|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnica u avionu (Jat Airways)
13.8.2009 21:24:27   
Anoniman
Od 11. juna 2007. godine Trudnice se mogu prevoziti do 36 nedelje normalne, nekomplikovane trudnoće. U slučajevima komplikovane trudnoće (blizanci i sl.), mogu se prevoziti do 32 nedelje trudnoće. U periodu od 28 do 36 nedelje trudnoće, trudnica mora posedovati potvrdu svog ginekologa o starosti trudnoće i očekivanom terminu porođaja. Ova potvrda može biti izdata najranije u 28 nedelji trudnoće. Potrebno je da buduća majka direktno obavesti JAT u vezi sa svojom trudnoćom već prilikom vršenja rezervacije mesta na letu. Služba Rezervacija je dužna da u rezervaciji putnika-trudnice (PNR) evidentira trudnoću starosti od 28 do 36 nedelja i upozna trudnicu sa obavezom posedovanja lekarskog uverenja. Ova informacija može se uneti i prilikom kupovine karte.
  • Lekarsko uverenje trudnica mora nositi sa sobom i na zahtev posade dati na uvid.
  • Putovanje avionom nije preporučeno u toku prvih 7 dana po porođaju.
  • Putovanje avionom nije preporučeno tek rođenim zdravim bebama u okviru 7 dana po rođenju.
Sa sajta at Airways
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 12:32:53   
Anoniman
Mi bi smo trebali da idemo u avgustu , tj. 28.8 za Nemacku, sta vi mislite da li treba da putujem, ili ne, jer 8.9 ulazim u 8 mesecuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 12:35:58   
adulence
Ja mislim da nema potrebe da se brines ako sve bude kako treba...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 12:37:07   
Anoniman
Sveki vec negoduje, ne bi da idem, a to nam je bitna svadba, ne bi se mi tamo dugo zadrzavali , samo 7-10 dana, mm je za, a iskreno i ja se malo plasimuser posted image

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 12:44:35   
wivern
Ako ti lekar kaze da mozes i da je ok nemas razloga da se plasis.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 13:27:47   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mi bi smo trebali da idemo u avgustu , tj. 28.8 za Nemacku, sta vi mislite da li treba da putujem, ili ne, jer 8.9 ulazim u 8 mesecuser posted image

Slobodno! Ja sam isla kolima na Zlatibor u 8.om mesecu i sjajno mi je bilo ! Ako sve bude kako treba,ako dr da dozvolu,nema razloga da ne ides!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 14:57:01   
jess021
I mm ima ideju da u junu idemo u Grcku, a ja sam nesto skepticna.
Tako da mi je tesko druge posavetovati kad ne znam ni sta bi jauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 16:33:59   
wivern
Sta vam je zene, ako vam dr da dozvolu nikakvih problema nema. Moja sestra zivi u Moskvi i u sve tri trudnoce se navozala avionom samo tako.
Ali naravno, ako vam dr dozvoli.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnica u avionu (Jat Airways)
28.3.2015 16:51:14   
serpica
Avion je najbezbednije prevozno sredstvo za trudnice,ali kako sam ja cula zavisi od avio kompanije,neke ne dozoljavaju let posle 36 nedelje..iako je recimo dr napisao da moze oni ne dozvoljaju,ne znam,najbolje je da se raspitas...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here