|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 7:05:20   
jess021
Dobro jutro, ja pijem kafu, pa na posao.


Mirko, biće to sve ok. 
Sve sam čitala, ali se ne sećam ništa sem da je  Emica spominjala neku potrbusinu 😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 7:19:37   
pari
Mirko, mislimo na vas...bice dobro


Ja opet umorna...Sto je neko rekao...godinama nisam spavala...I nema izgleda da cu se naspavati skoro...
Danas novembar...leti vreme

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 8:02:15   
Mirko Svirko
Dobro jutro ljudi, nama bila vizita,uzeli papire,kaze docice sestra po dete. Pita jel ste spremni, ja reko jesmo... A mislim u sebi tesko meni. Samo da su vam decica zdrava.. Al eto stigo novembar mesec, neverovatno do juce je bilo toplo.. Pari, naspavaces se kad deca porastu jos malo.. Hvala sto mislite na nas.
Pozdrav

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 8:14:48   
vonavoj
Jutro. Mirko,stresno jeste,pogotovo kad dodju iz sale,onako opijeni,ali brzo prodje,zaista..bice to sve super.Jess,mora da si gladna😂Pari,naspavacemo se.nikad...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 8:16:42   
Mirko Svirko
Jos doso anesteziolog i kaze da citam sve sto se moze desiti... A tamo 300 cuda.. reko hvala vam... ali ne mogu da citam to do kraja...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 8:34:20   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dobro jutro ljudi, nama bila vizita,uzeli papire,kaze docice sestra po dete. Pita jel ste spremni, ja reko jesmo... A mislim u sebi tesko meni.



Ne gubi razum, tesko jeste ali se prezivi. Detetu je sad potrebno da budes hladne glave ma koliko treperila i brinula. 
🤗🤗🤗

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 8:46:58   
Mirko Svirko
Ispratila sam ga do sale. Tamo se drzi za vrata i vice ne ideeeeeemmm... Jedno 10ak min plakao pa se uspavao. Sada su mi doneli patofnice. Sve je to ok,nego proradi malo ona emotivnija strana. Ali ok sam. Samo imam neku knedlu u grlu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 9:11:14   
vonavoj
Veryjem ti..ali moras bitì jaka. Joj ja sam bila na pocetku trudnoce,kad se set_im,hormoni,emocije...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 9:15:19   
Mirko Svirko
Lele za tebe jos gore.. Ali bas je stresno. Bar da odemo dok se uspavaju mozda bi mi bilo lakse.Ne znam ..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 9:41:10   
Maraj
Jutro i od mene.
Nama juce bilo super kod svekijevaca.. ali.... uvece L poceo da se zali na uvo. Place. Boli ga . Dadoh mu brufen. Eto...one sline otisle na usi. Standardno kod nas. Dr mu danas radi posle podne , pa ga vodim kod dr kad dodjem s posla....
A da nije primio sinflorix vakcinu...pa da pricamo....primio 2 doze i eto...prethodna upala bila u junu, zavrsio na inkekcijama i evo posle ne puna 4 meseca opet upala...

< Poruku je uredio Maraj -- 1.11.2019 9:42:07 >

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 9:47:10   
flamingos
Mirko,biće sve ok.ne brini.Duša draga,neće da ide,ali preporodiće se i on,a i vi.Maraj,muke sa decom,ljubim da što pre prođe uvce


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 9:47:14   
bebilule
Mirko, držim fige. Razumljivo je da ti je teško. Biće to sve u redu.
Maraj, opet... A jesu li njemu pregledali krajnike, sjećam se da si pisala da i hrče?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 10:29:48   
Mirko Svirko
Hvala vam puno na podrsci. Doveli su mi Mirka. Sada spava. Kad je dosao plakao. Ja ga pitala zasro places, pitala ga da li ga neato boli... a on meni akze ja sam se uplasio gde si ti.. meni knedla u grlu.Dobro je podneo. Nema krvarenja. Nema povracanja.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 10/19
1.11.2019 10:47:32   
emicaa
drage mame selimo se u novembar,nova tema ceka vas OVDE

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 889
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



Click Here