|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 8:46:28   
smeško
Maraj, u deset idem kod ginekologa, pa cu bas pitati i za to. Moj ginekolog ne veruje previse dabl testu, mada vidim da je tebi izracunati rizik ok.
Von, ako je zabole kolena, odvedi je kod lekara, zato sto se to leci brufenom, ali dozu odredjuje lekar, nije kao za temperaturu. Niki je imao nesto slicno kada sam bila trudna sa Makijem i odsekla sam se. Nije mogao da stane na noge. Nije opasan virus, napada zglobove. Uz brufen i mirovanje prodje, ali je stresno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 10:24:49   
isidora88
Kako ste trudnice? Jeste li ozdravile?
Mi smo juce proslavili rodjus, lepo je bilo. Moj brat hoce da vodi M na par dana u obilazak Evropskih prestonica, vec je bio sa njim prosle godine na Srebrnom jezeru pa razmisljam da ga pustim i sad malo da putuje jer ko zna kad cemo mi moci pored bebe.
Dobili smo bubnjeve za A tako da sam na rok koncertu od juceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 10:45:31   
Maraj
Milicicak, ne spominji mi dz. Ja vec ocima ne mogu da ga gledam. I jutros sam sestrama rekla da sam im tamo kao inventar
Svaki dan sam u dz

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 10:51:27   
isidora88
Ja danas popodne idem po doznake i kod zubara, sledece nedelje me ceka internista i ginekolog opet da dogovorimo termin porodjajauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 12:46:22   
vonavoj
Isidora.priblizilo se!kakav ti je pritisak?
Mene danas rastura glava..ali kontam od stresa oko dece..pritisak mi je 120/80..za divno cudo..ne smem ni da izgovorim,odmah ce da skoci ..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 12:49:51   
isidora88
Solidan je pritisak, uglavnom oko 140/90. Bitno je samo da beba ne trpi zbog mog pritisa, danas je nesto bas mirna i vec mi svasta prolazi kroz glavu. Ludim vise, jedva cekam da se porodim i da znam da je beba dobro.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 12:50:37   
Maraj
Von moguce da je od toga a mozda i od ovog ludog vremena. Mene je juce bas bolela glava. Cak mi je malo i krvi islo iz desne nozdrve
Pritisak mi je bio ok tako da to povezujem sa vremenom

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
31.1.2018 19:21:57   
veselicaa
Drage trudnicice nova tema KLIK

< Poruku je uredio veselica RR -- 31.1.2018 19:23:02 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 633
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here