|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 7:09:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mariya, kako ti je sestra?
MM, bravo za kilograme, svrati nam cesce ovde.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 7:34:19   
emicaa
jutro.Mali gospodin je opet odredio budjenje.Da se mene pitali spavali bi jos user posted image
MM ni David ne jede voce ali mi je dr rekao da he bitno da bar ovtce hoce.Nije voce nista bitnije od povrca.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 7:51:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. JA sam se sad probudila. Sad cu T da probudim da radi domaci. Prvo cemo na dorucak. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 8:05:05   
Mala Elena
Oh, obaveze oko domaceg od ranog jutra...
Kafica me ceka tek kada stignem kuci, ko zna kad cu zavrsiti preglede.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 8:43:58   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: degu

user posted image
Anck pusti ti njih, naravno da je peronica user posted image


Eto napravise me ludom user posted image

Nego dobro jutro
H ostala kuci , imala juce blagu T, i zalila se da je boli glava ceo dan. A sinoc 38.6 user posted image
Nista je drugo ne boli. Mora da je neki virus.

Meni stigla user posted image bas zam bzvz ...spava mi se.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.10.2017 8:44:33 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 9:47:56   
dddaca
Mariya, bravo za sveki. Da je meni jedna takva user posted image
MM, a da probas da joj iscedis sokic, pa da joj das da pije. Moja nece da jede grozdje i cveklu npr, pa iscedim u sokovniku, dodam jabuku, sargarepu i zacinim pricom o super mocima i da vidis kako pije. Doduse, ona je malo starija, ali ti mozes da probas i bez price user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 9:55:48   
vocicana
Aj bez veze.
Moje detenije bas nesto bilo za voce samo da ga jede, sada jede svve, jabuke obozava inarandze, ja sam ih tamanila u trudnoci, srecna sam zbog toga, ,mada kada je bolestan, nista nece.
Emice, poljubi tog ranoranioca.
Ja sam roknula sa lakom za nokte o parket jutros i probudila momke, muz se bas naljutio, a ja sam stvarno smotana, kao da me udari neko po ruci. Zuri na posao zuri s posla, kao sumanuta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 9:58:31   
Anck Su Nmaun
Uhhh ljutisa, desava se, a da se njemu desilo?
V u poslednje vreme jako cudno jede jabuku , zvace zvace i na kraju pljune i sve tako... Juce je jabuke bilo po celoj kuci..ne razumem.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 10:01:28   
vocicana
Mozda mu trenutno odgovara sokic, pa pljuner ostratak. Neka, jesce sve.
Ma kaze on meni, a u pravu je, stalno mi ispadaju stvari iz ruke, narocito tada kada treba da bude tiho, a nije. Ali nije vise ljut srce moje. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 10:04:24   
dddaca
Obicno je tako. Kad najvise pazis nesto ispadne, zaskripi

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 10:13:50   
emicaa
meni je svejedno ako probudim muza,pazim samo da ne probudim djecu user posted image
morala sam sici do prodavnice,srecka nosila.Nismo ostali 10 minuta a ja jos ne osjecam ruku,otezao je. ili sam ja oslabila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 10:14:17   
Sanjica26 RR
I ja sam smotana, ali kad treba da bude tisina verovali ili ne nista mi ne ispada. Ja spremam ruckic. T radi domaci. Morala je sa mnom na pijacu. Pre toga smo isli u pekaru na dorucak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 10:28:20   
Sarav
Dobro jutro! Vidim ima dosta smotanihuser posted image e pa ja mislim da ubedljivo vodim. Meni su ruke i pogotovo noge stalno u modricama jer se svaki dan lupim u nešto. A o buđenju da ne pričam, mm kaže kao da uragan ide po kući. Trudim se ja da budem tiha, ali obavezno tresne nešto. Navikao se većuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 10:35:45   
dddaca
Emica je u pravu. Decu da ne budimo, a muz nek se prilagodi user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 12:25:10   
vocicana
Mi smo sampioni sa onesvescivanjem pored malog, ja sam samlevena. Ali majke mi, kao da me lupi neko po ruci, bas katastrofa.
Neka se prilagodiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 12:50:26   
IvanaSK RR
Voci, rodi jos jedno, dvoje pa ces videti sta je onesvescivanje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 14:28:35   
krin 40
Dobar dan drage moje.Ko se onesvešćuje?user posted image Sad ću da čitam šta ima novo.Duci danas napunio pet meseci.Nema šanse više da ga oborim u ležeći položaj.Lepo sedi.Popodne idemo na kontrolu.Ja ga stavim sa legne on opet sedneuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 15:23:52   
dddaca
O Krin gde si. Dusa mala, dosta je bilo lezanja. Sad je veliki momak vec user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 15:26:06   
Anck Su Nmaun
Porastao malac user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 15:38:05   
krin 40
Matorko❤ Tu sam.Virkam i čitam.Ovo mi je bio težak,stresan i pun obaveza mesecuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 16:03:34   
IvanaSK RR
Krin, bice bolje... Ljubi Ducija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 16:10:03   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja odgledala epizodu serije dok se Sofi igra. Uskoro cu na posao. posle cu po T na ples.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 16:43:51   
dddaca
Mislim da samo sto sam sela za racunar, da se malena probudila. Spavala manje od sat vremena, a mm jos nije stigao. Bas mi znaci kad odspava malo duze, da mogu i ja malo da se odmorim

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 20:15:07   
emicaa
Krin bice bolje,grlim te 😊
mi istusirali djecu,ja lezim.Bolucka me stomak,danas dobila.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
31.10.2017 20:33:40   
IvanaSK RR
Mame, selimo se polako u novembar Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here