|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
8.3.2015 12:40:53   
branki*
tad sam bila srednjoskolka,bili smo mi drugari iz odetelja,gledali neku pozorisnu predstavu i kad smo se vracali,pocelo je..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
9.3.2015 11:08:56   
Plavusa34
Ja se uopste ne secam sta sam radila sad nesto razmisljam ma kako se ne secam ?user posted image user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
9.3.2015 11:11:23   
Bibilib
Secam se ko danas....gledala sam TV sa porodicom....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
9.3.2015 11:15:48   
adulence
bila sm dete od nepunih 10 godina sedela sam i igrala se u svojoj sobi i cudila se sto su svi tako uzurbani i tajnoviti...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
9.3.2015 11:15:54   
degu
ja sam gledala Esmeraldu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.3.2015 9:54:59   
mila83
Bila sam kod kuce,vratila se iz skole.osecao se neki neprijatan mir u vazduhu pre toga,jos se secam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.3.2015 9:57:11   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: degu

ja sam gledala Esmeraldu user posted image

Joj Ruzo, nije te valjda to omelo u gledanju serijeuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.3.2015 10:06:57   
majared

IZVORNA PORUKA: degu

ja sam gledala Esmeraldu user posted image

Isto user posted image . A koji sat pre toga jurila po apotekama lekove, za nedaj boze.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
28.5.2015 11:20:14   
tekilica

IZVORNA PORUKA: adulence

bila sm dete od nepunih 10 godina sedela sam i igrala se u svojoj sobi i cudila se sto su svi tako uzurbani i tajnoviti...


Isto, nismo mi imali pojma sta je i kako je i hvala nasim roditeljima na tome. Ali znam da sam se svako jutro budila sto pre da vidim jesmo li zivi. Tata je novinar, pa sam se bas bojala da ga ne pozovu da ide negde.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
28.5.2015 19:06:03   
NadaR
Sjecam se kad su bombardovali brdo blizu nase kuce. Moja kuma i ja, tad klinke i najbolje drugarice smo u podrumu tracale neke djecake.
Tate su nam bile na ratistu a mame sjedile ispred nijeme i nepomicne jer nisu znale sta da rade sa nas cetvoro ako budemo morali negdje bjezati.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
28.5.2015 19:42:16   
Ana RR
Nado user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 1:09:07   
viktori
Sedela totalno pripremljena u svojoj sobi sa rancem na ledjima i cebetom u rukama. ahahhaha Sad mi smesno. Poenta je sto sam ja studirala politicke nauke i bila streber i jako ukljucena znanjem u sve...prvi put je trebalo pola godine pre toga pa su se dogovarali...da ne gnjavim sad, tako da kad su drugi put najavili odmah sam se spakovala. Kasnije sam nosila vodu i secer jer je polovina komsinica padala u nesvest kad god bi gadjali fabriku blizu nas. Tada sam dobila astmu, a da to jos par godina nisam ni znala. Preemotivno sam to prezivela, onako ganuta nevino me pogodilo sto nam to rade...Nisam nikada gledla Esmeraldu al zato sam zvala sve zive da se uverim da su ok. Cak i bivseg momka ahahhahah. On je to protumacio kako sam luda jos uvek za njim. a ja jesam bila luda, al od brige. ahahahhah

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 11:18:39   
Modessty
Preživeli smo, ali sad kad se setim bilo je teško i nimalo naivno. Ja preživela kasetne bombe. Sad kad se setim naježim se. A tada smo živeli kao da se ništa ne dešava

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 14:49:53   
Ana13
Dosla sam iz skole (bila sam sedmi razred),sela da gledam Esmeraldu i nismo ni registrovali sirenu dok nam komsinica nije uletela u stan i pocela histericno da mlatara rukama i prica nesto.Nista nisam kapirala

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 15:22:39   
17 joka

IZVORNA PORUKA: tekilica


IZVORNA PORUKA: adulence

bila sm dete od nepunih 10 godina sedela sam i igrala se u svojoj sobi i cudila se sto su svi tako uzurbani i tajnoviti...


Isto, nismo mi imali pojma sta je i kako je i hvala nasim roditeljima na tome. Ali znam da sam se svako jutro budila sto pre da vidim jesmo li zivi. Tata je novinar, pa sam se bas bojala da ga ne pozovu da ide negde.


i ja bila dete igrala se, gledala tv.ali ubrzo sam znala jer su nam oba roditelja radili za vojsku tamo su bili stalno i mi smo bukvalno bili sami vidjali ih mozda po sat vremena dnevno, u tom periodu sam naglo i sazrelauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 18:34:09   
choopa choops
Bila na putu za školu (4-ti srednje) sa društvom. Sjećam se da nismo znali da li da se vratimo ili da nastavimo. Ipak smo nastavili, pa su nas vratili taj dan čini mi se. I sjećam se da mi je kroz glavu prošla pjesma Krvava bajka ("...umrla je mučeničkom smrću četa đaka u jednome danu..." Bože me oprosti ali sad umirem od smijeha kad se toga sjetim user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 19:36:03   
Ana13
Chupo,kako si bila na putu za skolu? Sirene su se oglasile posle 20h,cini mi se

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 19:57:05   
choopa choops
? Ne bio je dan??? Ili možda kod nas u CG nije počelo tada kad u SR?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 20:17:52   
Ana13
Kod nas je pocelo posle 20h. Esmeralda je pocela user posted image Nego,stalno sam se pitala sta bi sa Esmeraldom. Kako se zavrsi? Jel se uzeli? user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 20:31:47   
Kata90
Bila sam u skoli na času fizičkog,i odjednom je uletela druga profesorica viknula bombardovanje.....svi smo se brzo presvukli i bez kuci,
blizu skole sam stanovala sreca.....posto su putnici tad ostali u skoli.


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
17.11.2015 20:34:35   
daca77
Uh...najezila sam se pri pomisli na sve...tacno u 20h pale su krstarece rakete u PK, a to je 12km od kuce roditelja...sve se zivo treslo, istrcali iza kuce i videli ogroman dim iz pravca Prokuplja. Zatim je narednih noci usledilo bombardovanje Nisa, ali kada su krenuli da bombarduju most u mom selu, to je bio vrhunac...most je vazdusnom linijom udaljen nekih max1km, jos kuca mojih roditelja je na blagom uzvisenju i okrenuta je ka tom prokletom mostu...palo je ukupno 40 raketa...e to je drage moje, bilo strasno...em ga bombarduju svakodnevno, em kako ko preleti i ima po koju zaostalu raketu, on je baci tu...jedna je pala iza kuce na nekih 200m, ali na srecu nije eksplodirala...tada sam se oprostila od zivota...prestala sa ucenjem i tu izgubila par meseci na fakultetu, jer nisam htela bez veze da se mucim...no, prezivesmo i to...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
25.5.2017 8:20:54   
IvanaSK RR
Seka i ja se igrale, mama prala neki ves na terasi. Nije mi to bilo toliko strasno, valjda zato sto sam sirene i sve to vec bila prezivela..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
6.8.2017 15:11:26   
krin 40
Držala S u rukama,imao je tada godinu ipo dana,gledala vesti sa nevericom da nam se sve to dešava

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
6.8.2017 16:31:27   
Sarav
Brat i ja samo se igrali, nije nam bilo jasno da je to stvarno.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
7.8.2017 7:45:15   
Duškić
Uh, bila u selu kod babe i dede, poslali nas moji . I prvo je puklo kod nas, bas smo bili uplaseni.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here