|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SLATKORECIVOST
25.11.2009 12:34:09   
sladjaaaa
Ja nisam slatkorečiva, uvek zovem stvari pravim imenom. Ne volim da preuveličavam, da me neko hvali (ali ja hvalim druge kad zasluže), volim jednostavan i jasan pristup i kontakt sa ljudima. Nisam hladna i neemocionalna, zna se prema kome sam umiljata i možda slatkorečiva ali retko,retko kad, i kome tepam i mazim ga, naravno  samo mm za sada i nadam se da će mu se pridružiti jedna mala user posted image , pa da i nju mazim, tepam joj i razmazim je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: SLATKORECIVOST
25.11.2009 12:34:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja nisam sigurna šta podrazumijevate pod "slatkorječivost"user posted image
Ovo što je bonita napisala,e pa ja se isto tako nekako mogu opisati ali ja to smatram prijatnošču,volim da budem prijatna sa svima i da se drugi tako odnose prema meni,a kada to više nije iskreno onda je to "slatkorječivost" ili ulizivanje...jesi na to mislila magdeuser posted image


Slažem se, to što je bonita opisala ni po meni nije slatkorečivost.

Po meni je slatkorečivost negativna osobina, poseduju je ljudi koji neiskreno laskaju drugima, samo da bi pridobili njihovu pažnju ili naklonost.


IZVORNA PORUKA: bonita


JA,ako me neko iznervira,uvredi,uvek biram reci sta cu reci kao kontru,jer smatram da ,pametniji popusta,i da taj neko shvati da uvek ima boljih nacina reci svoje misljenje(na lep nacin),nego reci neke stvari zbog kojih ces se posle kajati.




Ne vezujem se za kontext koji si pisala, već samo za boldiranu frazu! MRZIM JE! Naime, ima i nastavak: MAGARAC OSTAJE! A stvar je u tome da ja tu celu izjavu shvatam: KO POPUSTI MAGARAC! (uglavnom tako ispadne)

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: SLATKORECIVOST
25.11.2009 14:42:31   
mamanp
Reci: maco, kuco, sreco, draga, oko moje i slicno...mogu reci samo deci koju volim vise od zivota. Cak i osobama koje zaista volim ne umem to recima da iskazem, takva sam po prirodi. Zivot bi mi bio jednostavniji da sam vise bila slatka i umiljata. Ne volim ni ljude koji mi se lazno osmehuju i biraju reci kojim ce me obasuti.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: SLATKORECIVOST
26.11.2009 9:15:06   
magnetic
Ljudima koje volim poklanjam slatke reci,prema ljudima koji su ok prema meni i ja sam prijatna prema njima.Ali one koje ne volim,vala im to i pokazem.Nema sance da cu biti slatka prema ljudima koji mi idu na zivce.
Tako da bi moj zakljucak bio da nisam slatkoreciva.user posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: SLATKORECIVOST
26.11.2009 18:48:18   
bonita
Ne vezujem se za kontext koji si pisala, već samo za boldiranu frazu! MRZIM JE! Naime, ima i nastavak: MAGARAC OSTAJE! A stvar je u tome da ja tu celu izjavu shvatam: KO POPUSTI MAGARAC (uglavnom tako ispadne)





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram priznati da sam par puta i to ispala.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: SLATKORECIVOST
11.2.2015 15:04:53   
Kata90
jesam i nisam bas,sve zavisi koje u pitanjuuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: SLATKORECIVOST
6.5.2015 15:34:18   
mila83
Nisam slatkoreciva niti volim takve osobe.A iskustvo mi je bilo takvo,ko god mi je tako pristupao,uglavnom nije bio iskren,pogotovo zene. Zna se prema kome i u kojim situacijama smo slatkorecivi prema nekome,ako tako mogu da nazovem kada nekome tepamo ako je bolestan ili u nekoj ruznoj situaciji.To mi je vise vrsta empatije i saosecajnosti.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: SLATKORECIVOST
6.5.2015 15:57:55   
Anarunika
Hihihi, ja najviše volim kada mi se neko obrati sa SLATKA user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: SLATKORECIVOST
6.5.2015 17:23:36   
mila83
hihihihihi, Anarunika, dje me nadje SLATKA user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: SLATKORECIVOST
7.7.2015 13:43:58   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: Lu

Ma ne znam,meni slatkorječivost zvuči negativno,ono kao govorim ti slatke riječi da te zadivim a u sebi mislim nešto drugo...


jap, i meni

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: SLATKORECIVOST
7.7.2015 14:59:53   
vikiveki
Ja ne volim baš slatkorečive ljude jer me dosadašnje iskustvo naučilo da su ti slatkorečivi u većini slučajeva licemeri,koji retko kada misle ono što kažu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: SLATKORECIVOST
7.7.2015 17:08:40   
nata11
Slažem se sa Vikiveki da se ne ponavljam. Čisti licemeri. Reci direktno i iskreno šta misliš bez uvijanja a ne da tu dva sata slusam uvod.

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: SLATKORECIVOST
8.7.2015 10:51:09   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja ne volim baš slatkorečive ljude jer me dosadašnje iskustvo naučilo da su ti slatkorečivi u većini slučajeva licemeri,koji retko kada misle ono što kažu


Direktno u centar Viki ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here