|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
20.9.2011 17:00:19   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: ribizla

Mislim da muskarcima uopste nije bitno da li sam ja bila sa nekim u braku i da li imam dete , za ove ostale koji od muskog imaju samo brkove ne znam  user posted image   Verovatno njihov strah od obaveza prema `tudjem` detetu ima korene u sredini iz koje su .. 

user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
28.2.2012 12:35:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
22.10.2016 13:08:16   
wivern
Sva sreca pa se svest nasih muskaraca dosta promenila.
Mada jos uvek ima komentara tipa "tesko da ces naci nekoga ko ce da podize tudje dete, pa nijedan muskarac nije lud to da radi"
Srbi polako izlaze iz pecina i to je ono sto je ohrabrujuce.



< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.10.2016 13:21:23 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
22.10.2016 13:19:00   
branki*
pa,sad....u nasoj sredini nisu bas najpozeljnije partnerke,ali se jeste promenilo dosta toga tom pogledu nabolje.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.10.2016 13:21:05 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
22.10.2016 16:01:15   
Buba Mira
Ne bih da zvučim bezobrazno, ali to je i do žene, žena. Evo, ja sam relativno kratko bila sama nakon razvoda. Ja, raspuštenica, sa malim detetom, pa eto "ugrabih" mladog momka, neženju, lepog, zgodnog. A pored mene ko na tacni, mlađe, zgodnije, same, bez "repova", što narod kaže. I eto, opet ja u ozbiljnoj vezi, a one same. Nisu odabrane. Nisu ni registrovane. Zašto? Zašto i kako "raspuštenice" odvuku tipa, a slobodne ne?
E pa drage moje slobodne, ponekad nismo mi raspuštenice Bogom dane, već nam je slobodna konkurencija loša. Imajte i to na umu.
I zato što smo nakon poraza zvanog razvod naučile da volimo sebe. Jako. Sebično. I tako tražimo da nas vole, tako zračimo.
Izabrane smo i zato što znamo šta želimo, nakon što nam je neki pre sadašnjeg pokazao šta ne želimo.
Zato što jasno pokažemo smo jednom trpele s*anja, i više nikad.
Zato što ne gubimo vreme, a i znamo da prepoznamo ko nam oduzima vreme.
Ima tu još mnogo toga.
I da, raspuštenica (o, ogavnog li naziva) je žena koja se sama raspustila. To je moja definicija. Raspustila se stega, osuda, lošeg života, uzela svoje dete za ruku i put pod noge. To je najhrabrija žena na svetu. Ja znam mnoge slobodne koje ne smeju ni liftom da idu same a ne životom.

I za kraj - moj ex viđa SVOJE dete dva puta mesečno. Živi na 15 min od nas. Kao lav se borio da alimentacija ne bude veća od 7000 din.

Moj sadašnji viđa MOJE dete svaki dan. Kada ja radim, oni su zajedno u šetnji, napolju, voze bajseve, igraju se. Provode vreme zajedno, smeju se, uživaju. Vole se. Vole me. I to nije ništa čudno. To je samo ljubav. Normalna ljubav.

I ja je zaslužujem. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
22.10.2016 16:18:13   
Anck Su Nmaun
Heh zavisi koliko dece ima...
Ja se stalno zezam ko bi mene sad sa troje dece da se razvedem..taj bi se bas upustio u avanturu user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
22.10.2016 16:20:34   
Buba Mira
Bolje žena koja vodi računa o troje dece nego ona sama koja ne ume ni o sebi da brine. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
22.10.2016 16:30:21   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Heh zavisi koliko dece ima...
Ja se stalno zezam ko bi mene sad sa troje dece da se razvedem..taj bi se bas upustio u avanturu user posted image



ASN, mene bi možda jedino neki iz Laze Lazaerevica, koji je vec navikao na ludilo user posted image user posted image

Bravo za samohrane roditelje koji su nasli normalnog partnera user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
22.10.2016 21:25:35   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Heh zavisi koliko dece ima...
Ja se stalno zezam ko bi mene sad sa troje dece da se razvedem..taj bi se bas upustio u avanturu user posted image



ASN, mene bi možda jedino neki iz Laze Lazaerevica, koji je vec navikao na ludilo user posted image user posted image

Bravo za samohrane roditelje koji su nasli normalnog partnera user posted image

Pa bas tako user posted image

mada ako su deca vec velika, mozda da .. ako su obe strane ispunjene po tom pitanju.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
23.10.2016 0:51:32   
wivern
Bubo user posted image to je to, sve si lepo objasnila.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
23.10.2016 12:35:30   
isidora88
Mislim da je retkost naci muskarce koji ce biti kao bubin, tj.da gledaju i vole decu kao svoju a ne zato sto su "primorani"
Da se razvedem mislim da bih bila bas oprezna sa upoznavanjem muskaraca sa decom, tj.odmah bih im dala do znanja da ocekujem da postuju moju decu, ako imaju predrasude ili bilo sta slicno od onog naseg zatucanog mentaliteta, ne bih nista ni pocinjala sa tom osobom.
Bravo bubo za izboruser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
17.9.2017 14:36:48   
Dragce86
Ako zele avanturu, broj dece ih ne opterecuje, a ako su zreliji i ozbiljniji, jeste im bitno bar sto se tice naseg podrucja. Ako su mladi, naivni i neiskusni a uhvate iskusnu zenu i zaljube se, cao-zdravo, moze ta zena imati i 5-oro dece, nece nista videti dalje od nosa :P

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
17.9.2017 14:43:35   
krin 40
Meni se i od prideva "samohrana" diže kosa na glavi.Ne vidim razliku izmedju razvedenog muskarca i razvedene zene ako oboje zajedničkim zalaganjem gaje
decu.Ako prvi "valja" za brak "šta fali i njoj?!

< Poruku je uredio krin 40 -- 17.9.2017 14:53:25 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
17.9.2017 15:01:51   
Dragce86
Slazem se sa Krin, apsolutno! Ko moze kome da sudu, svi cemo kod Boga na pravdu njegovu..ne vidim sto je neko razveden gori ili onaj nerazveden bolji...

< Poruku je uredio Dragce86 -- 17.9.2017 15:06:27 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
17.9.2017 15:10:36   
krin 40
Baš tako.Pa sve smo ovde majke i svakoj od nas moze da se desi razvod.Šta to znači? Da sam manje vredna?Roba sa greškom?bzv..Šta zračiš to i privlačiš.Ako
razvedena žena sebe ne doživljava kao manje vrednu sve ostalo "dodje na svoje mesto"

< Poruku je uredio krin 40 -- 17.9.2017 15:12:12 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
17.9.2017 15:17:40   
Tatjana.87
Znam dosta slučajeva u mojoj okolini koji su uspešno pronašli drugu,treću sreću i i imaju po dvoje dece iz prethodnog braka i jedno zajedničko,nećete verovati ali savršeno funkcionišu čak sam do skoro mislila da je svih petoro jedna mama rodilauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
17.9.2017 15:19:48   
krin 40
Naravno da verujem..upravo o tome i pišem.Svako ima pravo da kroji svoj život prema svojoj meri

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
17.9.2017 15:31:19   
Dragce86
Na ovom Balkanu treba vise tolerancije, lako je osudjivati, a nikad ne znas kad se tebi nesto moze desiti...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
6.6.2020 13:10:28   
branki*

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Bolje žena koja vodi računa o troje dece nego ona sama koja ne ume ni o sebi da brine. user posted image

ovo jeste tacno.i tako je.ta zena je sposobnija i umesnija.ali i dalje mislim da muskarcima u srbiji vise prija ona nesposobna ,a bez repova u smislu bivseg braka i dece...a,mozda ih se i plase malo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
6.6.2020 23:09:08   
Mirko Svirko
Moguce,Branki.. 

Ili se vode onim "da je bila dobra odrzala bi brak"...To je nesto sto sam skoro cula.A nema veze sa vezom. Za brak je potrebno dvoje,za svadju dvoje.. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Samohrane majke - poželjne partnerke ili ne?
6.6.2020 23:10:41   
branki*
Da,a ja skoro procitala-za brak je potrebno dvoje,za razvod jedan.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here