11.2016 0:08:54   
Mariya
Veče mame!
Mi polegali, ni sama ne znam zašto još ne spavamuser posted image Baš sam umorna. Danas sam sređivala kuhinju i sredila sam spavaću skroz,sad mi ostaje još dnevna za sutra.
Nešto me grebe grlo,valjda se neću opet razboleti user posted image Mada,njih troje su bolesni,kako ja da ostanem zdrava?!
Maraj,super što ste se rešili upale!
Suzi,kad budeš počela da radiš, promenićeš prioritete, preorganizovaćeš se,u početku će biti gusto ali kad se uhodaš stižeš sveuser posted image
Laku noć!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Razgovori mama 10/16 [chat]
1.11.2016 6:39:55   
vocicana
Dobro jutro mame.
Maryia, sada sam procitala, kada pocnes da radis...bice gustop dok se ne uhodas. D puni7 za koji dan, jezim se ako mi verujete. Tako leti vreme. Sada krece odbrojavanje, ja krecem ranije da radim, ranije sam otvorila zakonsko.
LJubimo vas, samo da vam mahnem, idem flasicu da spremam, decko hoce vise da jede, moram da pojacam klopu.
Suziiii user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 46 [47]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here