|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sedalice za bicikli
15.6.2018 7:23:07   
Duškić
Ovo ce ti odgovoriti Anck kAd bude videla. Ja se slabo razumem u u to.
A bas dugo nisam vozila bicikl.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sedalice za bicikli
15.6.2018 7:36:10   
mama Jo
Anck sad uziva pakujuci se za more 😊
Nema veze, kontam da sigurno nema za napred a da je preko 15kg, to je vec za nazad dovoljna kilaza... svakako moramo kupiti uskoro pa ce nam vec objasniti prodavci 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sedalice za bicikl
20.6.2018 12:23:53   
Milena18
Juče sam baš malo istraživala jer mi još nismo uzeli. Sva prednja sedišta koja sam našla su do 15kg, a ona za ram i prtljažnik su uglavnom do 22 kg. Mi ćemo se verovatno odlučiti za ono koje se montira na prtljažnik. Ja bih radije to prednje, ali mislim da bi ga brzo prerasla.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.6.2018 12:29:27 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sedalice za bicikl
20.6.2018 13:47:28   
mama Jo
E, super Milena, hvala na info...
Pretpostavila sam da prednje nema preko 15kg, ali nisam bila sigurna... mi imamo to prednje, i do sada se vozila na njemu, ali sada ima 15kg pa mora da predje onda nazad ipak...
Tako da moramo uzeti sto pre pa da krenemo u voznjicu 😊

< Poruku je uredio mama Jo -- 20.6.2018 13:48:04 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 11:13:33   
nata11
Mame kakva sedista za bicikl koristite - za vecu decu?


Meni ovo deluje nesigurno. 

user posted image

Ja zamisljala da tu idu neke metalne sipke, drzaci.

Von help. Kako vozis momka?

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 11:40:00   
Sanjica26 RR
Ми имамо такво. И брзо сам га скинула, јер је она научила да вози бициклу. Сад свакако не бих могла да је возим.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 11:41:44   
vonavoj
Nato,takvo smo imali za srednju,jeste glupo,ali su sva glupa...ima u decathlonu super,cvrsce je..mi smo za M takvo pozajmili. Proceni,sve to radi posao,zavisi koliko cete se voziti.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 14:05:51   
Didy
Nato, ja sam imala takvu sedalicu, ranije nije bilo drugačijih, sad možda ima. Brzo su nam se pokidale te plastike kojima se dečje nožice vezuju, što mislim da je nebezbedno. Ne samo meni, svima iz mog okruženja koji su imali takve. Jedno vreme sam ih oboje vozila na bajsu, Sofiju napred u korpici, njega nazad, a onda je on prešao na svoj mali bajs.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 14:37:57   
nata11
Nama treba za 1 sezonu .  Pogledacu Von.



_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 14:45:57   
mati
Nato, moja mama ima ono metalno, gvozdeno, nemam pojma. Ono što se kači napred na guvernal. Vozila ih je obojicu dosta dugo. Ne zajedno. Do vrtića i nazad. Ili u šetnju.
A ne znam da li si videla ona kao kolica, za jedno, ili svoje dece, što se kace negde pozadi, ali imaju svoje točkove pa bukvalno vucea decu. Bas dobro izgleda i praktično

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 16:08:27   
Didy
Jao, ne znam, meni je ta "prikolica" za decu uvek delovala zastrašujuće i nebezbedno, pogotovo što kod nas nigde nemaju biciklističke staze, uvek sam se bojala da decu ne udari neki auto. Preterujem, znam, ali mi je nekako uvek strašno, imam osećaj da su pod autom samo ako ne prikoči na vreme.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sedalice za bicikl
21.3.2021 16:17:59   
mati
Jeste Didy, i meni deluje skroz nebezbedno za naše uslove. Ali recimo po stazi ili u parku je bas super.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sedalice za bicikl
23.3.2021 11:25:30   
nata11
Te prikolice su super stvar u Evropi. U nasem gradu je to jednako samoubistvu. Ni 30% grada nije pokriveno biciklistickim stazama.

Decathlon ima ova sa metalnim delom koji dodatno osigura ali je duplo skuplje. Ovo ce sacekati da pogledamo uzivo, pogotovo jer moja bicikla nije najnovija i malo je zadnje sediste -one sipke labavije.

_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sedalice za bicikl
23.3.2021 11:34:59   
mati
Nato, koliko je staro dete?
Ako ti je zadnji deo slab, uzmi ono za napred, kažem ti, moja mama je vozala i jednog i drugog stalno. Mislim da je kupila na pijaci, ljudi to prave. I lepo je obloženo, dete je napred i sve vidi. Nije onako pozadi pa gleda u tvoja ledja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sedalice za bicikl
23.3.2021 11:37:52   
nata11
Mati to koristili proslog leta. Prerasla ga je vec. Ima 21m i visoka je 86cm. Treba nam neko koje ide iza. Mada ona uveliko gura guralicu i trazi da sedi na njen bicikl ali ne mogu se nadati da sama vozi ove godine user posted image



< Poruku je uredio nata11 -- 23.3.2021 11:38:44 >


_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here