|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sremčica
12.7.2016 13:46:25   
superm
Drage moje, muž i ja razmišljamo o tome da ''možda'' kupimo neku kućicu u Sremčici. Da li možete da mi kažete nešto bliže o ovom naselju, životu u njemu? Možda meki drugi predlog?
Poenta je mesto ne tako daleko od centra Bgda a opet gde se može naći kuća itd

< Poruku je uredio superm -- 12.7.2016 13:48:15 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sremčica
12.7.2016 18:21:09   
Ana RR
Ja sam u tom kraju ali mogu ti pisati veceras kad budem kuci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sremčica
12.7.2016 18:31:00   
superm
Super! Čekam!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sremčica
12.7.2016 23:56:47   
Ana RR
Evo me user posted image Šta te konkretno interesuje? Ja ti nisam baš merodavna jer se nikad nisam navikla na ovaj kraj i nikad mi se nije dopadao a evo već 9 godina sam tu. Mm je ceo život ovde pa ni on ne voli. Ali ljudi koji ovde žive uglavnom vole Sremčicu, tako da smo nas dvoje verovatno izrodi user posted image

Postoje dve osnovne škole i jedan vrtić u koji ne postoji šansa da upišeš dete. Moja drugarica ima sina koji ide u vrtić, rade i ona i suprug i evo mlađe dete joj nisu primili. Džabe žalba, jednostavno nema mesta. Sremčica je ogromna, dece ima jako puno a vrtić je samo jedan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sremčica
13.7.2016 0:13:23   
superm
Hvala Ana! Razmišljamo o svemu da tako kažemuser posted image da li je porodičan kraj, ljudi normalni...znam za škole...znam koliko je udaljena od centra. Ali deluje kao kraj gde je priroda lepa, zdrava. Zato mi/ nam se sviđa.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sremčica
13.7.2016 12:22:48   
Ana RR
Pa kraj kao i svaki drugi, po mom mišljenju. Ljudi i ovakvi i onakvi, puno ima doseljenika, puno čak i previše ima Roma. Priroda je lepa ako nađeš fin plac na finom mestu. Polovina Sremčice ima kanalizaciju, druga polovina ima septičke jame pa uglavnom svuda smrdi. Jedan minijaturni park za decu. Jedan Maxi na početku Sremčice (gde su nove zgrade). Puno raznih malih radnji. Jedna autobuska linija tj dve ako računaš 512 koja ide od B.Brda pa do ulaza u Sremčicu. Ja bez auta ne funkcionišem, iskreno. Ima i privatnih vrtića, moje dete ide u jedan koji je baš dobar.

Ne znam šta još da ti napišem a da ne zvučim kao totalni partibrejker user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sremčica
13.7.2016 13:43:44   
superm
Ne, sve što si rekla je od koristi. Thanksuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sremčica
28.9.2016 7:52:58   
sremčajac
Registrovao sam se samo zbog tebe 😉. Moja porodica, mž, ja klinci od 3 i 5 godina, smo se doselili prošle godine u Sremčicu. Živeli smo u svom stanu na Karaburmi, u nekih 50 kvm. Doselili se u 200kvm. Nije nam ni na kraj pameti bilo da ovde tražimo mesto za život. Tražili smo samo prostor. Ja sam prvi došao u Sremčicu da obiđem kuću iz oglasa. Pre toga smo obišli preko 20 stanova i kuća u Kumodražu, Medaku, Jerkoviću, Višnjici... Borča... Imali smo nekih 50000 i stan u zamenu. Kad sam došao kući iz Sremčice, rekao sam ženi TO JE TO. A znaš šta je bilo presudno: Pogled. Zamislio sam sebe kako pijem kafu na velikoj terasi i gledam na Avalu, Kosmaj, pola Šumadije. A u dvorištu je bilo procvetalog voća, bio sam u maju. Znači moraš sebe da svojom porodicom da zamisliš na tom mestu gde ćeš živeti u svakodnevnim aktivnostima. Na kraju, svi smo prezadovoljni. Dobili smo, pored onih 200kvm, lepu kuću i dosta dobro sređenu i izolovanu kuću, sa dvorištem, na kraju slepe ulice, 3 terase, dva kupatila, tri toaleta, veliku sobu za decu, posebna za nas.... Roštiljanje sa prijateljima, bazen...blato...pesak...cveće...paradajz, papriku...luka iz bašte...dobre komšije deke koje ti stalno tutkaju svežeg voća...čist vazduh, čistu sredinu za decu. Deca su dobila veeeeeliki prostor i u kući i napolju u dvorištu i na ulici. E, sad Sremčica... Birajte deo sa kanalizacijom, zavučenije, nikako glavna ulica. Meni ne smrdi i smrad se oseti tek u glavnoj ulici. Karaburma mi je baš smrdela cela. I Borča. Ima cigana, ali nisam ih viđao nigde kao na Karaburmi gde ih imaš i na ulici i u DZ ( uvek i puno). Imaš Maxi, pijacu, još jedan malo veći market. Imaš DZ kompletan (sa ginekologom, stomatologom), državnu i puno privatnih apoteka, privatne ordinacije za decu, ORL, stomatologe. Pošta, jedino imaš Komercijalnu i mislim Alfa banku i bankomat Intese. Imaš dve škole sa dnevnim boravkom, vrtić državni i tri privatna u kojima.grad.subvencioniše boravak dece. Preporučujem i privatan u koji idu i moja deca Mudrica i Dobrica. Nemaš Lilly i DM koji fali mojoj ženi. Imaš dosta radnji za snabdevanje.svime.i svačim... Pre neki dan smo otkrili šetanje Lipovičkom šumom. Problem je udaljenost. Do železničke treba 40-45 min, pa odatle gde-god. Ili autom si za 20-25min. Ima neki pružni prelaz u Železniku i na.njemu sam za godinu dana čekao 5 puta po 5-10min. Druga varijanta je ibarska kolima. I evo stižem na posao, pa se nadam da sam ti pomogao. Inače ima nas još koji smo se doselili skoro iz sličnih razloga. Ima doooosta mladih. U krugu od 50m ima bar 10oro dece i 5 mladih bračnih parova. Pozdrav i sretno, ako niste završili.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sremčica
28.9.2016 8:32:20   
Ana RR
DM i Lilly imate u Železniku, to je ipak bliže (i lakše za parkiranje) nego Banovo Brdo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sremčajac)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sremčica
30.9.2016 9:09:35   
Sanjalicaaa
Mm i ja isto razmišljamo da umesto stana uzmemo kuću.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here