|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski strahovi
18.4.2021 18:52:31   
vonavoj
I ja sam kao didy...pustim ih svo troje ispred kuce,njih dve kao cuvaju M,i zaista ga paze...na moru sam ih pustale same,ja lezim,oni u plicaku,vidim ih...moja T ide sama i vraca se iz skole od prvog razreda... zna da mora da se javi gde i sa kim ide...

Nas su plasili baba i deda kao male..ne zelim da im prenosim strahove,jer je jako tesko nositi se sa tim..nisam smela da ostajem sama..kako nesto susne,ja sw uplasim...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Roditeljski strahovi
18.4.2021 20:49:19   
Didy
Von, isti razlog. Znam da je ovaj svet okrutno mesto i da ima svega, ali neću da idu kroz život sa strahom. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Roditeljski strahovi
21.9.2021 0:28:00   
Dragica Draga
Sto su stariji strahovi su sve veci

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 103
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here