|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta nosite na putovanje?
23.6.2015 9:41:22   
adulence
prve godine smo od apartmana dobili kadicu imala je 9 meseci,a sledece se tusirala a i ove ce,mislim i kuci se u velikoj meri tusira...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta nosite na putovanje?
22.6.2017 10:04:53   
Anck Su Nmaun
Sve sto moze stati user posted image
Ove godine ne nosim peskire hvala bogu, samo jedan kofer ode mi na peskire.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta nosite na putovanje?
22.6.2017 10:29:34   
vocicana
Peskiri jedan kofer, naravno. Samo po par kompoleta, kupace, malo hrane za =prvih par dana. Sve ostalo tamo, sta bude trebalo.
ALi jako, jako se radujem.,

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta nosite na putovanje?
22.6.2017 14:08:44   
Sanjalicaaa
Kadicu ne nosim ni kad idemo avionom, ni kad idemo autom. Tusiram ih, stoje u kadi.
Kad su bili bas mali, tipa 6m, mm bi drzao dete ja bih ga istusirala.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta nosite na putovanje?
22.6.2017 16:31:29   
Anck Su Nmaun
Ma gde kadicu, to mi je suludo, jedino da idem sleperom na more, mada bih i onda razmislila user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta nosite na putovanje?
22.6.2017 17:55:29   
Sanjica26 RR
Nosim ono sto moram. Sad kad su deca veca sve je lakse. Ako je krace putovanje dve preobuke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta nosite na putovanje?
22.6.2017 18:29:47   
Mariya
Ju, pa zar neko nosi kadicu na moreuser posted image bolje rešenje je onda bazenčić, a postoji baš i kadica na naduvavanje, ako neko baš ne može bez kadice da okupa dete tih 10ak dana.
Ja nosim pola kuće na odmor user posted image
Raspitam se dobro šta u smeštaju ima/nema, gde šta može da se kupi, a ono što nema to pakujem i nosim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta nosite na putovanje?
22.6.2017 18:49:23   
IvanaSK RR
Ma dajte, bre, sto manje to boljeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta nosite na putovanje?
23.6.2017 14:02:06   
veselicaa
Nosim tonu stvariuser posted image Upravo perem petu masinu od sinoc,ja zaista ne znam kako se uvek zeznem i ponesem toliko odece i obuce i jos uvek kupimo tamo,dobijemo na poklon.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta nosite na putovanje?
23.6.2017 14:06:16   
Anck Su Nmaun
Od odece za mene i muza minimalno , deci svasta nesto...ali vise nisim ove sitnice ..sto iz kupatola..kuhinje i to slicno. To mi je nekako bitnije.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 10:26:23   
dunja RR
Mame, koje su putovale avionom sa decom, a čije dete koristi nošu (ne ide na adapter), pitanjce - da li da nošu nosim u ručnom prtljagu? ne treba mi za avion, on zna da piški stojeći u parku, pa mislim da bi i avionu znao ako zatreba, nego mi noša treba za hotel da imamo kasnije. A rekoše mi da je ne stavljam u prtljag koji ide pozadi u avion, jer će polomiti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 10:57:44   
Sanjalicaaa
Dunja, ja bih je ipak stavila u prtljag pozadi. A mozes i u ručni, što da ne, jedino da ti ne bude nezgodno.
Ja lično bih pre ponela adapter, računam lakše je spakovati ja. Noša zauzima dosta mesta.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 13:19:07   
mali_mis
Sve i svasta, uglavnom kad se vratimo, ispostavi se da mi pola toga nije trebalo. Ali ne, tako svake godine. Uvek ce "trebati" user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 13:43:15   
milicicak
Dunja, a zasto nosis nosu? Gde god da je spakujes zauzima puno mesta a kofer se brzo popuni. Tamo gde ides sigurno ima neki market gde mozes da je kupis za 5e i ostavis.
A sta ja sve nosim na putovanje... Paa reci cu da sad idemo u vikendicu na tri dana i ja nosim izmedju ostalog mikser i Ikeine kalupe za sladoled user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 15:29:47   
marketing RR
IZVORNA PORUKA: milicicak

Dunja, a zasto nosis nosu? Gde god da je spakujes zauzima puno mesta a kofer se brzo popuni. Tamo gde ides sigurno ima neki market gde mozes da je kupis za 5e i ostavis.
A sta ja sve nosim na putovanje... Paa reci cu da sad idemo u vikendicu na tri dana i ja nosim izmedju ostalog mikser i Ikeine kalupe za sladoled user posted image



Iskreno, razmišljam, najviše zbog aviona, ako baš zagusti a ne bude hteo da piški u WC-u (nije do sada nikada), mada ne znam ni kako bi tamo pred ljudima ua vionu, nemam pojma ... Ali se nadam da bi pristao na Wc jer inače brzo prihvata novitete user posted image Da ne nosim onda nošu ..
P.S. ja sam, dunja user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 24.6.2017 15:30:05 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 16:36:42   
milicicak
Dunja ne znam kad idete na more ali sigurno ima vremena da malo isprobate novinu wc solje kod kuce. A iskreno ne znam ni kako si zamislila da u avionu koristis nosu, treba je izvaditi iz kofera pa je nositi u wc u koji odrasli jedva staje ili da piski na sred prolaza, mislim to bi bas bila zabava i za tebe i za ostale putnike user posted image ostavi ti ipak nosu kod kuce user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 16:40:58   
marketing RR
Ne iz kofera, zamisao je bila da noša bude u ručnom prtljagu i da piški ispred wc-a user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 16:48:28   
milicicak
Kako u rucnom prtljagu? To ti je ili kofer/torba (onaj mali sto staje u prostor iznad sedista) ili tvoja torba sa dokumentima i tako to. Ili ste planirali da tm ponese kesu sa nosom kao rucni prtljag?
Mislim da malkice komplikujes user posted image


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 16:57:29   
Sanjica26 RR
Jel koristi Sava adapter? Navikavaj ga na njega. Mozda bolje to da poneses nego nosu. Ako vec lako prihvata novine onda kreni da ga ucis bez nose.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 17:13:52   
dunja RR
Sava plaća kartu za avion tako da ima pravo na ručni prtljag. Mislila sam nošu u njegov ranac... Ja uvek kao ručni prtljag nosim veiku torbu za plažu, tu može noša da stane.

Nismo koristili adapter, piški stojeći u parku pa bi tako i našolju da krenemo, jer ima visinu.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta nosite na putovanje?
24.6.2017 22:59:27   
Sanjalicaaa
Veliki je dečko Sava, ne treba mu noša više.
Dobra je ideja da ne nosiš nego da kupiš tamo.
Kad je dete u pitanju, može da piski gde god. Ne verujem da bi se neko bunio da iski ispred wc. Trenutno nosim nošu Iki sa sobom gde god idem. Nema gde nismo piškiliuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta nosite na putovanje?
26.6.2017 15:06:40   
Mariya
I mi smo tako kad smo Lu skidali pelenu, nedelju dana nakon što smo krenuli sa skidanjem pelene smo otišli na letovanje i svuda smo nosili nošu, mi na plaži, noša pored nasuser posted image A nosili smo i adapter, on nam je bio u smeštaju. Ona se tek tad navikavala da piški va wc i nošu pa nam je to bilo novo, nismo znali kako to da radimo. Ali tako je sa prvim detetom.user posted image Sa H smo već bili pametniji. Nismo nosili ništa. Piškila je svuda, na wc smo je mi držali, a kakila jr tad samo u pelenu. Jedva sam joj objasnila da piški u more.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta nosite na putovanje?
26.6.2017 15:39:03   
dunja RR
Ja nošu ne bih napolje nosila, već samo u hotelu bi smo je koritili. napolju piški uz drvce, samo mi je eto avion sporan, ali sada kontam, ne mogu da komplikujem, neću je nositi. Ako bude prigustelo, vodiću ga u VC u avionu. Probali smo stojeći kući na šolju, ali je naša šlja visoka, tako da ništa od toga.
Videću u hotelu koja je visina, ako je ok, neću kupovati nošu, proceniću. Jedino za kakenje, nismo ga do sada držali, samo na nošu kaki. Videću, kupiću tamo možda.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta nosite na putovanje?
26.6.2017 16:03:42   
Sanjica26 RR
Sad vec komotno mozes da izbacis nosu i da mu uzmes adapter za kakenje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here