|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
30.1.2017 22:40:17   
Milena18
Degu, drago mi je da si bolje!
I moja beba se budi dva puta svake noći i još i kasno zaspi uveče, ali zato ujutru ponekad spavamo do deset, tako da se neću žaliti.
Laku noć vam želim, mame!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 0:40:37   
Mariya
Veče mame!
Milena, to koliko kasno zaspi je relativno user posted image Moje ležu u pola 11,meni to nije kasno, dok neko pada u nesvest kad to čuje jer njihova deca ležu u pola 9user posted image Ali ta deca se bude u 6-pola 7, a moje oko 9user posted image
Ja sam pokušavala dok su bile bebe da ih uspavam ranije ali džabe. Otišle smo u 9 u spavaću sobu pa sam ih nosala, ljuljala,dojila,mazila do pola 11,tek tad su zaspale. Obe ispadoše takve.
Prošla me malo mučnina,i mališa ke prestao da se šutira, valjda je vreme da spavam...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 1:24:37   
amelia
Vece mame nema me odavno na rr. Virnem nekad da procitam sta ima ali ne stizem da pohvatam sve.
Ne bunitese mame za nespavanje user posted image moje dete ima 17 meseci i jos uvek nije prespavalo noc. Nije prosao noc a da se ne budi makar 4-5 puta. Ja sam se vec navikla na to , nadam se kad jos malo poraste da ce spavati bolje. Problem mije sto ne moze da se uspava raniie hejj ima li jos jedne bebe koja ide u krevet u 1:00 h ne znam sta da radim. Jedino da mu ukinem to popodnevno spavanje. Ali on je jos uvek mali za to.
Degu drago mije da si bolje.
Serpi bice to sve ok ljubi malecku bas se namucila.
Osttale mamike grlim vas jakooo..
Laku noc

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 7:55:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Amelia, nedostajes ovde 😘


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 8:09:22   
Skockica
Dobro jutro. Moje dete jedva ustao za vrtic ali mu mama uradila jednu turu razgibavanja, odmah dosao sebi user posted image
Baba ga odvede u vrtic a mm i ja se vozimo imam zakazan UZ u pola 9. Ja definitivno nisam ona koja će čekati da se kontrakcije smanje na 5 min pošto do bolnice gde cu se poroditi imam minimum 45 min.

< Poruku je uredio Skockica -- 31.1.2017 8:10:13 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 8:23:24   
IvanaSK RR
Skockice, moj sin je spavalica, ujutru kad ga budim mislim da bi me ubio,jedino mu nije problem da ustane za utakmicu user posted image
Javi kako je bilo na uz.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 10:23:19   
emicaa
Mariya moji da zaspe u 12 budni su u 7.Zato u devet u krevet i milina.
Znate sta,meni manje David pravi nocu probleme od Dore.Ona se probudi da onda se raskmeci iz samo njojpoznatog razloga,pa ona nece spava sama u sobi.I kad mm ili ja predjemo kod nje nece/ne moze zaspi bar po sat vremena i tako.
Skockice tako ti je bolnica daleko,nije ti onda ni pametno da previse cekas.
Amelia svrati nam cesce user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 12:01:08   
Maraj
Dan mame. L nam pravio sou program od 4. Ja sam poludela od nespavanja. Ne znam vise sta mu je. Nocas ce da spava kod mojih da ja malo odmorim. Inace moj L nece da zaspi pre 23h. Nekad ga ganjam do 24h da zaspi. I eto opet se budi..danas smo na nogama od 4 . Zaspao je u 11. I evo vec sam ga dva put uspavljivala do sad

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 12:30:46   
Ana RR
Amelia, bolje da spava noću nego danju. Ja bih mu ukinula dnevno spavanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 14:43:51   
Skockica
O neeee sad sam napisala kilometarski komentar i umesto pregled kliknem slucajno poništi user posted image
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Skockice, moj sin je spavalica, ujutru kad ga budim mislim da bi me ubio,jedino mu nije problem da ustane za utakmicu
Javi kako je bilo na uz.

Nije ni Vasilije neka spavalica nego izvodi malo lenja guza. Ustane sam toliko puta u 7, najčešće u 8 kad treba da se igra u svojoj sobi ili da gricka nesto ovako zna da će vani na hladnoću pa ga mrzi. Ali mama kaze bio jako srecan kad je stigao tamo odmah krenuo da im nešto prepričava.
Bebac je ok, napreduje moj maji vejiki već ima 2800g i 47 cm a tek 35 nedelja (Vasi se rodio sa punih 41 nedelju 3600g i 53cm). Sprema se momak da izadje hihi
Emice imamo mi bolnicu i ovde ali mi jedan ginekolog preporučio da se porodim u Universität Spital u Cirihu zbog navodnih nepravilnosti koje je on video a tamo su bolji strucnjaci. Ovaj dr kaze da osim problema sa tim jednim bubregom koji ne radi a drugi savršeno funkcioniše, na kičmi ima neke nepravilnosti pa će osim standardnog pregleda koji rade svakoj bebi, mojoj raditi i rendgen. To sa jedne strane zvuči strasno, ali kakvih sam se gluposti sve naslusala da će mi dete u stomaku umreti ili neće preživeti ni 2 sata po rodjenju ili će biti skroz bolesno mogu reci daj Boze da ne bude ništa više od ovog što sam danas cula. A i prvo dete mm ima isto neki problem sa kičmom i evo je 22 godine živa i zdrava, to joj ne pravi probleme.



_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 15:51:04   
emicaa
Skockice nisam znala da moras tamo,bolje je onda tako.Nadam se da ce sve biti ok.
Kisa ne prestaje od jutros a cini mi se i da nece u skorije vrijeme.
Teoora je do sad samo jednom docekala 11 budna i to za Novu Godinu,ona je u pola 9 gotova vec.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 16:22:47   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Standardni dani. Isla u skolu. Razne sitnice za vreme raspusta, a dosadne. Onda dosla sa posla. Ispeglala jednu turu vesa. Svrstala gа
Pekla hleb. Ribanje kuce. Taman dosao mm sa decom, jer sam ogladnela. One gledaju Moanu, a ja sam dremnula.
Sad cemo na ples, a Sofi i ja dok cekamo idemo do biblioteke. Narucili smo za Sofi krevet.
Ruka me boli od pada.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 16:32:41   
emicaa
Sanjice nisi isla doktoru posle pada?
Ja sam mislila da vi prosvjetni radnici kad je raspust odmarate a ne svaki cas u skolu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 18:24:12   
Sanjica26 RR
Vidis Emice. Svi misle da prosvetari ne rade tokom raspusta. A ono gomilu raznih gluposti pisemo.
Nisam isla kod dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 18:59:20   
Anck Su Nmaun
Vece mamike, kako ste..ne stizem da citam samo ponekad virnem.
Sad usisavala..valja me komsije nece lincovati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 19:06:44   
vocicana
Ja vise ni da perem ni da usisavam necu moci narednih 10 dana.
Dobro vece, ako neko zeli jedno zestoko pice, tu sam,. bas mi treba drustvo.
Amelia nedostajes user posted image

< Poruku je uredio vocicana RR -- 31.1.2017 19:38:49 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 21:43:09   
Maraj
Vece mame. L nocas spava kod mojih. Ja i mm kuci. Oprala sam kosu na miru i ako me mrzelo.
skockice , bolje onda otidji u to porodiliste u koje te dr salje.
voci , opwt sve na kraju ceka zenu.... povredjena ili ne. Ja poludim , kad sve moram da kazem. Tipa uradi tio , odnesi ovo.... na kraju uradim sama i ako sam "povredjena".

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 22:06:16   
Milena18
Dobro veče!
Skockice, nadam se da će sve biti dobro user posted image
Amelia, svrati nam češće.
Voci, nisam ispratila - je l' si ti nešto povređena?
Mariya, i moja beba zaspi između 10 i 11, ni meni to nije mnogo kasno jer mi ne idemo rano na spavanje, ali vidim da nam se svi nešto čude user posted image Ona ponekad zaspi i ranije, ali se probudi posle pola sata skroz odmorna, to joj dođe kao neka večernja dremka. Neka je, i onako će morati da se navikne na drugi ritam kad u septembru krene u jaslice.
Mm od sutra na raspustu, baš se radujem. Taman će se i vreme prolepšati, pa ćemo uživati.
M je bila malo nervozna danas, stalno uvlači donju usnu i nešto cokće, izgleda da nam stiže zubić.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 22:20:45   
Anck Su Nmaun
Voci, sad i ja videh u drugoj temi, sta si radila? Sto si"ranjena" user posted image ?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 22:34:15   
branki*
voci,sto si ranjena,sta je bila?ja sam besna na samu sebe.zato sto bojani svasta dajem.razbila je tABlet.mm ce da odlepi.danas je uplatio letovanje i vec mi je rekao da mu ne trazim vise nista ,ni roletne,ni tv.tako da svi spavaja,a ja pijem casu vina.sutra moram u skolu,imamo sednicu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 23:05:44   
Anck Su Nmaun
Pisala.je Voci u Januarskom baru isekla se user posted image bas mi je zao zeno..kako se nagrdiuser posted image

V evo vec sat vremena place i place zubi urnisu, dadoh mu malo brufena da dete moze mirno da spava...jadnicak.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
31.1.2017 23:11:24   
branki*
nova tema

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 597
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Ženama mozak naraste nakon porođaja
Popularno verovanje da se ženski um pretvori u kašu tokom trudnoće i porođaja je totalno pogrešno – mozgovi žena, u stva...
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here