|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sluzni čep
7.9.2017 14:25:11   
krin 40
Zemunka ja čekam svaki čas da se otvori tema.Još malo i gotovooo.Meni i nije ispao.Do punog termina.Doktor ga srediouser posted image Sad ćeš ti brzo.Osećamuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 7.9.2017 14:31:20 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Sluzni čep
11.9.2017 9:56:01   
Tatjana.87
Meni je taj sluzni cep ispao par sati pre porodjaja u stvari on mi je bio znak da treba da idem kod lekara..nakon toga sam se vrlo brzo i porodila,i vodenjak mi nije pukao vec ga je doktor probusio.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Sluzni čep
8.10.2017 22:50:18   
MamaNecaVo
Ja i dalje ne znam sta je sluzni cep i kako ispada. user posted image
Tj znam sta je,ali ovako "uzivo" pojma nemam.
Niti je ispao, niti mi je vodenjak pukao,sta su oni ceprkali dole,pojma nemam.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 0:48:25   
Merthanovamama
Vozdrica cure, evo i ja da se pridruzim ovoj temi. .Neko sm ko je citao i cita sta god se moze naci od pocetka trudnoce pa do porodjaja... Boze da sam medicinu studirala ne bih ovoliko citala.
Naime u prvoj trudnoci prije godinu i po, vodenjak pukao, 28h nakon toga se porodila prirodno iz 3 naapona... Ova druga trudnoca skroz drugacija, od simptoma do samog toka i evo do termina. Termin navodno po dr bio juce. Ali od prekuce imam iscjedak kao blago blago roskaste boje... Medjutim maloprije nakon odlaska u wc na papiru dosta te ljigave roskaste tvorevine protjano krvavim koncicima... Predpostavka da je to taj cep... jer do sada jedini sekret koji sam imala kro cijelu trudnocu je bio bjelkast ili proziran... Bolove varalice imam vec sedmicama, a juce na ctg pokazuje totalno zatishe, mislim u sebi pa normalno kad lezim nema nista, ali hajde se digni i kreni u trku za starijim vrtirepom... Mira nema...
Bice da cu ja uskoro svoj novu smotuljak srece drzati u rukama...

Uhhhh ja roman srocih...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 12:44:14   
mama Jo
Najverovatnije da ces uskoro 😊

Meni je u prvoj trudnoci ispao sluzni cep tik pred porodjaj koji je bio indukovan... ali znam za slucajeve da tako ,,curka"...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Merthanovamama)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 20:56:29   
Merthanovamama
Dace Bog... Od 12h danas imam one menstrualne bolove u krstima, malo se smire pa onda opet, nije redovno ali su prisutni... A sluz nastavlja da curi... Po mom osjecaju od ovog vikenda dupla mama :())

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 20:56:36   
Tatjana.87
Mozda se do sada i porodila user posted image meni kada je ispao nakon neka cetiri sata sam se porodilauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 22:26:46   
Tatjana.87
Hej pa ja sam imala isti bol taj dan kada sam se porodila!! Nemoj da se zezaš idi kod lekara!!

(odgovor članu Merthanovamama)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 22:59:03   
mama Jo
Cekamo da nam javis 😊
Ali svakako isto mislim da odes ipak je to neki od prvih znakova da je ,,krenulo", a lekar ti najbolje moze reci hoce li biti uskoro ili imas jos par dana...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 23:04:08   
Tatjana.87
Meni kada je ispao, nakon nekih pola sata kada sam primljena u porodilište samo je bilo potrvrđeno da porođaj kreće i da sam četiri santimetra otvorena. Sretno!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Sluzni čep
15.11.2017 23:49:11   
MamaNecaVo
Ja se cepa i ne secam.user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Sluzni čep
16.11.2017 12:16:04   
Merthanovamama
Evo da se javnem direkt iz porodilista, izdrzah bolove do sad... Javila se doktorki, nalaz otvorena 5 prsta, trenutno poskalujem na pilates loptici i setam, bolove imam vodenjak jos nije pukao.... Srecno svima, cujemo se uskoro sa novim vijestima...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Sluzni čep
16.11.2017 12:19:04   
MamaNecaVo
Srecno!
Pa da se uskoro javis sa lepim vestima.user posted image

(odgovor članu Merthanovamama)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Sluzni čep
16.11.2017 12:20:25   
Tatjana.87
Srećno draga dobro si postupila što si otišla kod lekara!! Ni meni Vodenjak nije pukao,dr ga je probušio. Želim ti puno sreće, budi jaka žena može sve!

(odgovor članu Merthanovamama)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Sluzni čep
16.11.2017 17:11:47   
Merthanovamama
Evo meeeee smotuljak srece stigao, ziv i zdrav, poslije 2h od dolaska u bolnicu... Sve ok 'prirodno' ( uz malu pomoc indukcije, 5/6 kapi) 2 zestoka napona i misonja dobro dosao u ovaj nas konfuzni svijet... Curke hvala vam na podrsci...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Sluzni čep
16.11.2017 17:27:03   
Tatjana.87
Jupi neka je sa srećom bitno da je sve dobro prošlo sada uživaj i odmori se!! user posted image

(odgovor članu Merthanovamama)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Sluzni čep
16.11.2017 17:55:57   
mama Jo
Joj pa divno!!
Cestitam draga, da ste zivi i zdravi sto godina ☺
Dobro je da si otisla, ipak to jeste bio sluzni cep, dosta si ti i izdrzala bre 😊
Bravo mama 👏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Sluzni čep
16.11.2017 21:04:00   
MamaNecaVo
Bravo mama!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Sluzni čep
1.12.2017 0:32:40   
Srecko47E
Meni kada je ispao sluzni cep nisam znala sta se desava.
Eh taj prvi porodjaj..

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Sluzni čep
30.4.2018 17:54:09   
mama Jo
Nijednom mi nije ispao 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Sluzni čep
30.4.2018 21:26:51   
Anck Su Nmaun
Jeste samo drugi put

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Sluzni čep
1.5.2018 8:47:16   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Nijednom mi nije ispao 😊

Ni meni, samo pukao vodenjak odjednom

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 372
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here