|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 65 66 [67]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 8:17:24   
Maslacak15
Dobro jutro. Ja se nadam da CE ipak biti snega, decaci bi Jako voleli. Idemo Malo do kume veceras na Par sati, strpacemo a tamo da spava malo. Ja bila na Par kafa sa skolskim drustvom ovih Dana, neke nisam Bas davno videla.Maraj da vas prodje sto pre. Varicele Su Ultra dosadne. Vakcinisite decu mame. Stvarno nema razloga lezati ih.ok Mora da se Plati Ali ja mislim da je to vredna investicija.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 8:27:33   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosita, kad je vizita? Javljaj. Nadam se da danas idete kuci.
Mi imamo danas maskenbal u vrticu. Maca je jelkauser posted image ima 'aljince koje izgleda kao jelka sve sa usivenim kuglama i stavih joj one svecice za jelku na baterije. Na glavu smo turili snalu koja na sebi ima jelku. Baterije od svecica su u gacama (helankama) valjda se nece upiskiti 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 8:36:55   
bebilule
Ivana, uljepša mi jutro zbog ovog straha od kratkog spoja. user posted image
Jutro mame. Kako je glupo raditi 31. Još imam posla.
Maraj, biće to sve lakše, prošao je najjači nalet izbijanja. Kad krenu da se suše drukčije je.
Vidim svi smo uglavnom kućama za Novu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 8:44:10   
IvanaSK RR
Bebilule, ja isla iz vrtica, razmisljam o tome i crkavam od smeha user posted image Boze dragi, kakve meni gluposti padnu na pamet.
Jel radis danas skraceno?
Mi smo kuci. A upravo sam skontala da pile koje sam htela izvaditi iz zamrzivaca ne postoji 😂 jescemo krompir izgleda,to sigurno imam.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 8:50:36   
emicaa
Joj Ivana koja si ti budala 😂 uljepsa mi jutro majke mi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 9:00:19   
bebilule
Ivana, ti s ovim piletom kao djevojčica sa šibicama u novogodišnjoj noći - rastuži me. user posted image
Nadali smo se da ćemo ranije završiti, ali nam se javio šef. Dolazi tek u podne da sve ispotpisuje, tako da teško. Gospodin čovjek!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 9:38:33   
vocicana
Dobro jutro mace.
UH...boginjice, mene i to ceka.
Maslacak, receno je meni da moze da se da vakcina, ali su ovde vrlo rezervisani sa poreklom vakcine. Nije problem ni placanje koliko je problem sve drugo.
Pari srecan put. Frankfurt je bozanstven, aerodroom je ogroman, ogromnisticki.
Ja sam na poslu, raspolozenje mi je fuj fuj pa na kvadrat, platu daju tek 3 ili 4.1. Ja da verujem nisam mogla. Jos je mali na ab, juce sam se nervirala zbog jela ceo dan, muz mi je zivcan zbog 100 stvari i obaveza, a ja bi samo zaspala i da me niko ne budi jedno nedelju dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 9:54:09   
IvanaSK RR
Emice, budala na kubni user posted image pita me komsinica "pa sta ti je sa piletom, jel ozivelo pa otislo" rekoh, blage veze nemam 😂
Bebilule, dok je jaja, brasna i krompira uvek ce biti nesto za jelo user posted image
Malo sam u frci sa vremenom pa mi je to problem. Treba da vodim sina u pozorište, muz se javio sada, ko zna kada ce sa posla (i jos SADA gospodin kaze da hoce ruskuuu, dobro se setio ove godine da kaze) vrtic radi do 16h...al dobro, to se tako namesti, necu da se nerviram.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 9:57:26   
jess021
Ivana, ti si sou program!!
Nema nam Pari da se javi da li su stigli, bas joj je tesko, ali nadam se da ce se sve resiti. 
Ovde pada neka kisa, ja doruckujem i razmisljam sta sve treba da uradim. Trebala bi da svratim na pijacu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:05:01   
vocicana
Jaoj Jess, ja sam juce obavila nekakvu nabavku, ali bi nesto umesila malo da ima u kuci. Bas sam umorna, uzasan mi je ceo mesec. A mnogo volim novogodisnje praznike, sve, ali sam se mnogo razletelauser posted image , sada sam pocela da POSRCEMuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:11:13   
vonavoj
Ivana,ti si luda skroz!Maraj,drzite se!Pari ,mislimo na tebe,javi se!Ja kod frizera sa ddevojkama,mm odveo M na kontrolu. Dosao jutros u 9 sa proslave,do pola 5 su sedeli,reko aj sad na obaveze..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:13:51   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Evo me mame. Spremam se da vodim D u ledenu sumu. Orave spektakl kao Nova godina za decu. Pada kisica valjda nece biti guzve heheh racunam da roditelje mrzi da vode decu 😂😂😂 da je ne izgubim tamo jer ja ne klizem haha...ludnica. P sam upavala.
Elem isplatili smo sestrica od mm. On covek ima tri sina. Njih petoro gore nas cetvoro dole. Luda kuca.  To je ustvari pola kuce od mm sestre. Ali smo njenom sinu dali novce i oni su kupili kucu u selu pored. Svima dobro sto se kaze. I da bila sam juce na salasu da uzmem asov lopatu i grablje. Jer moj tata ima svega minimum po dva komada. A ovi su ovde sve izlomili. Verovali ili ne. Ostadosmo skoro i bez metle. Jako su neodgovorni i divlji. Ajd tako da kazem. Tako da sad imamo celu kucu za nas. Juhuuu i dvoriste koje je trenutno u uzasnom haosu. Ali smislila sam kako cu i sta cu. Tako da imam "projekat" za prolece. Ma jedva cekam. I konacno zakljucavamo kapiju jeeeeeee..... S njima je i samo zatvoriti kapiju bila nemoguca misija a kamoli drzati je zakljucanom pa nam je Sendi svako malo izlazila. Tako da ce sad nadam se svima krenuti na bolje. 
Rosi nadam se da idete kuci. Ljubim vas sve.
Maraj znam u kakvoj ste agoniji a meni se cak D nije ni protivila mazanju. Ali ju je uzasno svrbelo. 
Nadam se da ce se Pari javiti. Mislim da je aerodrom u Atlanti cak veci od Frankfurta. Nisam sad bas sigurna al tu su negde. Tamo se metroom vozis do gejtova

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:42:07   
Rosita
Devojke, idemo! Uz terapiju kod kuće. Nalaz na plućima "opsežan", puno sekreta, usmeno mi je rečeno ako se ovo ponovi odmah kod njih, inhalacije kod kuće.
Ljubim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:47:22   
Rosita
Maslačak, ono što si ti nekad pisala o novijim studijama o probioticima (  moguće bakterijemije kod beba, kontroverzno dejstvo) jutros sađ čula od jednog dr ovde. I
Inače nikakve planove nemam za danas, šta ćemo jesti ne znam, nije ni važno. Pokloni za decu su spremni i to je to :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:48:44   
jess021
Rosi, jeeeee
Bitno sa idete kuci, bas mi je drago.
O cemu pricas? Mislim na probiotike. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:50:23   
Rosita
Ima tamo u temi, maslačak je pisala, nije davala bebama, navodila je neke novije studije.
Hvala jesss :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 10:52:39   
IvanaSK RR
Rosi, mnogooo mi je drago user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 11:00:59   
Sanjica26 RR
Rosi, super. Vazno da cete praznike provesti zajedno. Ljubim vas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 11:10:05   
Maraj
Jao rosi user posted image pa divno. Rosi jedite i suvog hleba, samo da ste svo cetvoro kuci user posted image
Ma sta o probioticima...nisam u toku.
Ja sad S dajem wayu zbog stomacnog kojeg je imala

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 11:19:11   
vonavoj
Rosi,uzivajte kod kuce!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 11:27:54   
emicaa
Rosi jako mi je drago 😊 ma nek idete kuci da budete zajedno,za veceru uvjek mozete naruciti picu ili pljeskavice 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 11:56:33   
vocicana
E neka vam je srecna nova Rosi, samo da ste kuci svi zajedno.
<Sada cu u temu da vidim sta sa probioticima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 12:22:51   
MasnaMasnica
Rosi bas mi je drago da idete kuci! Ljubim vas puno.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 14:04:47   
Maslacak15
Jupiiii idete kuci rosii :))))) Mi bili u gradu, kupovali neke sitnice, sad cu da prionem na kuvanje. Da ja Sam stari skeptik, ne dajem deci svojevoljno bakterije . ..to se sve vodi pod dijetetski proizvod (probiotici) znaci ne podlezu opseznim testovima i klinickim studijama kao lekovi. Tako da dejstvo nije dokazano. A ima slucajeva u Literaturi i logicno je da Su bebe i lose reagovale, tj da je doslo do bakterinemije. Ali da ne trucam previse u off. Nebih ni da plasim previse to je sigurno retko da naprave Problem Ali ja U pozitivno dejstvo uopste ne verujem. Moja deca Su porasla bez probiotika.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 14:25:24   
IvanaSK RR
Drage mame, aj da se polako selimo u januar..
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 65 66 [67]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 65 66 [67]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here