|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokobanja
20.4.2021 13:18:34   
nata11

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fil i ja pišem, ccc.

Ono što sam videla na mapi, hotel je na samoj obali Moravice, ali relativno blizu Lepterije jel da?
Može pešaka do centra?


Dunja predjes most i odmah si na onoj ulici gde su prodavnice i ides prema pesackoj zoni. Sve je blizu. Reka je odmaj ispod hotela.


_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Sokobanja
20.4.2021 13:21:08   
Filadendronka
Kad zbirno pogledam cenu nije jeftino, ali kad rasclanis sta dobijas cena je smesna. U nasem slucaju deca imaju sve gratis, a za nas je 40e dnevno po osobi ( smestaj, hrana, spa, igraonica ). 
Kreveti su ogromni, stvarno ima dovoljno mesta. Jedino su bas visoki, J se jednom bas razbio u pokusaju da skoci sa bracnog. Ove sobe nemaju terasu, to im je minus po meni. Mada nama licno nije ni potrebna posto u sobi ipak samo spavamo. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni je to skroz ok (i više nego ok) ponuda za 4 noćenja, s obzirom na kvalitet hotela. Fil i mi istu sobu imamo rezervisanu, znači može 2-oje dece i 2-oje odraslih komotno na krevetima?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Sokobanja
20.4.2021 13:26:35   
Filadendronka

Sve ti je Nata rekla za centar, opusteno mozete do centra pesice. A za Lepteriju mogu da ti kazem da sam videla putokaz kad smo isli kroz sumu iznad hotela. Dakle uzvodnoo uz Moravicu uz samu reku, onda predjete mostic, pa stazom kroz sumu ka hotelu " Moravica". Mi smo kod skretanja za taj hotel morali nazad posto je pocela kisa. Putokaz nam je pokazivao jos 20 minuta hoda do Lepterije. Zao mi je sto ne odosmo. Inace kolicima ne mozete tamo, samo pesice posto je veliki uspon i suma.

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fil i ja pišem, ccc.

Ono što sam videla na mapi, hotel je na samoj obali Moravice, ali relativno blizu Lepterije jel da?
Može pešaka do centra?


Dunja predjes most i odmah si na onoj ulici gde su prodavnice i ides prema pesackoj zoni. Sve je blizu. Reka je odmaj ispod hotela.




(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Sokobanja
20.4.2021 14:11:07   
nata11
E sad da pitam i ja poznavalac Soko banje nesto.  Ja nikada nisam usla u onaj aman u samom centru. Jel tu uopste moguće uci ili se tu ide po zakazivanju na inhalacije? Jel ima sta unutra videti? Nikada nisam videla ikoga da ulazi.



Dunja javi molim te jel radi onaj muzej kod fontane. Realno nemam pojima zbog ovih mera sta radi, sta ne. 



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Sokobanja
20.4.2021 14:18:22   
dunja RR
Nato, ti ćeš pre mene ići jer mi ćemo tek u maju u banju, zbog M povrede, pa ne znam ništa, ali Fil može da nam javi iz prve ruke :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Sokobanja
20.4.2021 14:52:19   
Filadendronka
Nato, mi smo juce isli do muzeja,ali nije bilo zive duse nigde. Posto je J bio ekstremno nervozan,vratili smo se u sobu da ga uspavamo. 


Tursko kupatilo u centru nisam razmatrala zbog ove situacije. Znam da bih volela da odem sa drugaricama, da malo glumim Zonu. 😂 Inace cula sam da se zakazuju termini i da radi inace. Kod nas u hotelu je parno kupatilo zatvoreno zbog korone i lakog prenosenja u takvom prostoru. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Sokobanja
20.4.2021 23:23:51   
sneza24
Bilo je skoro na Tv neka emisija o Sokobanji i pričali su o turskom kupatilu. Rekli su da radi ali se ne sećam da li su nešto spominjali u vezi korone.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Sokobanja
21.4.2021 15:10:31   
Filadendronka
Evo par nekih fotografija. Danas je konacno lepo vreme, pa smo obisli izletista Ocno i Kalinovicu, kao i vodopad Ripaljku. Blatnjavi smo bili prilicno, posto je kisa padala danima, ali je priroda predivna. Vazduh cist, mir i tisina. Autom se putuje oko 10min, uspon je veliki, udaljenost oko 5km od SB. 


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image






< Poruku je uredio Filadendronka -- 21.4.2021 15:13:05 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Sokobanja
21.4.2021 19:26:59   
sneza24
Predivno. Mi smo bili prošle godine i jedva čekamo da opet dođemo

Slika od prošle godine
user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Sokobanja
21.4.2021 20:42:42   
flamingos
Fil,predivno.Uživajte.Samo da cas vreme posluži.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Sokobanja
21.4.2021 23:33:19   
dddaca
Divno, uzivajte. Ako produzite jos 5km uzbrdo putem od skretanja za grudno, dolazite do prelepog borovog sumarka. Kako samo tu vazduh mirise, prelepo. Kazu da je tu ogromna koncentracija negativnih jona. Postoje i stolovi sa klupicama, Tako da ako ste u mogucnosti da se provozate do gore, nemojte to da propustite. Nisam sigurna kako se tacno zove to izletiste, mislim da je Vlasina.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Sokobanja
26.4.2021 9:13:59   
nata11
Za vikend je u banji vreme bilo prelepo. Prohladno ali suncano.

Primetno je manji broj turista, dosta lokala koji su inace radili je zatvoreno.
Videh onaj amam u centru napokon i malo je reci da sam razocarana. Ono vristi za renoviranjem. U muzej ne uspesmo kao i Fil jer nigde zive duse nismo nasli da nam neko otvori.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Sokobanja
26.4.2021 10:33:52   
dddaca
Meni je lepse kad nema guzve user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Sokobanja
26.4.2021 11:16:19   
Vockica smokvica
Svake godine idemo

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Sokobanja
26.4.2021 12:27:44   
nata11
Pa neznam bas. Dosta malih trafika, brzih hrana je zatvoreno. Drugih godina je za Lazaricu puna crkva sad jedva nas nekoliko para sa decom da je bilo.

_____________________________





(odgovor članu Vockica smokvica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Sokobanja
26.4.2021 17:38:56   
Filadendronka
Mislim da je pun pogodak da se banja obidje pocetak maja ili kraj aprila. Taj je vec lepo krenula vegetacija, a opet nema mnogo trave koja bi ometala set_nju po livadama. Ozren me je ocarao, takvo preplitanje cetinara i listopadnog drveca nikad nisam videla. Nije ni cudo sto sam detetu planirala da dam ime Ozren, prosto postoji nesto sto me ocarava na toj planini. Ali mm se nije svidelo ime i propade mi ideja. 
Suma sumarum,  mi smo se divno proveli, stvarno prelepo. Nakon toga smo produzili za Vrnjacku banju, nismo bili godinama. Tamo je mnogo urbanije, zivlje, guzva je prilicna. Uzasno me nerviraju oni autici na zetone na svakom koraku. Park su super sredili, ali izvor Sneznik izgleda sramotno, kao da dinar nije ulozen vec sto godina. Da ne masim temu.
Mi smo obisli i gradski park, ima veliko igraliste za decu. U park koji ddaca pominje nismo svracali, bilo je jako tmurno vreme i medju svim onim cetinarima suvise tamno za deciju igru. Samo smo otisli autom da vidimo kako je. Na pijaci smo kupili med, neko cvece, suvenire. 
Inace da nismo bili u hotelu Sunce sigurno bi nam bilo dosadno u nekom trenutku, posto maloj deci uvek treba neka animacija. Ovde smo kombinovali set_nje, obilaske, spavanje, spa centar, igraonicu i restoran. Dani su nam bili stvarno ispunjeni. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Sokobanja
26.4.2021 18:15:12   
marketing RR
Ja sam kao dete skoro svako leto sa dedom išla na Ozren, po čiatv dan po šumi. Deda je znao svaki pedalj.

Fil niste stigli na Rtnaj, nije bilo vremena? I Rtanj je lep, mističan.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Sokobanja
26.4.2021 20:39:22   
Filadendronka
Dunja, nismo ni razmatrali odlazak na Rtanj, ne znam zasto. Mozda zbog udaljenosti, ovo nam je sve bilo bas kratka relacija od hotela. Svakako ima vremena, Ramondu snimam za neki naredni period. :) 


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 168
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.
U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here