|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 14:26:02   
Mariya
Dan mame!
Emice, biće D dobro, ne brini!

Anck meni je to sa kapima preporučila pedijatar još sa L, a posle sam tako radila i sa H kad je bila beba, sa njom već na svoju ruku. Stavljaš im kapljicu kapi za nos, ne stavljaš im otrov user posted image , neće mu biti ništa a pomoći će.

Kod nas standardno, L u vrtiću, ja kuvam svoj omiljeni ručak, špagete, pa još Carbonare, njam!!! H zaspala, kako je volim, ona kad je umorna lepo se popne na krevet, uzme ćebence i jastuk i spava, duša moja lepa!! MM radi, nadam se da nas sutra vodi, kao što je i obećao u Zoouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 18:22:27   
emicaa
Nadam se da ce svi biti ok,cekala sam ovaj petak kao luda da mi lakne i na kraju opet sam kao luda.
Ljubav moja ja stvarno mislim da je kod njega sve ok,napreduje odlicno,raste,deblja se veseo je ali treba mi potvrda user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 18:50:44   
Animsaj9
Anck gde si uzela fondan u NS , i koliko je pakovanje <

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 18:54:28   
branki*
Emice,super za doru!bice sve ok i sa da vidim,dosta je bilo brige,i previse!
Ja cu veceras da je citam unazad sta se pisalo,turbo mi je svaki dan,konacno petak dosao!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 20:06:17   
Sandricak
Dobro veceeee...
Kod nas povecerje... Matko okupan u krevetu gleda crtac, Ilija drema na rukams, mm otisao na fudbal... Svekar dosao danas da vidi unuka, ime njegovo user posted image , pa daj rucak, napravila cheese cake za sutra i tako...
Tako bih sad na miru popila casu hladnog piva, ali ako spustim Iliju ima odmah da se probudi ili da bljucka...user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 20:59:29   
branki*
Ja uspavljujem boku....sutra ujutru bozi dolazi logoped,a ja cu ,ako uspem,da se promuvam po buvljaku,ne pamtim kad sam bila..

I selimo se u oktobar Klik

< Poruku je uredio branki RR -- 30.9.2016 21:20:04 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 581
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here