|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.4.2014 13:26:48   
nina26

IZVORNA PORUKA: Verolina

I za osobe koje nam nisu bitne, bolje drzati jezik za zubima, jer samo ispadnes volina. Mislim , kad vec vidis neku vatacinu po wc-ima u tridesetim godinama, samo po sebi je degutantno, ne moras ti da zjapis celjusti i da ih prljas. Nek svako radi sa svojim cucavcem sta hoce. Druga je stvar kada si emotivno upleten.


pa te koje se vacare po wc-ima, nisu ni za bolje user posted image

i, obicno te wc radodajke se predstavljaju u drustvu kao moralne i ugledne majke/zene, e to je tek zalosnouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.4.2014 13:32:45   
Svabo
AHAHAHA,PRIKLJUCIMO SEuser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.4.2014 13:42:01   
Verolina
E, moja Nini...Vala bas.
Svabo iz koje si ti kace s kupusom ispaouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Svabo)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.4.2014 14:02:21   
nanatz
Svabo,cuj to? cudo nije švabica

_____________________________

BOG NIJE OBECAO DA CE ZIVOT BITI LAK,ALI JE OBECAO DA CE UVEK BITI UZ NAS,SVAKI KORAK......

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.4.2014 17:38:53   
Meisje
Mislim da se ne treba mesati,kad tad izadje na videlo ko je kakav!

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu nanatz)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.4.2014 17:48:12   
soni
Ahahah..ismejah se i ovde user posted image ...Izvinjavam se svima na ovakvom upadu ....


Ako bi se radilo o mom najblizem sigurno bih se umesala i pokusala da pomognem, ako se oko takvih stvari uopste moze pomoci....Poznanicima nikad ne bih rekla


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.4.2014 19:14:21   
nanatz
Ahahah..ismejah se i ovde ...Izvinjavam se svima na ovakvom upadu ....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BOG NIJE OBECAO DA CE ZIVOT BITI LAK,ALI JE OBECAO DA CE UVEK BITI UZ NAS,SVAKI KORAK......

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
22.4.2014 19:44:04   
Verolina
Prevara ima u razlicitim formama. Ja cekam jos jedan dan da se neko smiri i ispravi ucinjeno, ako se to ne desi, vadim listing i komentare svih ucesnika, ukljucujuci i moje ucesce, jer me zabole uvo sta ce biti sa mnom, ja sam najmanje kriva sto sam pokusavala da za druge ucinim nesto lepo. Pa ce se onda videti ko je ko i ko je sta uradio i ko je sta napisao. Pa ce onda mnooooooooooogi obrazi crveneti i zbog svega izrecenog. A servirace se sve hladno i na tacni, sa sve imenima i slikama. Zalosno je sto u ovom bednom zivotu jedna osoba svojim otrovom zatruje njih stotinu, pa ce svi oni zajedno sa njom da padnu ko Obilic na Kosovu polju.user posted image
I jos jednom ce se videti ko nije lazov!!!!!user posted image
Dakle, Nina, sto se tice bezvrednih osoba i ja cutim dok ne postanem ekstremno isprovocirana!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nanatz)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.9.2014 22:10:44   
branki*
ja znam za tudje prevare i to par slucajeva...u pitanju su zene,pa su prevarile muza.ali,nista,cutim,necu nista reci.jedna je moja drugarica,draza mi je 100 put ona,nego njem muz.a,drugo poznanica.
ne volim da se petljam u tudje zivote,a pogotovu u ovako delikatne i skakljive stvari,gde moze da se dovede i brak u pitanje i porodica..tako da ne bih rekla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.9.2014 22:32:52   
Torbica
Hvala Bogu, nisam imala situaciju..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.9.2014 22:36:30   
minnica

IZVORNA PORUKA: Torbica

Hvala Bogu, nisam imala situaciju..


Takođe, i zaista ne znam šta bih učinila. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 336
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here