|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 16:57:17   
Sanjalicaaa
I Ika je imao jedno vreme takvu stolicu, samo bez krvi. Proslo je isto samo od sebe. Isto, kada je imao stomacni virus pa posle toga je dugo imao takvu stolicu, retku, zutu, zelenu, smrdelo je jako. Tek dve nedelje nakon toga je pocela da mu se sredjuje stolica.

Degu, i meni to lici na neki stomacni virus. Ako ima cesto retke stolice nije ni cudo sto ima krvi u stolici. Jel mu dajes neki probiotik?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 17:25:40   
branki*
sad vratih postove svoje,meni je boka isto imala mesec i po dana tacno kad se to desilo.da uvedes i neki probiotik,degu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 17:29:19   
degu
Dajem mu biogaju,sad cemo probati Waya kapi. Iskreno i meni vise lici na stomacni,ali ni jedna analiza nije pokazala. Jos on nije imao ni grceve neke, mozda 2 puta da je imao neke grceve. Teodora se izvijala id bolova od alergije, a stolice su joj bile bolje od njegovih. Za sad je bolje to sto nisu tako ceste, imao je 3 danas. Zadnja 3 dana je imao 10 i vise.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 20:58:18   
Sanjica26 RR
Degu najbolje su ti bulardi. Znam da je skoro moja poznanica bila sa detetom u bolnicu i da je dr rekla samo bulardi. I mom tati su to dali. Moja sestra je davala to cerki kad je imala problem sa stomakom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 21:07:22   
Sanjalicaaa
Meni je najbolji probiotik Linex i za klince i za nas starije. Odmah pomaže.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 21:15:28   
Maraj
Linex je i L pio ali kad je ta "situacija'' bila , dr nam je rwkla da uzmemo bulardi sa cinkom

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Tragovi krvi u stolici
14.2.2017 5:00:49   
degu
Sad sam uzela Wayu, to sam koristila sa T dok je imala alergiju,citala sam malo o tim sojevima bakterija i navodno ta bakterija iz Waye je najbolja kod alergije, bulardi uz antibiotike, sve valjda ima svoje.
Konacno je imao jednu zutu kasastu stolicu, tragovi krvi su na stolici, verovatno je iziritiran sam analni otvor ili malo dublje unutra,jer spolja ne vidim pukotine.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Tragovi krvi u stolici
14.2.2017 6:38:10   
IvanaSK RR
Degu, divno za žutu stolicu. Bice dobro malisa.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Tragovi krvi u stolici
14.2.2017 21:22:48   
branki*
degu,znaci ide na bolje!da,to su i mene pitali,da li sam krv videla na stolici po povrsini ili unutar.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Tragovi krvi u stolici
14.2.2017 22:11:06   
emicaa
I ja Davidu daje Bigaja kapi,znaci iste kao i tu samo slovo manje u nazivu i zadovoljna sam.Bez njih jos ne moze.
Degu jel mu se smirila guza?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Tragovi krvi u stolici
14.2.2017 23:26:50   
degu
Guza se smirila, ali stolice posle one jedne zute opet grozne,zelene, ali krv je definitivno na stolici sad. Nervira me sto je i dalje ovako gadna,ajde nadam se sutra nekom pomaku.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Tragovi krvi u stolici
3.12.2017 1:47:21   
Srecko47E
Posle uvestalih stolica mize doci do iritacije guze ne koristim manje lepe nazive.
Samo treba obratiti paznju da li je unutrasnje ili spoljasnje.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Tragovi krvi u stolici
6.3.2018 9:26:35   
Dora89
Ako je sveža krv, a tvrda stolica, to je verovatno zbog tvrde stolice. Sačekajte da vidite da li će da se ponovi.
Ako je tamno crvena, ili izgleda želea od maline, ili je stolica crne boje, pogotovu ako se ponavljaju takve stolice, ili ako su praćene bolom u stomaku i drugim simptomima, javite se lekaru!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 188
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here