|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 18:27:41   
pari
Super voci! Jako dobro izgledas!


Sad mi dodje da i ja uradim iako nisam nikad htela 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 18:54:05   
branki*
odlicno ti je uradila,zaista.ja sam platila 50 e,manje duplo,toliko je u mom gradu,ali mora da se ponovi,ipak..bravouser posted image

mada,moguce da ce malo izbledeti nakon dve nedelje,meni bar jetse.i sad je na tom nivou isto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.12.2019 22:47:24   
MamaNecaVo
Mene je strah da mi se ne svidi😔i onda odlazem.



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
4.12.2019 21:00:56   
Dragica Draga
Bas ti ih je odlicno uradila, izgledaju skroz prirodne. Imala si dosta svetle obrve jel da? Jesi li ih docrtavala sa necim dok nisi uradila japansko sad?

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
4.12.2019 22:37:20   
mama Jo
Voci, odlicno ti je uradila!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
2.11.2020 15:48:54   
branki*
ja sam radila puder obrve ovog puta....ovih dana idem na korekciju.zadovoljna sam bas.videcemo kol,iko ce trajati.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.11.2020 7:06:35   
mikica88
Trazim Vocicanine obrve da vidim, kad ono post iz 2019. Bas sam luda.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.11.2020 8:13:02   
nata11

IZVORNA PORUKA: branki*

ja sam radila puder obrve ovog puta....ovih dana idem na korekciju.zadovoljna sam bas.videcemo kol,iko ce trajati.




Branki jel moze slika?

Ja bih ovo probala.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.11.2020 15:48:16   
branki*


user posted image
user posted image
Evo,nato.u subotu radim korekciju obaveznu.Napominjwm da ovde nista nisam olovkom podebljavala.sve je kako je zena odradila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.11.2020 20:33:18   
Tiziana
Ja nesto nisam fan trajne sminke.. Volim brate da izgledam drugacije kad se sredim, a drugacije kad se probudim..

Nisam fan ni mezoterapija, vampirskih tretmana i sl jer provereno ako preskocis samo  jedan tretman posle 3 ili 6 meseci na koliko se radi, lice izgleda duplo starije nego pre prvog retretmana. imam par primera oko mene, meni bliskih ljudi.. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
3.11.2020 21:06:12   
Sanjica26 RR
Потписујем. Лепо се осећам у својој "кожи" . И не желим да радим нешто на себи. Ништа ми се од тога не свиђа. 





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
4.11.2020 13:38:29   
branki*

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Volim brate da izgledam drugacije kad se sredim, a drugacije kad se probudim..



naravno da osoba izgleda drugacije kad se sredi za izlazak ili neku priliku i pored toga sto ima trajnu sminku.ona,konkretno,obrve cine lice izrazajnijim i po meni lepsim,a i nama koje se sminkamo stalno ,smanjuje dosta vreme za sminkanje.
sad se razmisljam da uradim i liniju ajlajnera gore.ona traje 3 godine i ne mora da se koriguje za to vreme.
znaci sa time,samo karmin,podloga neka i malo maskare i eto za svaki dan za posao.5 minuta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
4.11.2020 14:06:46   
nata11
Branki bas mi se svidjaju. Nije slika najjasnija ali kako vidim nema onih linija kako je bilo kod japanskih. (Bar se meni moje nisu svidjale.)

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
4.11.2020 14:54:13   
branki*
da,nato,nema tih linija kao kod japanskog.drugacija je tehnika rada.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
4.11.2020 20:47:06   
Tiziana
Branki, nista licno, ja stvarno nisam taj tip iako volim i dobru garderobu, i dobre cipele, i ne zalim para za negu kose i frizuru, trudim se da kvalitetno negujem kozu itd itd.. ali te trajne stvari i to sto nas cini da sve licimo jedne na drugu, to nije moj izbor.

Sto bi moj sin rekao mama ti bas nisi kao sve druge gospodje🤣

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
4.11.2020 22:25:19   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

.. ali te trajne stvari i to sto nas cini da sve licimo jedne na drugu, to nije moj izbor.

Sto bi moj sin rekao mama ti bas nisi kao sve druge gospodje🤣



Slažem se. 
Branki ti si meni prirodno lepa i nikakve korekcije ti nisu potrebne ❤

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
9.11.2020 21:10:15   
branki*
hvala,anciuser posted image
tiziana,tacno tako sam te i dozivela.ja odradih korekciju.zadovoljna sam.videcemo koliko ce trajati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
13.11.2020 22:54:14   
vocicana
Mikica, imam ja fotku, ali sada trenutno nisam u mgucnosti da postavim. Imam korekciju sredinom decembra, nakon godinu dana, tako da cemo se gledati. Zena e sjajna, voolim sto picajzlise i stvarno sam prezadovoljna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
19.11.2020 11:05:23   
Mirko Svirko
Branki,lepo ti to izgleda.

Tetka mm je radila usne.Nesto kao da su uokvirene.Kaze da je jakk bolelo.Ja imam guste obrve i pustam ih sada pa da mi jedna devojka lepo pocupa. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
30.5.2021 18:09:00   
jess021
Ja sam danas uradila obrve, microblading. Prezadovoljna sam. Kod jedne poznate u Ns bio konkurs za modela, ja se prijavim i izaberu me, tako da sam prosla odlicno, inace su cene kod nje i do 300€. I to me bas ona radila. I malo studenti 🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
30.5.2021 19:55:24   
mama Jo
Stvarno jess! Aj' mi pisi u pp kod koga, da ih pratim ako opet budu imali konkurs 🤣
Ja imam prirodne, svoje, ali vec godinama zelim da ih uradim jer su mi svetle, tanke i nikakve, i uvek mi skupo 🤣😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 121
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here