|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 22:27:47   
Sanjica26 RR
Moje od osam spavaju. I mi smo u centru ali nista one ne cuju.
Macaki smirice ove dve nase mangupice. Ova samo ide kroz kucu i vice ko je, ko je. Bas mi je slatka.
Ja zavrsavam knjigu, pa da spavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 22:41:30   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Virkam da li nesto pise Ljisa. Nadam se da je veceras muz kod kuce.

user posted image Stigao je u pola 9. I naravno cerka mu uletela u krilo i zaspali su za sekundu. a meni bila komsinica na casici vina ja je ispratila, ode kuci zena, kod nje je zurka ehehhe...al tek sad stizu gosti i kaze mi "ne brini jednog dana ce porasti i tvoje dete"user posted image

I tako ja dezuram za vatru. Evo jedem projice. Popalila sam sva svetla oko salasa. Pa izes ga. Veceras me mrzi da nosim pusku sa sobom ponecu samo malu sikiricuuser posted image .

Idem sad da procitam sta ste sve pisale. Sanjice odmah mi je upao tvoj post u oko nisam ni procitala jos sta druge mame veleuser posted image

Azra ja bih sacekala tri dana, jer ako je virus tri dana ce potrajati temperatura ili ce bar imati tendenciju da pada a ako raste do npr 39 tog treceg dana ja bih uvece pocela sa Ab.

Kod nas se jos ne puca dok ja ne pripucam hahaha..Al kad krenemo ceo komsiluk ima neko vatreno oruzje bice kao da smo u sred centra u NSuser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 31.12.2014 22:55:31 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 22:51:36   
Mala Elena
Vece mame! Poceli smo sa krem corbicom u 20h , da se slegne , pa preko glavnog jela dodjosmo do torte-pola parceta jer je djavolski slatka. user posted image
Lazem , preukusna je.
Mali misu dugo te nije bilo. ..dobrodosla !
Ljiso , al si ti opremljena tim spravicama !user posted image
Uzivajte veceras i lepo ispratite 2014.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
31.12.2014 22:57:08   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Vece mame! Poceli smo sa krem corbicom u 20h , da se slegne , pa preko glavnog jela dodjosmo do torte-pola parceta jer je djavolski slatka. user posted image
Lazem , preukusna je.
Mali misu dugo te nije bilo. ..dobrodosla !
Ljiso , al si ti opremljena tim spravicama !user posted image
Uzivajte veceras i lepo ispratite 2014.

user posted image nego sta nego sam opremljena znaci evo da znate NE dolazite kod mene ne najavljeni ili cete videti live sve spraviceuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
1.1.2015 10:34:00   
mirkam
Jutro spavalice user posted image
Budite se,Nova je godina.
Srećna svima i ovdje!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
1.1.2015 10:35:57   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. je zaspao u 1.30, zaspao bi on ranije da ga pametnjakovic mm nije razbudio sa crtanim u ponoc user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 12/14 (chat)
1.1.2015 12:27:46   
branki*
drage mame,nova tema klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 632
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here