|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
8.2.2016 22:28:59   
Valerie
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
29.2.2016 22:12:54   
borica

IZVORNA PORUKA: borica

Poceli su strahovi i brige zato sto je beba karlicno, da li ce se okrenuti, ako ostane karlicno do porodjaja da li ce me odmah uputiti na cr ili ce pokusavati prirodno pa kad se izmorimo ja i beba onda tek urade cr. user posted image Dace Bog da sve protekne u najboljem redu.

Evo da i ovde kazem, da sam na poslednjem UZ 22.02 saznala da se moja beba okrenula , i da mi je lakse zbog toga.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
29.2.2016 22:25:27   
pipi_coco
Borice pa to je super user posted image user posted image


Kod mene se još smjenjuju uzbuđenje i panični strah svaki put kada pomislim na porođaj user posted image

Mada sam u posljednje vrijeme iscitala dosta tema o porodjaju i strahu od porodjaja i svašta novo naucila o tome, ono što mi je zapalo za oko je da vecina clanaka kada je u pitanju strah od porodjaja obrađuje zapravo temu strah od porođajnog bola........mene je više strah nekih drugih stvari ( pisala sam na prethodnim stranicama ove teme, pa da se ne ponavljam) nego samog bola user posted image





_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
1.3.2016 12:14:21   
IvanaSK RR
Borice, divno!
Pipi, bice to sve okuser posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
1.3.2016 12:40:27   
Animsaj9
pipi i ja sam imala isto tako strah ne od bola nego od svih tih silnih komplikacija sto porodjaj moze doneti , ali kad udjes u salu sve se to zaboravi , i samo ti je u glavi da se porodis i da vidis bebu, a komplikacije ....valjda sve sto je moglo da se desi mene je zakacilo, ali tu smo idemo dalje , sve se to zaboravi

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
2.3.2016 15:50:15   
muzicarka
Ioako sam se jednom vec porodila, i sada mi nije svejedno, ne bih znala da kazem od cega konkreto ali strah me je..... od svega...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
2.3.2016 16:01:55   
IvanaSK RR
Mislim da je mozda i veci strah kod onih koje su to vec prosle.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
2.3.2016 19:49:12   
emicaa
Ja još uvjek i ne mislim kako ću proći na porodu,nemam pojma zašto.Sve kontam da sad samo može biti lakše i brže

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 15:29:59   
muzicarka
U pravu si IvanaSK.... Znamo kako je i sta nas ceka, pa zato....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 17:03:22   
IvanaSK RR
Prvu trudnoću nisam ni razmisljala o porodjaju, a sada svaki dan po pola dana user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 19:35:06   
vocicana
Ja sada razmisljam o starosti posteljice, ima naznaka da je III stepen starosti...kaze dr.... ulozi grlic i skracen, a tek za 5 dana ulazimo u deveti mesec.
Kakvi su vama bili nalazi na pocetku 9-tog meseca? Da li treba da brinem, a jako sam brinula pre kontrole danas...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 19:59:55   
IvanaSK RR
Voci, ne brini, ulazis u deveti i to je bitno. Evo, ja sam rodjena par dana posto mi je mama usla u deveti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 20:04:44   
vocicana
Jao Ivana sta bi bez vas koji pratite ove stvari. Samo sam pomislila da nece mozda da mu fali nesto, lepu kilazicu ima, bas je divan danas bio na uz, uzivala sam, ali sve mi je prvi put, kao curkaneka samo razmisljam i sekiram se, sada mi jenajvaznije da sve bude u redu, bas bi mi bilo zao da se rodi ranije, ma koliko da je meni tesko, a tesko mi je da je to katastrofa, mace moje malo. Moj frajeruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 20:12:31   
IvanaSK RR
Voci, bitno je da udjes u deveti. Za dve nedelje ides na ctg, tad ces biti vec deset dana u devetom, tako da opusteno. Da dr smatra da je lose, rekla bi ti da ranije dodjes.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 20:57:23   
vocicana
Hvala duso, ja se isto to mislju vodim, da je pomislila da je nesto lose, verovatno bi reagovala.
Uh, tesko je biti mama, samo da sve bude do kraja kako valja.
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 21:06:31   
pipi_coco
Voci bit ce sve ok, ne sikiraj se, u pravu je Ivana, rekla bi ti dr da je nešto opasno user posted image

Meni je prije mjesec posteljica bila I na II stepen pa me je dr jednom vandredno narucila na kontrolu i ranije mi poceli raditi ctg, jer je mislila da mi je to i indikacija za raniji porod, ali sve je ok, juce na kontroli tek došla u II stepen.

Ako beba i krene malo ranije, na pocetku 9. bit ce sve ok, ne brini user posted image user posted image

Evo imamo i temu o tome klik


< Poruku je uredio pipi_coco -- 3.3.2016 21:10:07 >


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
3.3.2016 21:55:25   
vocicana

IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Voci bit ce sve ok, ne sikiraj se, u pravu je Ivana, rekla bi ti dr da je nešto opasno user posted image

Meni je prije mjesec posteljica bila I na II stepen pa me je dr jednom vandredno narucila na kontrolu i ranije mi poceli raditi ctg, jer je mislila da mi je to i indikacija za raniji porod, ali sve je ok, juce na kontroli tek došla u II stepen.

Ako beba i krene malo ranije, na pocetku 9. bit ce sve ok, ne brini user posted image user posted image

Evo imamo i temu o tome klik


Zato sam se i nasekirala, ti si jedno nedelju dana ispred mene sa trudnocom, ali dobro, znam otprilike sta je razlog tome, sada sam pricala sa mm i rekla da se definitivno smirujem i vise necu da se setam i nosim i radim sve sto sam do sada ako mislimo da ostanemo do pocetka aprila 2u1user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Strahovi u trudnoci i pred porodjajem - i...
4.3.2016 18:23:08   
muzicarka
Ne brini, ja sam prvo dete rodila u prvoj nedelji devetog meseca, evo ga zdrav, prav, nista mu ne fali ,pocetkom aprila puni 4 godine...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 568
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here