|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: trajna epilacija
14.2.2012 15:40:00   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Videla sam na jednom sajtu sa grupnim popustima, piše 4900 za trajno glatku kožu. Nigde ne piše da treba više tretmana, ali pretpostavljam da treba.

Da, treba,secam se,jos dok smo bili u Srbiji,2009, jedan tretman je bio oko50 eura...treba nekoliko tretmana...onu cifru od 600 eura sto je neko pominjao,mislim da je realna definitivno oslobadjanje od dlaketina...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: trajna epilacija
29.4.2012 16:09:38   
faraonka
ne znam kako je danas, ja radila epilaciju ali mi to nije pomoglo. mislim da je to hormonski, uzalud mi sve user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: trajna epilacija
17.5.2012 13:28:28   
minna
Jel zna neko da li moze najnormalnije da se radi preko oziljka od cr, mislim oko oziljka,jer na samom ni nema dlaka naravno... verovatno to nije problem, pozvacu i njih pa cu pitati, al reko mozda neko zna?
Sad se nesto premisljam da li ipak da idem na brazilsku epilacijuuser posted image

(odgovor članu faraonka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: trajna epilacija
12.3.2013 18:19:52   
Figaro88
Ja bi da uradim epilaciju brkova,dosadilo mi je vise da ih cupam voskom a oni samo rastu....Bas sam citala o tome pre neki dan,a nije ni skupo....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: trajna epilacija
13.3.2013 14:00:29   
nata11
Figaro i meni su nausnice prve pa onda prepone. Raspitivala sam se i nije preskupo. E sada kazu da je najbolje i najbrze kod onih koji nisu cupali ranije preterano, da treba najmanji broj tretmana. A posto ih ja skidam svakih 2 nedelje onda ce mi trebati nekih 20-tak tretmana user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: trajna epilacija
10.6.2013 23:14:53   
Maraj
radila cele noge i prepone i bila mirna mozda 2,5 meseca i sad sve po starom...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: trajna epilacija
2.3.2017 22:46:22   
vonavoj
Da li je neko skorije radio epilaciju? Kakva su iskustva?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: trajna epilacija
24.2.2018 1:08:04   
Srecko47E
Ja sam radila pre godinu i po.Pazusne jame.Nisam zadovoljna.Radila sam kod sestre jedne nase pevacice i dlacice rastu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: trajna epilacija
20.6.2018 14:19:20   
mama Jo
Najradije bih uradila trajnu epilaciju celog tela...
Uzasno me nerviraju dlacice user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: trajna epilacija
20.6.2018 21:53:27   
MimaKos
Ima onaj sad neki aparat za hiljadu evra, poludese zene, kao da je dzaba, philips cini mi se... nisam ni pokusavala, niti bih, ni salon ni kuci..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here