|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 1:25:31   
vikiveki
E ja sam danas na poslu poludela...prosto ne mogu da verujem koliko pojedinci mogu biti sebični i gledati samo sebe a pritom gaze preko svih drugihuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 7:27:08   
vocicana
Sve je vise takvih, tu sam delimicno atmosferu bijem i gazim preko mrtvih da uradim ono sto sam zamislio(la), bez obzira na sve.
A sve vise je takvih ljudi.
Branki, znam da ti je zbog boze muka kada procitas tako nesto...user posted image na tebe sam pomislila, znajucio sta je i kako. To nista ne mora da znaci, znace on da se izbori. Ljubim vas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 7:43:31   
Sanjica26 RR
Mi smo u nedelju bili na krstenju. Bili su tom muzevljevom kolegi brat sa snajom i dva deteta. Starije dete im je dete sa posebnim potrebama. Jako retku anomaliju ima. Za pola sata su napustili prostoriju, jer su obojica plakala.user posted image Sretnem tu zenicu i bas se lepo ispricamo. Kaze da je stariji upisan u specijalnu ustanovu i sad mu je super. Kaze: "Sada je svoj na svome". Dok je isao u redovan vrtic vaspitacica je govorila deci da beze od njega. user posted image Kakav si ti to covek kad deci tako govoris? Nikakav.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 7:58:24   
suzi kju
Ju bože kakva žena ccc,nemam reči.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 8:37:42   
vikiveki
Vociana,na žalost sve je više ljudi koji gaze sve pred sobom...a što se tiče te vaspitačice prosto ne mogu da verujem da je tako nešto radila.Ja sam vaspitač i u grupi imam jedno dete sa genetskim poremećajem,već sam ovde pre otvorila temu sa nazivom tog sindroma,i u našoj grupi to dete je prihvaćeno iako ništa ne govori.Važno je da se takva deca upisuju kod vaspitača koji imaju volju i želju da se posvete tom detetu i njegovoj socijalizaciji u grupi.Ta vaspitačica verovatno nikad nije prethodno radila sa takvom decom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 10:44:25   
Sanjica26 RR
Viki i te kako ima takvih nenormalnih. Meni su te stvari za osudjivanje.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 11:24:34   
emicaa
Sanjice meni je to tako strasno i tuzno,pa bar ta uciteljica bi ih trebala uciti da smo svi isti.Bilo zdravi ili bolesni ne treba se tako ponasati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Tema za istresanje negativne energije - X...
23.2.2017 11:39:19   
IvanaSK RR
Posto je otvorena nova tema, ovu zakljucavamo.
Nova tema

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 23.2.2017 11:40:52 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2458
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here