|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slava
30.11.2020 12:36:51   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Nisam ni ja fanatik.




Ma nisam to ni mislila, govorim o sebi user posted image Znaš me user posted image Inače i mi slavimo u krugu porodice i sa kumovima ali eto ove godine baš ništa, spremila sam nam lep ručak i to je to. Nisam ni slobodan dan uzimala.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Slava
30.11.2020 12:43:17   
Sanjica26 RR
Anci, ne znam na sta mislis kad kazes fanatik?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Slava
30.11.2020 13:09:06   
Ana RR
Sanjči, nisam ništa loše mislila, zaista. Više se odnosilo na mene, u fazonu i ako preskočim nije mi toliko važno. Jbg, pogrešna reč.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Slava
10.1.2021 16:42:20   
branki*
mi proslavismo.nosio mm kolac u crkvu i svecu,i imali redukovane goste,kumovi su nam bili,obojica i moj brat.
predjelo nisam ovog puta...juneca corba,sarme,pihtije,ajvar ,kupus salata,tursija,pecenje i torta arabija snite.slicna kao reforma.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Slava
10.1.2021 16:50:25   
mama Jo
Branki, svasta si naspremala. I srecna slava 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Slava
10.1.2021 16:52:13   
branki*
hvala,dragauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Slava
10.1.2021 16:52:36   
flamingos
Divno,Branki.Srećna slava.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Slava
10.1.2021 16:57:07   
Duškić
Branki, srecna slava!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Slava
10.1.2021 17:05:16   
Lilly5
Bravo, branki, bas si bila vredna domacica ❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Slava
4.11.2023 15:07:54   
flamingos
Slavimo Đurđevdan(1 dan) i Sv.Đurđic(2 dana).Tako smo od davnina.Ukoliko padne u sredu ili petak spremamo posnu trpezu.Slavimo u krugu rođaka i prijatelja.Obavezno je pečenje,sarma itd.Naravno,zna se da slavu čine sveća,vino,slavski kolač i žito.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Slava
6.11.2023 12:01:46   
Srecko47E
Slavu ne slavimo,svekar je prebacio slavu na starijeg sina,koji je shavtio da je to skupo (ne razume,niti zna sta je slava i kako se obelezava),te je vratio ocu.
Meni je to neozbiljno i rekla sam mm,da mi necemo uzeti slavu.

Istu slavu ,slave i moji.
Onako kako treba i kako dolikuje da se obelezi.

Meni je to uzmem,pa vratim,neozbiljno.


Slavu mog pokojnog deke,neka koda nasledi.
Te cu pitati svestenika za odobrenje i danas,sutra...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Slava
13.11.2023 22:49:48   
Filadendronka
Pozdrav svima, nema me odavno na forumu, nadam se da ste svi dobro. Nisam nasla bolju temu, pa ako postoji samo me prebacite. Naime ako neko zna da me usmeri kako da postupim. Odavno mi se jedna misao namece, pa da se posavetujem. Naime cesto mi dolazi neko osecanje da bi trebalo u nasoj seoskoj crkvi narucim oslikavanje freske. E sad niti znam kakva je procedura ni koji prvi korak da preduzmem. Da li se trazi blagoslov od paroha, da li treba licno da nadjem freskopisca ili to radi neko iz crkve? Trenutni svestenik u nasoj parohiji je nazalost neko cije ponasanje ne podrzavam i u koga nemam poverenje, ali ne zelim da me to udalji od mojih osecaja i vere. 


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Slava
22.11.2023 9:47:19   
Srecko47E
Popricaj sa svestenikom.
On ce te detaljno uputiti,a crkva prihvata.
Ukoliko ne zelis,ikonopisac ne mora navestiko je darivao crkvu.
Sve sve ostalo-samo poricaj sa svestenikom.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 488
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here